EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi adorable maldición

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi adorable maldición

Post by Miloš92 on 22.01.17 0:43

Ja nisam oduševljen trailerom. Svi su prenaglašeni, sve je iskarikirano. Ona Socoro Bonilla urla pola trailera. Carmine i Cecilia izgleda neće biti komične. Moglo je sve to biti mnogo bolje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 24.01.17 19:34

Iznenadjujuce ali prva epizoda mi se dopala smile2

Odmah da kazem Socorro Bonilla wall roll Ta baba me nervirala u AQNMD a ovdje je jos gora. Urlala je citavu epizodu.

Svidja mi se san pocetak epizode na onom groblju. To mi je bilo super kao i ona scena kad prikazuju Aurorino odrastanje.

Djeca su ocekivano ocajna. Ova mala i nekako ali ovaj debeli no way rofl

Ovaj lik sto glumi Aurorinog oca je super. Bas sam se nekako sazalila na njeg.

Mishalska mi je u crkvi bila cudna ali vec kasnije je dosta bolja a i bas lijepo izgleda wub Jedina zamjerka je ta sto u svakoj sceni kad povisi ton iz nje iskace villana. To izgleda ne moze da obuzda.

Navidad se nije pojavila ali je ocekujem u sljedecoj epizodi jer bi trebali preci u sadasnjost.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 752

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.01.17 0:46

Još da vidim Ceciliu i Carmine i dosta od mene. Uopšte mi se ne svidja. Ništa drugo nego dosta lošija verzija BC koja je i sama meni bila dosadna. Ali su bar glumci bili na mestu, produkcija... Ovde je sve bezveze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 26.01.17 9:28

Ja sam 1. epizodu jedva izdržao, ali jedva...
Sve je bilo toliko užasno i odvratno (osim Maye) da je to neverovatno... Liči na Aztecu od pre 10 godina - prejeftino.

Moderator

Poruka : 8249

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 30.01.17 0:14

Odgledala svih 5 epizoda smile2

Meni se dopada. Onako klasična priča, lagana, ok glumci...

Notni je baš slatka. Stoji joj ova uloga.

Lyle isti kao i uvijek. On ništa ne mjenja. Promijeni jaknu od serije do serije rofl Osim što je sladak sve ostalo zzzzz zzzzz

Carmine i Cecilia su sve samo ne opičene kao Prisila i Silvana. Ovdje Monika pravi psiho. Ona je ta koja tjera Corinu da opelješe Elsu. Sličnosti sa Prisilom 0 bodova mada to je donekle i očekivano. Ne bi Carmine nakon Nurije prihvatila villanu poput Prisile.

Maya je super. Definitvno najbolja u čitavoj ekipi. Žao mi je što nije villana ali je žena dokazala da je glumica u pravom smislu te riječi. Odlična i kao villana i dorbica.

Pilar mi ne liči na lik od Duque iz BC. Ne sjećam se da je ona bila ovakva u originalu.

Paty Diaz  rofl  rofl Lik je opičen ali je Diaz GROZNA rofl Ja se ne sjećam da je ona bila ovako loša glumica  rofl

Entrada je bezveze. Nabacano svega.

Koliko vidim dobro im ide što se raitinga tiče. U petak su imali 17 mada ko zna jesu li ti rejtinzi tačni.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.01.17 0:24

Ja sam digao ruke od ovoga. Cekao sam Carmine i Ceciliu, kad sam video sta su napravili od njihovih likova definitivno sam odustao. Njih dve onako opicene su jedino cinile ovu pricu zanimljivom. Mada Caarmine je i ovde odlicna, definitivno bi mogla postati jedna od onih pravih velikih villana. Ali ako to zeli ne treba da prihvata ovako jeftine i nebitne serije.

Sto se rejtinga tice mislim da za ovo nema pouzdanih informacija. Produ izbacuje samo za vecernje termine.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 30.01.17 0:27

Ne bi me čudilo da imaju dobar raiting. Mehikanosi vole ove priče smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.01.17 0:38

Meni je samo zao sto Notni leti iz lose serije u jos losiju seriju. A bas mi je draga i slatka. Nikako da snimi nesto normalno da mogu da je gledam sa uzivanjem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 30.01.17 0:45

Miloš92 wrote:Meni je samo zao sto Notni leti iz lose serije u jos losiju seriju. A bas mi je draga i slatka.  Nikako da snimi nesto normalno da mogu da je gledam sa uzivanjem.

Od SDA nema gore serije rofl Nemoj tako.

Kod nje je problem taj njen baby face. Nekako je ja ne mogu zamisliti u nekoj ozbiljnoj i zreloj ulozi. Ovo su uloge za nju ali fakat jeste simpatična sva winky

Ne znam meni se serija sviđa. Mada meni se većina svidi u prvih par epizoda i onda me smori rofl Nemoj još odustajati, barem motaj smile2

Carmine i Maya su super. Navidad i nema nešto puno. Mislim da je bila u 3 scene od kako je serija počela.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.01.17 1:01

A valjda sto je toliko godina gledamo a ona je realno i dalje jako mlada, tek joj je 22. Mada imaju Goto i ona taj problem da u facu stvarno izgledaju ko da im je 15.

SDA je bila smece ali ona je imala super lik.

Navidad je ocajna. Previse je usla u taj lik ledene zene. Sva je ko neka nedojebana baba. Nisu ovo uloge za nju. Njeno je komedija, mada je u SA bila isto odlicna ali je imala dobar lik.

Mene prosto vise ne drze ove price. Nisam mogao ni CI da gledam koja je realno bila cirkus. Od ovh klasicnih sapunjara poslednje sam odgledao smece Gatu (zbog Maite) i Simple Meri (koja mi je u drugoj etapi bila super). Ovo me nesto bas ne vuce da gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics