EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Prava žena

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Prava žena

Post by Archie on 09.08.16 14:52

PRAVA ŽENA

Zemlja proizvodnje: Hrvatska
Godina proizvodnje: 2016-2017
Broj epizoda:

Snimanje nove telenovele RTL-a 'Prava žena' čija je autorica i koproducentica Jelena Veljača započelo je u travnju, a jednu od glavnih uloga zaigrat će bliska Jelenina prijateljica i kuma Petra Dugandžić te Filip Juričić kojeg s Veljačom veže kratka ljubavna priča. U glumačkoj su postavi i Nataša Janjić, Nela Kocsis, Ana Vilenica i Matko Knešaurek te mladi crnogorski glumac Petar Strugar

Što je za nju prava žena, Jelena Veljača pokazat će u istoimenoj najnovijoj seriji koju četiri mjeseca nakon rođenja kćeri Lene trenutačno snima. Riječ je o telenoveli RTL-a u kojoj je autorica i koproducentica okupila poznata glumačka imena, a s nekima od njih veže je prijašnja suradnja, prijateljstvo, kumstvo ili pak romansa.

U seriji čije je snimanje započelo u travnju u zagrebačkom Jadran filmu pojavljuju se i mladi crnogorski glumac Petar Strugar, Nela Kocsis, Marijana Mikulić te Ana Vilenica.

Radnja serije odvija se u Slavoniji, a za scenaristica je Nataša Buljan. Što će biti okosnica priče 'Prava žena'  te tko će komponirati naslovnu pjesmu, zasad je tajna, no sudeći po Veljačinim prijašnjim projektima, intriga oko ljubavne priče zasigurno neće nedostajati.

Izvor
Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1218

Back to top Go down

Re: Prava žena

Post by Franko on 03.09.16 1:43

Tu je na facebooku uvodna špica bez creditsa. Filipova kćer je neka Kristina Jovanović, jel ta glumila u nekim drugim srpskim serijama ili filmovima ili joj je ovo prva uloga?

https://www.facebook.com/PravaZenaRTL/?fref=ts

La fiscal de hierro - 30/80
Las estrellas - 75/150
Mi marido tiene familia - 54/100
Novo mundo - 152/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2100
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Franko on 03.09.16 15:29

Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Eiza on 04.09.16 16:56

Zapaženu i za radnju serije izuzetno bitnu ulogu igra Elizabeta Kukić, kazališna, filmska i televizijska glumica s impresivnom karijerom. Uloga Ruže, društvene ikone koja iza sebe ima pet brakova, a filozofiju o muškarcima drži u malom prstu i za Elizabetu je bila pravi izazov jer dosad nije igrala sličan lik.

U Ružinom showu tri mentorice „kroje“ sudbinu natjecateljica koje žele postati #pravazena. Danijelu, Sandu i Patriciju igraju Marijana Mikulić, Nela Kocsis i Ana Vilenica. Premda su njihovi likovi potpuno različiti, sve tri skrivaju od drugih svoju krhku stranu i privatni život koji je sve samo ne onakav kakvim ga one predstavljaju.

U seriji zapažene uloge imaju i dva Petra. I dok Petar Ćiritović tumači Slavena, Nikolinog najboljeg prijatelja iz mladenačkih dana, Petar Strugar igra Davora, ambicioznog TV voditelja koji nikada nije imao problema s osvajanjem ženskih srca.

U produkcijskom timu koji stoji iza make-over showa tete Ruže je vrhunska ekipa - glavnog negativca, primitivnog i beskrupuloznog TV producenta Maksa, igra Aleksandar Cvjetković, vrckastu hostesu tumači Ornela Vištica, za styling voditelja, mentorica, hostese i natjecateljica brine garderobijerka Lidija, koju tumači Jasna Bilušić, dok Natašinu asistenticu Karlu utjelovljuje Ana Vučak.

Izvor: Prava žena | Facebook

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by lidiya on 04.09.16 17:20

Mix Shopping kraljice, Stelle i Horvatovih.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 571

Back to top Go down

Post by lidiya on 04.09.16 22:04

Ovo je zasad katastrofa.

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Franko on 04.09.16 22:43

Katastrofa.

La fiscal de hierro - 30/80
Las estrellas - 75/150
Mi marido tiene familia - 54/100
Novo mundo - 152/160
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 05.09.16 16:14

Ne sviđa mi se.
Jedino mi je bilo drago kad sam video Marijanu Mikulić i Anu Vilenicu. wub  Nekada sam obožavao hrvatske telenovele, gledao sam svaku. Posle Tajni su sve očajne, negledljive.

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 597

Back to top Go down

Post by lidiya on 05.09.16 23:50

"Ovo mora uspjeti i bas zato sto je suludo". E moja teta ruzo nece ti ovo uspjeti. Posto je domaca produkcija pretpostavljam da ce istrpit tih 100 epizoda u ovom terminu.

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Archie on 11.09.16 16:36

Ovo čudo je zapravo gledljivo i zabavno. Ali ni Zlatni dvori nisu loši jako podsećaju na Najbolje godine.

Prava žena ne verujem da će ići preko planiranih 100 epizoda.

Scene sa Ružom i Nikolom su najzabavnije. Miša i Maja su bas slatki zajedno nadam se da će ih na kraju i spojiti. Smešno mi je što Nikola oslovljava Maju non-stop sa sine.

Uvodna špica je baš lepa, prati odrastanje Maje uz Nikolu.

Liči mnogo na Ne daj se Nina.

Posting Freak

Poruka : 1218

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics