EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Linkovi za gledanje serija

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Go down

Re: Linkovi za gledanje serija

Post by FanSte on 18.08.17 4:45

Stef wrote:A inače na tom kanalu postavljaju raznorazne kolumbijske serije i telenovele, između ostalog i original MSED, Por que Diablos.
Ja sam sve vreme bio ubeđen da je MSED originalna priča. shock
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1738
Godina : 22

Back to top Go down

Post by tae on 19.08.17 14:11

Stef wrote:

Pre jedno 10-ak dana su na ovom kanalu počeli da postavljaju originalnu verziju La Mujer en el Espejo, pa ako nekoga zanima, da zna. smile

Živićka je ovde glavna, znam da ima fanove na EMDT-u. smile2

Ja ću joj dati šansu kad budem imao vremena, svidelo mi se ono što sam video, a i priča mi je dosta bolja nego u rimejku.

A inače na tom kanalu postavljaju raznorazne kolumbijske serije i telenovele, između ostalog i original MSED, Por que Diablos.
Kako je neprepoznatljiv Gustavo Ángel, ovdje je bio mlad i mršav, sad je debeljuco. Meni je on baš dobar, nisam ni znala da je ikad imao protagonico. Ovo ću gledat, izgleda dosta mračnije od druge verzije. Dvije su glumice, Marcela Benjumea za ružnu a Živićka za lijepu.
I Paquita je na kanalu, poredana po epizodama, ne znam ako je prije nešto nedostajalo, ovo djeluje cjelovitije (ili se meni samo čini).
tae
Member
Member

Poruka : 324

Back to top Go down

Post by Stef on 19.08.17 14:14

Paquita se može naći i iscepkana po etapama, ali i iz jednog dela na jednom drugom YT kanalu.

Ovi su očigledno uzeli sa tog kanala audio i nalepili na ovo izdanje sa ruskog Rena.

Posting Freak

Poruka : 6594
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.08.17 17:45

Ma bila je verzija te LMEEE po netu u super kvalitetu sa španskim audiom, to su i skinuli. Ja je nisam skinuo tad i krivo mi je, a ovo me nervira zbog ovog logoa kafe. Caracol je to reprizirao pre 2-3 godine, tad su i snimili.

Ja sam isto hteo da gledam tu verziju, gledao sam neke scene i deluje mnogo bolje i kvalitetnije od Telemundovog cirkusa.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3925
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Anamarija on 22.08.17 1:52

Zna li neko šta se desilo sa YT linkovima za Los Plateados sa BN? Pre godinu-dve sam slučajno našla, cela je bila postavljena, čini mi se pod nazivom "Osveta", sad nema nigde...

Inače, imam na računaru celu Amor Gitano, nije najbolji kvalitet, ali sam je skinula pre par godina odnekud, jedno vreme sam je držala na YT kanalu, ali su mi ga ugasili, pa ako nekome treba, neka javi da kačim negde.

Anamarija
Newbie
Newbie

Poruka : 6

Back to top Go down

Post by Lusi on 28.08.17 22:12

Ima li negde da se nadje La mujer perfecta dobrog kvaliteta? Ovo sto je na youtube je poprilicno lose.

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics