EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A lei do amor

Page 3 of 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A lei do amor

Post by Franko on 28.10.16 17:32

Ja fakat ne shvaćam ljude kojima je ova novela konfuzna. Može bit sve, al KONFUZNA? Čitam komentare na fejs stranici Nilsona Xaviera, ti gledatelji su debili. rofl

Morao im je ovo napravit rofl
http://nilsonxavier.blogosfera.uol.com.br/2016/10/28/ta-confuso-o-uol-montou-o-quebra-cabeca-dos-personagens-de-a-lei-do-amor/

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2041
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 28.10.16 17:37

Nilson gospodar! naklon naklon naklon

Glavno da im Regra nije bila konfuzna i da su bubrege davali za nju.

Klasično licemerje, da je ovo radio JEC, bila bi najbolja, najoriginalnija, najtelenovela ikada. zzzzz

Btw, Franko, jesi nastavio?
Ja i dalje na 20., odgledaću kasnije ove 2 nove. smile

Sava ispario. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6280
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sava on 02.11.16 2:07

Ja sam prekinuo gledanje. Jednostavno mi je serija ravna linija. Prva etapa je čak i bila ok, ovo sada mi se nimalo ne dopada.

Radnja jeste brza, ali u svoj toj akciji likovi su mi postali odbojni, veštački, nijedan me nije kupio, nijedan me nije zainteresovao... Serija mi je totalno prazna i bezlična.

Dižem ja ruke od ovih novelas das nove. mrgreen Čini mi se da gore samo dolaze. Eventualno Walcyr možda napravi neki intersantni cirkus kao AAV kad dođe vreme.

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Stef on 02.11.16 2:17

Ja sam na 24., meni su i dalje dobri.
Bolji nego ranije.

U principu, ima felera, ali je gledljivo.
Kakvih je sve krševa 10 godina unazad u tom terminu, ovo je još i dobro.

Najveći problem je što glavna priča tupka u mestu.
Tu i tamo se nešto desi, ali nije dovoljno.
Sada su malo bolji, ali treba još da daju gasa.

Guraju svu ovu klinčadiju, Boga pitaj koja je njihova svrha.
A Lei do Malhação. rofl

Što se Walcyra tiče, samo se nadam da njegova nova neće biti nalik AAV.
Bilo, ne povratilo se. pop

Jedino se u njega i Aguinalda (zbog Senhore) uzdam da urade nešto.
Ovo ostalo ninja

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 02.11.16 2:34

Meni je AAV mnogo zanimljivija od ovoga. Jeste tamo bilo debilana koliko hoćeš, ali je bar imala neku svoju atmosferu, energiju, likove koji te zaintrigiraju, nerviraju i koji su ti simpatični.

A ovde su mi apsolutno svi likovi nezanimljivi. Nije me zainteresovalo ko je pokušao da ubije Fausta, niti kako je nestala žena onog Pedrovog brata, niti da li je ili ne Judas 2 Pedrova ćerka. I mislim da je tu glavni problem. Ako nisu uspeli na početku da zainteresuju i privuku gledaoce, džaba posle sve. Ni ne čudi me bedna gledanost. Pre neki dan su imali 22%. ninja

U AAV su me priča i likovi ipak zainteresovali na početku. E sad, što je kasnije skoro sve otišlo u šizofreniju je druga stvar, ali i dalje tvrdim da je serija imala atmosferu. A toga ovde nema ni u tragovima. Sve je usiljeno, prazno, veštački.

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.11.16 2:40

Meni je AAV bila super. Svi su je pljuvali i ja sam jendom iy dosade krenuo da je gledam i baš mi se svidela.

Imalo je tamo svega, naravno bilo je i smor priča ali u kojoj seriji ih pa nema.

Felix je bio super. Kasnije su ga sjebali ali Felix u prvoj polovini serije je hodajući cirkus. naklon Al u suštini negativac sa jakom podlogom.

Onda Masuka i Inteližencija pura... naklon rofl Pa ja sam njih obožavao. Tandem snova.

Pa onda ona Felixova žena, tašta i ta ekipa.

Glavni su u suštini bili smor. Posebno on.

Al sve u svemu bio je jako gledljiv cirkus.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10455

Back to top Go down

Post by Stef on 02.11.16 2:47

AAV je u startu ličila na nešto (mada je i ona prva faza bzvz postavljena, al' ajde).
Imala je dobre sporedne likove, dobre negativce.
Bruno i Paloma užas.

Walcyr je majstorski sjebao seriju, a mogla je da bude tako dobar cirkus.
Nažalost, ispala je najobičnije trećerazredno smeće ala Gata.

Meni serija koja dobro počne pa posle postane imbecilna ne može da bude zanimljiva.
AAV jeste dobro počela, ali koje su kasnije oni debilane, koje zaplete oni gurali, pa to je užas.
Stalno neka šamaranja, likovi menjali osobine kako im vetar dune, opšte rasulo.

Meni je ovo gledljivije od AAV.
Nisu prešli u debilanu, imaju neki svoj tempo kojim idu, imaju goriva, samo da upale motor.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.11.16 2:51

Vala meni se više smučilo to čekanje da upale motor. Ja ne znam šta je svim scenaristima u svim producentskim kućama. 90% novih serija je presporo. Svi su se nešto istripovali i niko da napiše normalnu pravu negativku. Nema dobre priče bez pravih negativaca. Sve nešto mlako, beživotno... Ja sam ranije zaista retko odustajao od serija. Ono što počnem obično sam i završavo, sada svaku drugu prekinem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10455

Back to top Go down

Post by Stef on 02.11.16 2:58

Ali najgore od svega je da mi čak ni ovakva lagana radnja ne smeta. mellow
Čak i ako se nisam saživeo sa likovima. cesces

Meni je interesantna ova misterija oko Faustovog atentata jer ne sumnjam da je MAA tu nešto dobro zaplela. Mislim da će i priču oko politike dobro da razradi jer je i u Anjo mau razradila dobro.

U principu, to me baš drži da nastavim sa serijom.
Ostalo, manje-više.

Magnolia najveće razočaranje. Najavljivali su je kao ne znam ni ja koju negativku, a ona ništa ne radi. Bukvalno sedi i gleda u plafon. stars
Btw, sledeće nedelje - cirkus baklja5

SPOILER:
Isabela će biti bačena u more, a Tiago je osumnjičen za ubistvo. A naručilac je valjda Tião. I onda se ona nakon par dana pojavljuje živa, praveći se da je Marina, sestra bliznakinja. roofl Ali kao neće se tačno znati da l' je Isabela ili Marina. lol1

Torre de Babel demais? smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 02.11.16 18:21

Ja se nisam maknuo dalje 12-e jer nemam vremena trenutno, al planiram neki skorašnji maraton. Meni je serija OK, ništa posebno, ali vrlo gledljiva. Od 2010. do danas bok uz bok s "Em familia", koja mi je bila vrlo dobra, ako ne i odlična. Super mi je šta ne odugovlače, odmah su riješili problem iz prošlosti Pedra i Heloise, Leticia bi ubrzo trebala otkrit da joj je Pedro otac, a ne Tiao i otkrit pravo Tiaovo lice, a to sve ni u mjesec dana serije. Glumci pristojni, radnja pristojna, meni ne treba više. smile Bolje nego druge dvije majmunade koje Globo trenutno ima. plez

I opet, ne shvaćam ni kritike za previše likova jer svi ti likovi imaju svoju funkciju. Nisu nabacani ko kod Perezice gdje nemaju svoju svrhu. A da ne pričam o komentarima Lei do Malhacao. To su sve glumci od 25+ godina, komentari na netu su maltene ko da su glavne uloge date 14.-godišnjacima.

Jedino šta mi smeta u seriji i uopće me ne zanima je nucleo od Tozzija. Nek prebace Perisse i Ruty Raquel u nucleo od Raije i ja zadovoljan, a ovom Augustu nek Tiao baci bombu. rofl

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2041
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sponsored content