EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Caminho das Índias

View previous topic View next topic Go down

Caminho das Índias

Post by Paula on 01.08.16 22:40

Pogledala 56 epizoda.  smile2
Meni serija sasvim dobra. Ima mana, ali koja nema.   roll
Uglavnom, u prvim epizodama me je strahovito živcirala Duda, kako nije shvaćala da Raj prekida sa njom. I onda dođe u Indiju i on je odvede u krevet, a ona: sve je u redu među nama. A i to što je išla u Indiju, samo da mu kaže što ga ide.  facepalm
Malo me živcirala i Silvia jer jedina ne shvaća da je nešto čudno između Raula i Yvone. A glupan Raul šta je sve napravio samo da bi bio sa ljubavnicom. Sad jedva čekam te epizode u kojima će ona njega zahebat.  aplauz
Najdraži par Tonia i Tarso.
Opash stigao u Brazil, sad ćemo vidjeti što će biti dalje.
Sad dolazim do onog dijela gdje na DM fali 20-tak epizoda. facepalm

Member

Poruka : 404

Back to top Go down

Re: Caminho das Índias

Post by Sava on 01.08.16 23:24

Mogla si da napraviš uvodni post, kao u svim ostalim temama, ne ovako bez glave i repa.

Posting Freak

Poruka : 1996

Back to top Go down

Post by Paula on 09.10.16 22:32

153/160

Raj saznao da Niraj nije njegov sin, ali nije to problem. Problem je što je on dalit.  facepalm
A ona mater od Shivani, ok kužim ja nju. Ona se boji da će Bahuan ostaviti njenu kćer kad Raj sazna istinu i izbaci Mayu, ali kako je ona tako sigurna da je dijete Bahuanovo? Ako ih je netko vidio zajedno, to nije dokaz da je dijete njegovo. hmm

Member

Back to top Go down

Post by Soleil on 18.10.16 6:32

Brazilcu su baš voljeli Raja & Mayu, a nisu podnosili Bahuana. Dok su mene cijelo vrijeme baš nervirali, a pogotovo Raj, mada može biti i do glumca, Lombardi me nervirao i u "Passioneu" (zubo). Bahuan je bio interesantniji lik, Márcio Garcia puno bolje od Lombardija glumio, od kojeg je pritom i zgodniji (zubo).

Melissa je bila hit! rofl

Sukobi sverkve Laksmi (Laura Cardoso) i snahe Indire (Eliane Giardini) su bili genijalni, Laksmi samo nešto zvoca kako je Indira uvijek za sve kriva, a ova je zove "cobrom". rofl

Evo Laksmi u "Sol Nascente", ima 89 godina, bogme dobro se drži, svaka čast!

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Paula on 18.10.16 17:05

Melissa sa onim svojim Sheila, Sheila, Sheila rofl   rofl

A Laksmi uvijek za sve krivi Indiru. Da si učila djecu umjesto što si vukla sari po tržnici. rofl rofl  A kad je god neki problem, Indira u nesvjest.  rofl

Member

Back to top Go down

Post by nanchika on 18.10.16 17:19

Meni su Raj i Maya bila odlični, Bahuan mi kao neki teški kompleksaš bio ,nisam ga volela!
Ima serija super momenata ,kad se setim Melise i Ivone, itd.
nanchika
Member
Member

Poruka : 332

Back to top Go down

Post by Paula on 22.10.16 18:29

Pogledala seriju do kraja.
Iako mi nije loša, zadnja me epizoda razočarala. Nekako je toliko toga ostalo nedorečeno. OK, nije se saznalo da Surya nije bila trudna, i iako mi je to bilo iznenađenje, nije loše. Tako će ona dobiti kaznu, osim što neće biti prva snaha u kući, još će morati odgajati tuđu djevojčicu.  rofl
Ali zašto nisu pokazali odnos nje i Maye kad se ova vratila u kuću. Sad Maya zna nešto o njoj, a Surya nema ništa o njoj. Ništa, samo jedan pogled.
Što je bilo sa Chanti i Indrom, jesu li oni zaručnici, ili što? On ju je dopratio preko pola svijeta, i gotovo o njima.  nezna
I što je bilo ono kad Raj pronađe Mayu? Ona kao udovica sva u bijelo, i onda vidi njega, i najednom je u šarenome. I u tome dođe doma obitelji. cesces

Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top