EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi adorable maldición

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi adorable maldición

Post by Miloš92 on 17.10.16 21:39

U opticaju za glavnu ulogu su i Paulina Goto i Alejandra Robles Gil.

Covarrubias je izjavio da je raazgovarao sa Sadom ali da još uvek ništa nije sigurno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10287

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 17.10.16 22:17

Ne zna se koja bi bila gora Lola,a tek ovaj da bude glavni,povraticu

Mislim da je ovo stvoreno za Ana Brendu.Samo verujem da bi po "stajlingu",bila copy paste Marikruz

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 513

Back to top Go down

Post by Franko on 20.10.16 18:41

Hoy potvrđuje Renatu Notni i Pabla Lylea kao protagoniste.

Hoy wrote:#SiempreEsBuenaIdea enterarte que @renatanotni y @PabloLyle protagonizarán la nueva telenovela de @Nachosada
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1990
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Ángel on 20.10.16 21:00

Pa lep su par.

Ona ima tu slatkoću i krupne oči kao Danna i mislim da će joj super leći uloga.

Moderator

Poruka : 8050

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.10.16 22:08

Ona je meni divna al bas leti iz serije u seriju. Al samo nek gura glavne uloge. Mlada je i bice vremena za nesto bolje i kvalitetnije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 20.10.16 23:02

Od cele te nove generacije (u koju više ne računam Boyerku, Maite, Anu Brendu, Zuriu...) Renata mi je jedina preslatka i simpa.

Last edited by Ángel on 21.10.16 10:36; edited 1 time in total

Moderator

Poruka : 8050

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.10.16 23:40

I meni. Ja nju gledam jos kad je bila klinka. Mislim da sam je prvo gledao u Codigo postal. Al od QA se dalo primetiti da ima potencijala za nesto vece. Ni prosla generacija, ta koju si ti nabrojao nije nista vauuu, al ova nova je tek losa. Ko tu uopste ima? Goto, Renaud, Irina, Ela, eto Notni. Slabo, bas slabo. Ne znam ni koga bi vise mogli da lansiraju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 20.10.16 23:42

Livia Brito?

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 513

Back to top Go down

Post by Sasha on 21.10.16 0:40

Mislim da ovoj raspravi nije ovde mesto, pa stim prebacite u odgovarajuću temu (ako je ima smile2)

Pričamo o nekim novim licima...pa ako ćemo realno i ona stara što su bila, realno većina nije to ni zaslužila po lepoti... ali da budemo realni (da ne gledamo uspeh, i ime koje su izgradili)
-Edith Gonzalez - brate ruzna, pogledajte sam kako je izgledala nekad, sa onim buljavim očima, i onako bleda, Bože sačuvaj, nekad joj ni šminka ne pomaže (stim da za nju godine rade, što je starija to je sve lepša bila "Donja Barbara", "Camaleones", uglavnom gde je imala tamniju kosu)
-Erika Buenfil - serija koja je kod nas proslavila (verovatno i u svetu) Marisol, sad kad pogledaš te epizode, ništa posebno, onaj njen kez (osmeh) veštački puke
-Victoria Ruffo - veća glava nego telo, niti je zgodna niti atraktivna, ništa (opet pričam o prošlosti, kao i kod Edit ona je sad sve bolja i lepša)
-Kate del Castillo- po faci ni da glumi sobaricu joj nebih dao (ona mi je sadasnja Zuria Vega)

Jedine koje su bile lepe i ostale su:
Adela Noriega
Thalia
Gabriela Spanic (sad je pitanje koliko je lepa, ili plastična)
Lucero
Susana Gonzales
Barbara Mori

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1873

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.10.16 1:26

Pa vodeće u generacije pre ove trenutne (Maite, Boyer, Ana...) upravo i jesu bile Adela, Lucero, Spanic i Thalia. I vala sve tri su u svoje vreme bile lepe kao lutke. A i sada su. Ostarile jesu ali su i dalje lepe. Spanicka je priča za sebe.

Ruffo, Edith, Buenfil... To je još jedna generacija unazad. Barem ih ja tako gledam. I nije bas lako porediti 80-e/početak 90-ih i današnjicu. Ko zna kako bi Ruffo izgledala da se tada oblačilo i šminkalo kao sada. Meni ona realno nije ružna žena. Ali iz tog perioda su mi svi smešne, ne ružni nego baš smešni.

Da se razumemo uvek je bilo i glavnih glumca koje nisu bile toliko lepe. Ali one najveće zvezde uglavnom jesu. Pa eto da se vratimo još mnogo godina unazad. Lucia Mendez. Nije uzalud bila najveća zvezda svog vremena.

Današnje su poprilično prosečne i nezanimljive. Ni po čemu se ne izdvajaju u odnosu na druge. Pa eto prva Renata. Ja nju gotivim, slatka je, simpatična ali je daleko od neke dobre ribe. Goto klinka kao i svaka druga klinka. Ela lepuškasta ali opet ništa vauuuu. Pa pogledaj ti samo npr Aracely, Favelu, Susy... Koje su to ribetine. Lepe, zgodne, visoke... Pa sve ove nisu ni služavke da im budi i ako mogu da ih rode. A eto ni jedna od njih tri nije bila najveća zvezda svog vremena.

Mislim meni je preglupo što sada svako može da dobije glavnu ulogu. Čime je to Irina zaslužila? Ajde za Zuriu znamo. I još mnoge druge.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics