EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Rauzán

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Rauzán

Post by Stef on 22.08.16 23:08

RAUZÁN
(POVRATAK U ŽIVOT)

Sebastijan de Mendosa je mlad, bogat i misteriozan čovek, u svom mestu poznat po činjenici da zavodi privlačne žene kako bi ih iskoristio i ostavio. Boluje od teške bolesti koju je nasledio od svog oca - katalepsije, bolesti koja ga prilikom napada učini prividno mrtvim.

Upoznaje Soledad de Santinjo, mladu i lepu devojku, pripadnicu ugledne porodice, u koju se iskreno zaljubljuje i nakon nekog vremena odlučuje oženiti. No, dan pred venčanje Sebastijan dobija napad katalepsije i na insistiranje zavidnog i ljubomornog brata Alsidesa biva živ sahranjen.

Soledad je zbog svoje trudnoće primorana na brak, porodica je pritiska kako bi se udala za Alsidesa koji je oduvek bio zaljubljen u nju i spreman da pomogne njenoj porodici i spreči njeno kaljanje časti. Ono što oni ne znaju jeste da je Sebastijan živ, da se spasio iz groba i krenuo u sprovođenje svoje osvete i odbrane ljubavi koja mu je oduzeta.

Uloge:
Osvaldo Ríos - Sebastián de Mendoza
Susana Torres - Soledad de Santiño
Rolando Tarajano - Alcides de Mendoza
Talú Quintero - Esther de Santiño
Carlos Duplat - Lucas de Santiño
Margalida Castro - Heraclia de Santiño
Raquel Ércole - Asnoralda Rocafuerte
Paola Díaz - Laís Renán
Adriana López - Eva Bruner
Vilma Vera - Helena Zorrilla
Álvaro García - Guillermo Zorrilla
Miguel Alfonso Murillo - Boris Man
Daniel Rocha - Enrico
Alejandro Tamayo - Hércules
Víctor Rodríguez - Paquito
Sandra Beltrán - María
Maritza Rodríguez - Giselle Vasquez
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 6053
Godina : 19

Back to top Go down

Re: Rauzán

Post by Stef on 22.08.16 23:24

(23/100)

Odlična serija, Jimenez kao po običaju rastura. naklon

Za sad mi nije toliko draga kao PDG, LVDB '96 i Luzbel, ali mislim da će se ugurati u TOP10.

Sebastian i Soledad aw aw aw
Nadam se da će ih ubrzo spojiti, ona je već saznala da je živ.

Kako su bile jezive scene kad su ga zakopali naklon naklon naklon pa kad se dere da ga otkopaju jer nije mrtav naklon naklon naklon Jimenez gospodari. cool

Alcides je odličan negativac.
Doduše, ne mrzim ga kao Fernanda, Amadora, Fabija (i iz Luzbel i iz LVDB), ali jeste đubre. mrgreen

Ma je l' ono ubio Lucasa? shock
Koliko se sećam, taj lik je ostao u Traicionu do kraja.

Asnoralda i Lais su odlične villane, nadam se da će biti show sa njima. cool
Pogotovo sad kad je dnevnik kod Enrica. mrgreen

Kad ga već spominjem, ne znam gde sam tog glumca video.
Isto važi i za onog što glumi doktora Maxa.

Lešinari Zorille naklon rofl rofl rofl show su!
Najjača je bila Helena kad je kukala za Sebastianom ko da joj je rod rođeni rofl rofl rofl pa kad su na bdenju krali nakit naklon
I sad ovaj haos sa Alcidesom naklon
Baš me zanima šta će sad da bude sa njima, u zatvoru se desila eksplozija. wow jupi

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.08.16 23:36

Đe nađe linkove? mrgreen

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Stef on 22.08.16 23:41

Ništa me ne pitaj, muku mučim. lol1

Našao sam neku verziju od 97 epizoda, linkovi krš neviđeni, secka Bože sačuvaj. rofl

Prve epizode traju po 15-20 minuta, fali dosta scena, al' već od 7. epizode su cele.
14. ako mi se dobro čini je preskočena.
Jedna epizoda pola sa zvukom, pola bez zvuka. rofl

Ali sam se snašao, na YT pustim snimak sa nekog ruskog kanala, naravno mute, a na tabletu mi ide snimak sa originalnim zvukom. smile2
Kad naravno nešto zafali, gledam sinhronizovano.

I ruski sam naučio gledajući Brazilce i poneku Televisu sa njihovim titlovima. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 23.08.16 9:29

Ja imam Rauzan na diskovima, dvd format sa onog kanala local media ili tako nešto, neke zvezdice su u logotipu čini mi se.

Ali tu je nešto sjebano sa zvukom, kao da su instrumentali jači od dijaloga. Ali kvalitet slike je okej. Stefane, tu verziju gledaš?

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2859
Godina : 27

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 23.08.16 13:29

Gledala sam ovu seriju davno ali je se dosta secam,pratila sam je sa uzivanjem,dosta interesantnih likova je bilo i totalna promena karaktera onog sluge Borisa od pozitivca do krajnjeg negativca sto mi se nije dopalo ali sve u svemu dobra serija.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 427

Back to top Go down

Post by Stef on 23.08.16 13:51

Da, da, Local media. smile
Ali ovo što ja gledam slika secka, a zvuk je dobar. rofl
Mada dobro, slika mi kao što rekoh nije bitna jer na YT ima bolja slika sa ruskog RTVi.

I da, čuo sam još davno da je veliki surprise bilo to što je Boris negativac. mrgreen
I to me je iznenadilo jer u Traicionu nije bilo tako.

Mada dobro, ono sa Rauzanom nema neke velike veze. rofl
Samo se nadam da je Jimenez to dobro uklopio u radnju.

Pretpostavljam da je to ubačeno jer očigledno od Alcidesa nema ništa, eno ga juri po onom selu i traži Soledad. rofl rofl rofl
Kod Asnoralde i Lais upao u kuću i tamo je tražio. naklon rofl

Dajem mu šanse da izdrži do polovine serije, ima da ga ćušnu u neku ludaru ili zatvor. lol1

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 03.09.16 3:11

(41/100)

Odlični su i dalje. aplauz

Kao što sam i očekivao, nije Alcides dugo izdržao.
Negde oko 30. epizode ga je policija ubila dok je pokušavao da ubije Sebastiana nožem.

Isprva mi je delovalo bzvz što Borisa okreću na mračnu stranu, ali kad sam bolje razmislio, sve se uklapa.
Nije još uvek poprimio oblike hardcore negativca, ali promena se naslućuje i lik se lagano razvija.

Nije ono danas dobar, sutra loš.
Vratili se lešinari Zorrille jupi jupi jupi sad rade kod Sebastiana.

Al' ono kad su videli Enrica, pa se uplašili jer ništa ružnije u životu videli nisu i pomislili su da je đavo naklon rofl rofl rofl i još viču SOTONO! lol2

Soledad se porodila, ona lujka joj otela dete, ali su je Gabriel i Ursula našli i vratili dete.
Sad je Soledad saznala da je Heraclia htela da da dete, pa je odlučila da ode iz kuće.

Scena kad se oprašta od Ursule cry ali mi je drago što je ostala sa Gabrielom. aw

Taman sam pomislio, jao, sad će još za ludu da je proglase i uzmu dete, ali je onaj čiča sredio stvar. cool
Odmah nastavljam dalje! juhu

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 04.09.16 19:06

(59/100)

Jimenez naklon naklon naklon

Neki bi razvukli ovo oko Sebastianove navodne smrti, on je sve u 1 epizodi rešio! aplauz
Boris baci Sebastiana sa mosta u reku, Zorrille i onaj Hallid ili kako već ga nađu, sklone u podrum, Sebastian se probudi, suoči sa Borisom, policija ga odvede, i sve to u jednoj epizodi. naklon

Sviđa mi se i ovo oko te tzv. astralne projekcije što Sebastian uspeva da kontroliše um i svoju dušu ili šta već pokreće i može da razgovara sa ljudima, dolazeći im u snove ili pojavljujući se pred njima, kao pred Soledad. thumbsup

Pretpostavljam da će biti haosa na svadbi Sebastiana i Lais, Soledad je pošla da razgovara sa njim, a moguće je da će i Iris pokušati da ubije Sebastiana na Borisov nagovor.
Jedva čekam! baklja5

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 06.09.16 22:20

(82/100)

Ova finalna etapa je odlična, prejeziva kao prva. naklon

Izgleda da sam i ovo gledao kao mali. Ovog dela kad Lais završi u bolnici pa Soledad čuje da je trudna i odluči da prekine sve sa Sebastianom se sećam. mrgreen

Kako je jeziv ovaj Saul. shock Onaj lavirint što ima u kući sa milion prepreka podseća na Saw. nesvest

Samo se nadam da Soledad neće nagrabusiti jer je ljut na nju što ga je lagala, a i doveo je u svoju kuću, verovatno sa ciljem da i nju ubaci u lavirint. censored

Mala Eugenia je slatkiš! aw aw aw
Odlična je, očigledno samo Kolumbija ima slatku i talentovanu decu (ako izuzmem Brazil i TR).

Sviđa mi se ova njena povezanost sa Sebastianom, njihovi razgovori, oboje mogu da uspostave astralnu projekciju, pomažu se međusobno..... thumbup

Ali kako je sredila Adonaela, Asnoraldu i Herculesa kad ih je oduvala i gurnula u vodu svojim moćima aplauz pa ih još i paralizovala da ne mogu iz onog plićaka da izađu. naklon rofl rofl rofl

Sve hoću da kažem, al' zaboravim.... Ovo selo je bilo i u La Tormenti, Puerto Bravo. aw

Nastavljam dalje, sutra-prekosutra završavam. cry

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics