EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A lei do amor

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A lei do amor

Post by Stef on 19.11.16 22:50

Ma kakvi. Ja mislim da će ipak MAA da pobije te koji me ne interesuju. rofl
Jessica me strašno iritira.
Zelitozzzzzzzz yawn

Što se mene tiče, neka ostavi Tiaga, Isabelu, Edua, onog što je sa Ruty Raquel (Antonio, beše?) i Camilu, i ajde Aline, SVE ostale neka pobije. rofl

Ona ko da piše serije za mene. rofl Skoro sam pročitao da je ona htela u Anjo mau da kokne Rodriga naklon ali da ga je zbog debilnih Brazilaca ostavila sa Nice. cry

Augusto je inutil. Ja sam očekivao da će taj lik dosta da iskoriste oko ove priče sa politikom, ali on ništa ne radi. Čak je i Mag aktivnija od njega. yawn A to svakako nije kompliment.
Bože, Franko, pa zar Silvio da dira JEC-a i Perezicu? Rei i rainha das novelas Globais. wub

Vidim da si nastavio, ne vidim komentare. raspa

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Franko on 19.11.16 23:06

Da, Perezica mu je frendica. Mislim da mu JEC nije toliko, al on ima kredita zbog Avenide. E sad, na drugu stranu, njegova miljenica je Tia Walcyr. On im je trenutno ono što je Mejia bio Televisi 90-ih, zlatna koka. Tip je napravio 5 telenovela u 6 godina. Morde e assopra, Gabriela, Amor a vida, Verdades secretas i Eta mundo bom, sve redom uspjesi. Zato imam osjećaj da je i otkazao novelu od Duce i Thelme, da požuri Walcyra. Jer šta ga je spriječilo da otkaže i na njihovo mjesto stavi Aguinalda, recimo?

Ja bih tako volio da netko rokne više onu Leticiju u zrak, stravično je loša. Ona mi je definitivno najslabija karika, što kao lik, što glumački. Al valjda moraju imat nekog u trokutu s Isabelom i Thiagom.

Ja velike nade polažem u lik Armanda Babaioffa, jer je odličan glumac i jedino ga MAA koristi, a nekako sumnjam da bi mu dala neku mizernu ulogu. Samo da me ne iznevjeri.

Što se tiče serije, natipkam malo veći komentar, al jako sam zadovoljan serijom. Super su mi mocinhosi, super su mi negativci, jedino par sporednih likova bih dignuo u zrak Torre de Babel style. rofl

Alma gemea - 178/227
Las estrellas - 5/100
Novo mundo - 47/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1990
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 19.11.16 23:19

Pa da, JEC se na Avenidu izvlači.
A najgore je što će i u sledećoj da ima kredit zbog onih Regrinih 40 pontos. yawn

Da, eno ga, slika se sa Walcyrom u NY sav happy, čekaju da VS osvoji Emmy. mrgreen
Leticia je užas. A taman sam na sekundu pomislio da se stabilizovala, ona postade gora. bonk

I meni je serija jako dobra.
Ne wow, ali je HBO u poređenju sa raznoraznim splačinama poslednjih 10 godina u 21.

Pedro i Helo su mi super jer su inteligentni, ali mi se ne sviđa što nisu toliko u fokusu.
Tipa da se nešto oko njih spletkari, a oni ne padaju na te spletke.

Ono, non-stop su zajedno, vole se, grle se, ljube se, krešu se, postaje zzzzzzz.
Mislim, super je što su zajedno evo 30 epizoda, al' dajte malo neke spletke oko njih. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 19.11.16 23:23

Od 2010. naovamo odgledao sam kompletnih 5 novela das nove. Passione, Insensato, Fina estampa, Em familia i sad A lei do amor. Ostale su mi bile užas ili ne moj tip telenovele (nisam fan ni Velho Chico ni Avenide, al ne mogu reć da su mi bile užasne). Od njih, Em familia i sad A lei su mi #1.

Alma gemea - 178/227
Las estrellas - 5/100
Novo mundo - 47/160
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 19.11.16 23:28

Avenida je do kraja postala užasna. Prvih 100 epizoda OK, posle dno. puke

Nisam gledao ni EF, ni VC, al' po viđenom mi deluju dobro.
Ostalo ili zzzzz ili puke

Trashione gledljiva. Posle je i ona postala žešći smor.
I da, ona je bila das 8. mrgreen Lixensato Coração je bila prva od 21.

A Lei>>>>>>>>>>>>>>1000000 svetlosnih godina>>>>>>>>>>>sve ostale od 21 minus EF i VC.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 20.11.16 0:02

Sad sam se sjetio koga bih maknuo iz serije jer ne pridonose ničemu osim punjenju minutaže epizode - Elio i Analu. Nek ih spoje, ožene i odu na medeni mjesec/živjet u drugu državu. smile2

Passione je bila treš, al je bila jako, jako gledljiva i vukla je da je se gleda. Insensato je recimo scenaristički kvalitetnija od Passione, al je bila dosadna za popizdit u svim scenama koje nisu bile od Gabriele Brage Nunesa i Glorije Pires.

Fina estampa je isto bila treš i sem pe ne cabeça, al sam je opet s guštom gledao. rofl Amor a vida je bila treš i vjerujem da je ostala treš do kraja, al meni je tamo scenarij bio grozomoran. FE i Passione su i tu prešišale nju.

Al sve ove ostale - Salve Jorge, Babilonia, Regra do Jogo, Imperio - baš negledljivi proljevi.

Alma gemea - 178/227
Las estrellas - 5/100
Novo mundo - 47/160
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 20.11.16 0:11

Meni je Elio razočaranje od lika. Obećavao na početku i na tome je ostalo. Nula.
Za Analu i da ne govorim, nikakva korist od nje.

Voleo bih da lik Regiane Alves preusmere na Pedra i Helo i oko njih naprave trougao.
Augusta koknu, ona se pojavi kao udovica i počne da juri Pedra i sa Tiãom i Mag spletkari. jupi

I po mogućnosti da se često šamara i čupa sa Helo. wow
18373621% com picos de 272636362%, deixando Roque Santeiro chorando litros. baklja5

Ma kakva crna Insensato. Glavna priča dno, sporedni likovi dno, eto jedino Leo i Norma.
Meni je Passione bila dosta bolja od nje.

Pa da, jedino što nije bilo treš u AAV je poslednja scena.
Ko da je Calu Gutierrez zaposela Walcyru, onako imbecilne zaplete skoro video nisam. naklon
Pogotovo u finalnoj etapi.

Al' uprkos svemu iščekujem sledeću njegovu od 21.
Sa VS je razvalio, nadam se da će i sa ovom.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 24.11.16 2:44

Chocado! surprise Nunca pensei. zbun

Btw, u večerašnjoj epizodi se pojavio Daniel Rocha.
Pomogao je onom Tiãovom capangi da izađe sa jahte neopaženo nakon što je sredio Isabelu.
Iako je prvobitno trebalo da uđe za 2 nedelje, Regiane ulazi sledećeg četvrtka. jupi

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 24.11.16 11:34

Nadam se da to nije istina jer onda ispada da Isabela i Thiago ne mogu bit skupa. stars

Alma gemea - 178/227
Las estrellas - 5/100
Novo mundo - 47/160
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 24.11.16 13:13

Ja se nadam da će ispasti da je to još jedna Tiãova smicalica da ga razdvoji od Isabele. roofl
Razdvoji ga od Isabele, ovaj se vrati Leticiji, i tako ubije 116 muva 1 udarcem.
Pravi rođaci budu zajedno, osveti se na taj način Mag, Helo pati, drži stvari pod kontrolom itd. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics