EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Yo amo a Paquita Gallego

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Yo amo a Paquita Gallego

Post by Stef on 02.01.17 21:20

Nema na čemu. smile2

Ova deca u Jimenezovim serijama su uvek divna.
Mala Eugenia u Rauzan, blizanci u LVDB, dete Juana i Norme u PDG, mala Paquita ovde aw

E, kuku, znači ova 30 epizoda ima da bude izgubljena. lol1
To ko u PDG onaj deo sa Gabrielinim zatočeništvom. roofl

Znači da ovo dvoje onda samo žive zajedno. Znam da mi je bilo čudno što nisu prikazali nikakvo venčanje pošto se on razveo od Rine Marcele, a živi sa Paquitom.

Računam, vole se, nema nikakvih prepreka da se venčaju jer je Rina Marcela otišla.
Čak sam mislio da mi je promakla scena svadbe. lol1

Posting Freak

Poruka : 5624
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Barbie on 02.01.17 21:31

I sad ako mozes redovnije pisi oko sadrzaj, znam da kidnapiranje Pakite je nesto vezano sad za RM i njen otac koje drze na jedno mesto, pa onda Anibal pronacice i postane opsednat s nju. Al da ne otkrijem spoilere... interesantne stvare se desavaju do kraj.

Sta se tice deca, pa mala Eugenia i blizanci nisu nesto slatki kao deca, al su interesantni i harizmaticni. smile2
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1132

Back to top Go down

Post by Stef on 02.01.17 21:33

Važi, gledaću da pišem redovnije. smile2

A ne znam, meni su i slatki i harizmatični. aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 03.01.17 18:35

Meni se taj deo kad je Pakita bila oteta dopadao,možda i najviše.Anibal Severo mi je bio zanimljiv lik.I ona baba što radila kod njega ne sećam se kako se zvala bila upečatljiv lik.Stvarno su znali da kreiraju originalne likove.
~dragana~
Member
Member

Poruka : 364

Back to top Go down

Post by Srki22 on 04.01.17 1:56

Meni je 4. etapa bila OK, nije zanimljiva kao prethodne ali drzala je paznju. Esteban je skroz gotivan lik, svideo mi se njegov odnos sa Pakitom i dobro je dosao jedan pozitivac u seriji i Pakitinom zivotu smile2 mislio sam prvo da je on 4. sveca ali nije..

Ona nova kuca im je stvarno prelepa smile2 posebno onaj toranj na vrhu. Malo je tuzan taj deo kad se Pakita postepeno gubi...i na kraju puca skroz sad

Glupo mi je sto su maloj dali isto ime, a devojcica je zaista slatka smile2 ipak, blizanci su mi br. 1, takvi se vise ne radjaju cool

Sto se 5. etape tice...jedna je od najboljih. Da ne otkrivam previse, Anibal je poseban, kao i svaki novi muski lik, bas je upecatljiv, zajedno sa svojom porodicom. Najjace su scene kad se smeje...ne mozes da izdrzis a da se ne nasmejes i ti smile2 Baba je vrh, kao i njen odnos sa Anibalom. Rina i njen otac su vec smorili. Zadnja etapa ima bas tuznih i emotivnih momenata.
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 52

Back to top Go down

Post by Stef on 04.01.17 2:05

Četvrta etapa bi bila mnogo bolja da je imala max 10 epizoda. Al' 15-ak je stvarno previše.

I meni je Esteban simpa. smile2 Ali one scene u klubu koje se ponavljaju iznova i iznova bez ikakvog smisla su me ubile u pojam. stars Falabogu da toga više nema, dešavanja u kompaniji su super. Jedva čekam da raskrinka onog matorog direktora. cool

Sviđa mi se što ovo Paquitino gubljenje nije počelo odjednom, nego je to posledica pada niz stepenice. Stvorio se hematom u glavi na nezgodnom mestu i to se odrazilo na mozak.

Meni je fora to sa imenom. smile2 Ne viđa se često u telenovelama da devojčica dobije ime majke, obično bude baba, tetka, prababa ili slično. roofl Ili bude da sinovi dobiju ime oca ili dede.

Dobra je peta etapa, dobro su počeli. Anibal je show sa ovim proganjanjem Rine Marcele. roofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 04.01.17 20:41

@Srki22 wrote:Meni je 4. etapa bila OK, nije zanimljiva kao prethodne ali drzala je paznju. Esteban je skroz gotivan lik, svideo mi se njegov odnos sa Pakitom i dobro je dosao jedan pozitivac u seriji i Pakitinom zivotu smile2 mislio sam prvo da je on 4. sveca ali nije..

Ona nova kuca im je stvarno prelepa smile2 posebno onaj toranj na vrhu. Malo je tuzan taj deo kad se Pakita postepeno gubi...i na kraju puca skroz sad

Glupo mi je sto su maloj dali isto ime, a devojcica je zaista slatka smile2 ipak, blizanci su mi br. 1, takvi se vise ne radjaju cool

Sto se 5. etape tice...jedna je od najboljih. Da ne otkrivam previse, Anibal je poseban, kao i svaki novi muski lik, bas je upecatljiv, zajedno sa svojom porodicom. Najjace su scene kad se smeje...ne mozes da izdrzis a da se ne nasmejes i ti smile2 Baba je vrh, kao i njen odnos sa Anibalom. Rina i njen otac su vec smorili. Zadnja etapa ima bas tuznih i emotivnih momenata.

Moram se ubaciti kad mi Gregoria spominjete. Čovjek se tako zarazno smije. A tek kad plače..

Member

Poruka : 311

Back to top Go down

Post by Stef on 28.01.17 20:37

Završio seriju. Nisam mogao više da čekam da izbacuju po 1 epizodu, pa sam poslednjih 10-ak epizoda odgledao u onoj varijanti od milion delova.

I ova etapa je bila takav smor. Čim su koknuli Estebana, zapali su u dosadu.
Finalne i početne epizode su izvukle stvar. Sredina etape - NULA.

Jedino su Anibal i familija bili zabavni, on i majka u duetu su bili takav urnebes sa svojim zaraznim smehom. rofl rofl rofl

Andres je ispao takva budaletina što je pustio Rinu Marcelu da mu se približi. facepalm
Mada dobro, to nije nikakva novina, dobar deo serije je bio glup ko točak. rofl

Sve u svemu, od tih starih RTI serija by Jimenez, ova je najslabija.
Ni prići Rauzanu, a pogotovo LVDB.

Treća etapa je bila najbolja, pa druga, pa prva. Previa najgora, posle nje četvrta, i na kraju peta.

Ocena - 8/10.

Sad pravim kratku pauzu, pa za par nedelja počinjem Los Cuervos.
Danas sam odgledao prvu, bila je bolja nego sve epizode u Paquiti zajedno. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 28.01.17 20:47

Dobro, nakon treca etapa, ove dve su neuporredlive. Al ipak pamtim da sam puno volela i njih, serija je super.
Maria Bonita bila od Jimenez il ne?
Mene kao i da je, te 4 stare RTI koje su prikazivani tad, su mi vrlo dragi, autenticne i neobicnije kad uporedim s tadasnje Televisa serije koje su isle.

Potseti me sta se desilo s Anibal i njegova majka na kraju?

Al mala devojcica je bila vrhunska. Lepota, bonbona
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1132

Back to top Go down

Post by Stef on 28.01.17 20:52

Ne, Maria Bonita nije Jimenezova. smile
Meni ta serija nije legla kad sam skoro bacio pogled, ali sam je voleo kao mali. smile2

U odnosu na Televisu 90-ih ove 3 jesu bolje.
Ali kad bih Paquitu poredio sa LVDB, Luzbel, Rauzanom, i nekim Globovim, dosta je slabija.

Anibal je poginuo u onoj eksploziji. Rina Marcela je pucala na onaj vatromet, samo su njih dvoje ostali u kuċici i izgoreli. Sa majkom se ništa nije desilo, ostala je da oplakuje sina.

Mala Paquita je srce. aw aw aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics