EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Medcezir

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Medcezir

Post by Sava on 11.11.16 1:22

Postavljaju seriju i na balkandownloadu u HD-u, ja odatle skidam, pa se jednom nakanem da krenem sa gledanjem. Ima je još na nekim forumima, ali su na uploadedu, pa skidanje traje večno. Za online ne znam gde je pristojna slika. Na mnogim mestima ima užasna slika sa masnim titlom koji su fanovi prevodili još kad je serija krenula i svakako pohvala za trud, ali je slika očaj očaja.

U početku su davali originalne epzide, ali su kasnije krenuli da ih dele na dve i više. Ali ne znam od koje.

Bacio sam još ranije pogled na prve epke i meni je Yaman mnogo bolji od Ryana. Mnogo mi je više ušao u taj lik. Cagatay je naklon Još tokom Ferihe se mnogo popravio. 

A O.C.-a se ionako baš slabo sećam, ali se sećam da mi je i tad Ryan bio odvratan.

Prepostavljam da su ovde izbacili Marissinu lezbo fazu, Turci bi umrli dva puta.  pop

Last edited by Sava on 11.11.16 1:46; edited 2 times in total

Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Post by Stef on 11.11.16 1:25

I ja se slabo sećam OC.
Voleo sam je, al' se slabo sećam. roofl
Meni je Ryan tad bio dobar. Kakav bi mi bio sad, ne znam.

Ma kakva crna lezbo faza, anadolske babe bi odmah zvale RTUK i vikale ayıp. rofl rofl rofl
Ovde može da upadne samo neko levo smetalo koje će da se krši oko Mire. zubo

EDIT: Zapravo su u ovoj 6. epizodi ostavili poslednjih 35 minuta 5. boluma i dodali 15-ak minuta 6. boluma. stars

Posting Freak

Poruka : 6733
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sava on 11.11.16 1:52

Ma znam da nema šanse da tako nešto ostave. I u turskoj verziji Elise (mislim da je to jedina verzija gde Elisa ostaje živa na kraju) su promenili ona dva geja u muškarca i ženu, a i u njihovim Očajnim domaćicama su isto neki lik promenili.

Sad kad pomislim na O.C., Setha sam voleo. Ovaj Mert mi malo izgleda kao dete debil, ali je simpa uz Yamana. I Summer naravno, ne znam kakva je Eylul, nije se preterano pojavljivala dok sam preletao početne epke. Zapravo taj drugi par mi je i bio draži u originalu. Ovde mi ipak više idu Yaman i Mira.

Posting Freak

Poruka : 1942

Back to top Go down

Post by Stef on 11.11.16 1:54

I meni su u OC bili draži Seth i Summer.
Ovde su mi podjednako draga oba para, možda Mert i Eylul za mrvicu draži.

I ne, Mert nije debil. Samo je simpatično smotan. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 11.11.16 2:41

Ova serija me više privlači da je gledam, ali nemam vremena za sada. A Ulusoja i Serenaj mnogo gotivim, super su glumci. Bacio sam pogled na neke scene, baš su lep i zanimljiv par, a imaju odličnu hemiju.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 11.11.16 15:15

Gledam 9. bolum, navlakuša total. Vuče i vuče da gledaš. roofl

Onaj haos oko snimka i pucnjava wow naklon

Obožavam što Yaman nije tipična budala koja svima oprašta.
A tek mi je drago što nije lizao dupe onoj matoroj skotini, nego ga pokosio. aplauz

Elem, glavna šestorka je divna aw ali su mi ostali užas.
Dosadni, iritantni, debilni. puke

Najgori od svih definitivno Orkun, Sude i Beren.
Živim za dan kad će ovog neko da prebije ko pizdu, a ove dve krave da raščupa. ranting

Mert naklon prvo ono kad je izigravao detektiva sa onim oko snimka rofl rofl rofl pa kad je onim debilima rekao sad mi je jasno što se nikad nisam družio sa vama naklon rofl rofl rofl pa kad je pevao ko pokvarena ploča 1 pesmu rofl rofl rofl a tek kad su mu Selim i Yaman gurali glavu u bazen da prestane da peva, pa ga izvuku, a on nastavi lol2

Pa tek u kombinaciji sa Eylul naklon Show su. aw

Yaman i Mira na svadbi aw kad su opleli ono kolce aw pa posle ples aw
Drugo kolce je isto ono koje je sviralo u KVP, na krvavoj svadbi Cemile i Ribara.
Samo sam čekao da Ali bane odnekud sa pištoljem. roofl

A mislim da je i ono dvorište/prostor/štaveć bilo na kraju serije, svadba Sonera i Bahar. cesces

Kraj 9. boluma aw aw aw
Ali mi je pozlilo istog trena kad su u kadar ubacili onog psihopatu Tana. puke puke puke
To je verovatno ono levo smetalo koje sam spominjao u prošlom postu. roofl

Jao, ova tetka Sedef naklon pa urnebes, upala kod Yamana u sobu pa zaspala pored njega jer je njena soba naklon rofl rofl rofl pa ujutru Mira upala u sobu pa pomislila svašta lol2 a tek kad Sedef na doručku podržava Selima oko tužbe protiv njenog oca naklon naklon naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by JecaMec on 11.11.16 19:02

Gledam 16. epizodu i drago mi je što se povećava broj nas koji gledamo seriju. smile2

Enderina sestra, Sedef je u početku bila pregenijalna. Od trenutka kada se vratila iz Amerike pa legla sa Jamanom u isti krevet pa sve dok nije počela da se ponaša kao sponzoruša. Prvo poljubac sa Farukom, koji je videla Mira, a ujedno i ostali saznali, pa onda svlačenje i divljanje u klubu. Inače, prikazali su da je Sedef dok je Faruk bio sa Ender bio istovremeno i sa Sedef, i verovatno zbog toga su njih dvoje raskinuli.

Zanimljiva mi je bila i ova petljavina oko Tana. Čim sam ga videla skontala sam da je zaljubljen u Miru, ali i ne da je toliki pishopata. I Mira mi je ispala glupa. Razočarala se u oca, pa pobegla kod Tana koji ju je kasnije odveo izvan grada, želeo je da je otme. Ali su je ovi ipak spasili.

Ejlul, Mert, Beren, Selim, Ender su mi najomiljeniji. wub

Naročito mi je bilo smešno kada je Tugče poljubila Merta i priznala mu svoja osećanja, a ovaj otišao kod Ejlul i priča joj kako ju je prevario. mrgreen

Tugče je jako simpatična, baš mi ju je žao. Pomaže Mertu da se zbliži sa Ejlul, a ona zaljubljena u njega.

Sude organizovala sa ćerkama da ide na planinu na odmor i pozvala Orkuna i njegovu majku, a to videla Mira. I baš kada brod treba da isplovi, ona iskače, a oni svi ostaju na brodu. Zatim odlazi kući i priređuje večeru za nju i Jamana. blush

Takođe se navodno pojavio i Kenanov i Jamanov otac. Nisu mu lik još uvek prikazali, ali su prikazali kako je došao da poseti Kenana u zatvoru i kako uplaćuje Jamanu novac pod Selimovim imenom. huh

Pojavila se i Lejla, Jamanova bivša devojka.

Zbog nje će se i Jaman i Mira posvađati. bonk

Ejlul i Mert su se dosta zbližili, zajedno su.. Obožavam ih thumbsup

JecaMec
Member
Member

Poruka : 396

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 13.11.16 1:04

Ja stigao do 10. epizode i tu stao mrgreen
Mnogo mi je bre da gledam i dve epizode dnevno smile2 Meni je Beren takva slatkica *_* kakva ce to bomba da bude samo jos malo dok poraste *_* samo se nadam da ce da smrsa do tad zato sto joj i lik ima kompleks da je debela smile2
Ako me moje pamcenje dobro sluzi Orkuna gledam prvi put i odusevljen sam kako decko glumi naklon lik mu je totalni kreten i to tako uverljivo prenosi na mene da mi u pojedinim situacijama dodje da ga zadavim koliko iritira smile2 dok je u drustvu pravi je bahati bogatas, medjutim kad se nadje u situaciji da je nasamo sa Jamanom lol1 ili jos gore kad ga otac kritikuje naklon sav se snuzdi, slozi tako uplasenu facu da me svakog puta iznova i iznova iznenadjuje koliko je ustavari napacen smile2 vala mu tata lepi samare ko od sale mrgreen
da ne ponavljam sva desavanja do devetog boluma zato sto su Jeca i Stefan manje vise rekli sve, samo cu reci da se nadam da ce ovaj Tan sto pre da ispari u sta sumnjam glare osecam da ce da dave sa njim i to posteno roll
mada voleo bih da padne neki fajt izmedju njega i Orkuna mrgreen ionako je prvi susret bio obecavajuci smile2
scena kada Selim i Jaman okrecu Merta i potapaju mu glavu u bazen naklon smile2 ja sam se iskidao, jos oni ga podizu a decko i dalje peva rofl

jedna molba za forumase da pre komentarisanja napisu dokle su stigli da ne procitam nesto sto vec treba da gledam plez iako su to Jeca i Stefan uradili, cisto da se nastavi ta tradicija smile2
unapred hvala winky
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3470

Back to top Go down

Post by Markovic on 13.11.16 2:52

Jao, bre, ubiću vas smile2 roofl  Vi me bukvalno terate da to gledam i sve više me vuče, a nemam vremena! pljus smile2

Čini mi se da je bolja od američke verzije koju sam gledao ponekad. Pokušaću da nađem vreme za to ili da pauziram KC.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by helenna27 on 13.11.16 3:01

Stef wrote:

EDIT: Zapravo su u ovoj 6. epizodi ostavili poslednjih 35 minuta 5. boluma i dodali 15-ak minuta 6. boluma. stars

Tako je postavljeno na forumu, do njih je greska ili do ovih sa oyo.hr
Nakon toga bi trebalo da je sve u redu sa epizodama, ne pratim seriju
pa ne mogu tacno da tvrdim.
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 854
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content