EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi adorable maldición

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi adorable maldición

Post by Jenna Maroney on 08.02.17 0:14

Ovi su i dalje interesantni winky

Notni je odlična. Legla joj je ova uloga kao budali šamar. Uspjela je ono što nijedna muerta de hambre do sada nije rofl Da izazove tugu u meni. Mnogo bolja od Danne winky

Carmine je isto super. Otišla je u skroz suprotnom pravcu od Prisile. U zadnjoj epizodi je rekla Korini nešto u fazonu trebam li te podsjećati na šta sam spremna. Korina se nje iz nekog razloga boji. Možda je imala neke veze sa očuhovom smrću stars

Maya naklon Njen lik mi je omiljeni. Ja se ne sjećam da je u BC bilo ovoliko tenzije koliko ima ovdje između Else i Apolonije. Tamo mi je sve išlo na komediju. Ovdje je to puno mračnije.

Inače ne znam šta je sa ovih šminkera/stilista rofl Mishalsku su uspjeli da naprave mlađom rofl

I onaj randik na imanju je zaljubljen u Elsu. Tamo je bio sa onom kućnom pomoćnicom od Quijano.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 668

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.02.17 0:18

Ja sam odgledao samo 1. nedelju i stao, a čitam na netu da im kao dobro ide što se tiče rejtinga...

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 08.02.17 0:22

Meni se sviđaju. Daleko sad od tog da su nešto wow ali je pristojno. U odnosu na CI, Gatu, CCEA remek dijelo smile2

Ide im dobro sa raitingom. Zadnja epizoda je čini mi se imala skoro 17 winky
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.02.17 0:25

Ja sam pogledao neke scene, mnogo je nekako zanimljivije (čitaj: cirkuzantskije) odrađeno od smorne BC. mrgreen

Tetkin pad je recimo miljama ispred one smejurije u BC gde se ona saplete o cipelu. stars  I ovde izgleda da je stvarno poginula. smile2

Posting Freak

Poruka : 1641
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.02.17 0:43

To je bio intervju u Hoy gde su pričali prvo voditelji, a onda i Notni i Layl, da im odlično ide. I sve bi bilo super da u prilogu pre toga nije išlo da exitosa telenovela Candidata završava sa snimanjem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 08.02.17 0:46

@FanSte wrote:Tetkin pad je recimo miljama ispred one smejurije u BC gde se ona saplete o cipelu. stars  I ovde izgleda da je stvarno poginula. smile2

Iako je i ovaj pad imbecilan i nerealan(a koji je igde pa bio),ovo je kao sto kazes miljama ispred jer ono saplitanje o cipelu je nesto bas jadno i jeftino... rofl rofl rofl

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 512

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 01.04.17 0:06

Zbog dobre gledanosti produženi su za 20 epizoda smile2

Ok su oni u suštini ali ovo je jedna od onih serija koje se niko neće sjećati kroz par godina. Jednostavno im fali nešto. Glavni su simpatični. Mnogo bolji nego Danna i onaj u BC.

Maya i Navidad su odlične. Navidad se smirila u odnosu na početak gdje je baš baš preglumljavla. Maya od početka dobra. Zbog nje najviše i gledam seriju. Carmine i Cecilia isto dobre winky
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 02.06.17 0:15

Ovo i dalje pratim/motam a ni sama ne nam zašto. Valjda zbog Maye Mishalske. Nju gotivim pa odgledam njene scene mada i Carmine je super sve ostalo zzzzz zzzzz

Monika je ubila očuha jer je planirao da je izostavi iz nasljedstva. Njen lik je totalno drugačiji od Prisile. U suštini 2 lika koja su bila najbolja u BC su poptpuno izmijenjena. To im je velika greška. Mada Carmine je stvarno odlična ali mi je Prisila bila mnogo bolja rofl Corina totalno razočarenje od lika. Ništa ne radi. Bolje što su Navidad i Mishalska uzele druge likove.

Elsu je muž varao sa Apolonijom i to je razlog njihovog neprijateljstva.

Glavni par isto kao u BC. Predugo odvojeni smile2

Samo i dalje šteta što ova žena nije dobila kakvu negativku da pod obriše sa svima besan

Super je ona ovdje ali baš iz nje vrišti villana winky
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 08.06.17 13:29

Koliko mi se GADI i koliko je ODVRATNA ova Socorro Bonilla,to se ne može opisati rečima.Očajna-očajnija-Bonilla.A još goru ulogu je imala u Gati,tamo je bila glupava i bila je bitna kao saksija cveća bukvalno...

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 512

Back to top Go down

Post by Marijana on 08.06.17 15:04

Glumila je i u "A que no me dejas" kao služavku vile Kamile Sodi, Kalderonke, Laure Karmajn. Ne sviđa mi se glumica uopšte. glare
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 542

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics