EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

"Slobodne i vruce" scene u telenovelama i serijama

View previous topic View next topic Go down

"Slobodne i vruce" scene u telenovelama i serijama

Post by ~dragana~ on 26.10.16 12:24

Autori i produkcija telenovela i serija cesto posezu za nekim slobodnijim scenama ili ponekad malo vise razgolicuju glumce i glumice kako bi privukli nove gledaoce i kako bi se sto vise govorilo o tim serijama.S druge strane,u nekim konzervativnijim zemljama takve se scene izbegavaju,svedene su na minimum ili se samo nagoveste.Kakvo je vase misljenje o ovakvim scenama?Da li mislite da su potrebne u telenovelama ili suvisne?Da li vas je neka sokirala ili mozda i nasmejala?

~dragana~
Member
Member

Poruka : 429

Back to top Go down

Re: "Slobodne i vruce" scene u telenovelama i serijama

Post by ~dragana~ on 31.10.16 9:58

Niko neće da da svoje mišljenje o ovome a verovatno ga svi  imaju.
Evo ja ću,da ne bude da je tema bezveze otvorena.
S obzirom da se sve u telenovelama vrti oko ljubavi i preljuba logično mi je da takve scene postoje i da treba da ih ima u telenovelama.
Brazilci takve scene najbolje uklapaju dok Argentinci ponekad preteruju za moj ukus.Turske ne gledam,ono malo što sam odavno povremeno pratila pokazalo mi je da takvih scena i nema tamo a opet se radnje serije vrte oko ljubavi,preljuba,silovanja,zlostavljanja...
Što se Meksikanaca tiče i oni ponekad samo nagoveštavaju a ponekad je sve uradjeno dobro i sa merom.Sećam se da se digla neka frka oko scena izmedju Žaklin Brakamontes i Vilijama Levija u Sortilegio ali mislim da i nije bilo neke potrebe za tim jer scene i nisu bile nešto neprimerene.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 429

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 16.01.17 0:36

Po meni, s obzirom da u 90% telenovela glavna i sporedna tema jest ljubav, scene seksa su po meni normalne za očekivati.
Barem po mojem iskustvu, Argentinci su nekako uvijek najotvoreniji prema tome i rade najslobodnije scene seksa, a često time i kupuju gledatelje.
S druge strane, Brazilci i Turci su najmanje otvoreni prema tome (barem ovo što sam ja vidjela).
Po meni su sve te scene ok, bile one ''slobodne'' ili ne. Svako odluči na koji će način prikazati ljubav likova.
Oduševilo me je recimo u En familia kako su ljubav Clare i Marine glumice tako dobro iznijele, da se skoro bez ijedne scene poljupca, seksa ili sličnih bliskosti tako dobro vidjela njihova ljubav i tako je nekako bila intenzivna.

Nije me baš ni jedna scena šokirala, ali mogu reć da se kao baš otvorenih scena seksa sjećam onih iz Padre coraje.

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics