EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Medcezir

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Medcezir

Post by JecaMec on 25.11.16 18:56

Aa konačno i Turunč da se pojavi. Spominjali su ga još od prve epizode, a pojavljuje se tek posle 30 epizoda. bonk
JecaMec
Member
Member

Poruka : 373

Back to top Go down

Post by Stef on 28.11.16 4:51

Završio prvu sezonu.

Ne pamtim da sam išta debilnije video u skorije vreme od ovih poslednjih 30 minuta epizode, tj. od momenta kad prođu 2 nedelje i dođe svadba.

Bilo je i pre toga blasfemičnih scena, ali sam se navikao.
Ece voli da se zanosi kad ne uzima terapiju.

Znači, ko da je sela i došla na ideju da se takmiči sama sa sobom koja će scena da bude debilnija, pošto drugog logičnog objašnjenja (osim da se fiksa) za sve ono nemam.

Mada kad razmislim, to mi i ne deluje tako nelogično, s obzirom na to da je jedna od saradnica glavna autorka one pregrozne Kara sevde.

Od toliko mogućih rešenja, toliko mogućih načina da se završi sezona, ona se za najgoru opciju odluči. Pa bravo. naklon facepalm

Da ne spominjem režiju. Bilgin je gori i od Hilal Saral, a za to treba biti fenomen.

Drugu sezonu počinjem za jedno nedelju dana, kad mi želudac svari ove gluposti.
Ali ako nastave u ovom smeru, može vrlo lako da se desi da se pozdravim sa serijom.

Posting Freak

Poruka : 6053
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stef on 05.12.16 2:52

Odgledao 43. bolum. Que debilana, majko mila. naklon
Al' najgore od svega je što je gledljivo. ninja

Sve je toliko besmisleno, ali ovo oko Sinanove smrti pogotovo. Ajde što su ga ubili, ionako nije imao svrhe, ali to ko ga je ubio je tolika moronijada ala Nathalie L. facepalm

A tek ovo oko nesreće..... Ja ne verujem da su oni digli frku samo zbog 1 jebenog poljupca.
Da l' je to bio razlog da se Ender udalji od Selima, da se onako ponaša prema njemu?
Samo zato što je Sinan poljubio?!

Jbt, ja sam gledajući ono finale pomislio da se kresnula sa njim, a ne da je on nju poljubio. facepalm

Ono što mene zanima, šta se zapravo desilo za vreme nesreće?
Ja sam video da je Selim bio taj koji je stavio ruku na volan i povukao da skrenu sa puta.
A sad Selim priča da je Ender brzo vozila (?!) i da su sleteli sa puta. Jebe lud zbunjenog. stars

Možda je i do režije ovog Bilgina koja je blago rečeno očajna.

Jedino što i dalje vrede Mert i Eylul i par likova oko njih.
Mada su i njih dvoje razdvojili na poprilično blentav način, sreća da su opet zajedno.

A tek ovo proseravanje na relaciji Yaman-Mira bolje da ne komentarišem.
Debilana na kraju ovog boluma je samo šlag na torti. facepalm

Gledam do kraja, ma kako da bude do kraja kad sam ovoliko prešao.
A i drže pažnju uprkos svemu.

Definitivno je trebalo da se ne vraćam. Očigledno sve te serije koje batalim nakon par epizoda ne vredi da nastavljam. Početak ništa posebno, posle bude super, pa do kraja užas. Tako je i sa Meu bem, meu mal koja me je dosta razočarala.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by JecaMec on 05.12.16 18:40

Završila sam sa prvom sezonom. mrgreen

Drago mi je da su konačno uspeli da se reše Tana.

Kada su ga poslali u psihijatrijsku bolnicu mislila sam da ga više neće ni vraćati, ali eto. Još debilniji mi je onaj klinac, Kadir, a i njegova majka koja ga vodi među poremećene ljude. Ne mogu da poverujem da jednog tinejdžera jedan bolesnik može ubediti u neku neverovatnu glupost i da bude toliko blizak sa njim. yuck

Sude je veliko đubre, ali je isto tako meni jako zanimljiv lik. Prvo se spetljala sa Asimom i pomislila da ju je šutnuo, pa potrčala za Kenanom kako bi ona njega ostavila zbog Asima. Ne razumem ni njeno ponašanje prema Ender, žena je sasvim pristojna prema njoj, a ona jedva čeka kako da joj napakosti.

Turunč Nadir je isto jako interesantan, a ovaj glumac mi je i od ranije poznat igrao je u KS Nihaninog oca. Koliko se sećam Nevin je poznavala Nadira od ranije, kada su prikazali onu scenu gde njegovi ljudi pucaju u Turana, i sad ne znam kako ga nije prepoznala kada ga je videla kod Serezovih. Ipak nije prošao neki veći vremenski period da bi se toliko fizički promenio.

Meni se poslednja epizode prve sezone baš svidela, nije bilo loše osim ove gluposti oko Ender i Selima. Koliko sam ja mogla da shvatim iz onoga što sam videla, pomislila sam da je ona spavala sa Sinanom. Ali sad kad pročitah Stefanov post vidim da su se samo poljubili, što mi je vrhunac debilizma. Takođe, meni deluje da je Selim namerno gurnuo volan da bi skrenuli sa puta, ne da je to uradio iz nekog drugog razloga. surprise

Ender će sigurno umreti, jer sam već ranije saznala da neće glumiti u II sezoni. Šteta, bila je lep i prijatan lik, ali je u ovim poslednjim epizodama njen lik bio po strani, naravno osim ove zbrke sa Sinanom.

Jaman je takođe počeo da smaraaaa, ali tek u ovoj 38. epizodi. zvizd

Hale i Orkun će izgleda biti ponovo zajedno. A i ovaj novi lik Uzay će se valjda spetljati sa Tugče, ona je predobra. Beren mi je i dalje jedan od najomiljenijih likova, naročito volim ono njeno špijuniranje i izveštavanje. Primetila sam neku noć na RTL-u da ona igra u Vatanım Sensin. Takođe, i ostali glumci iz serije su veoma angažovani ove sezone. Ender i Selim su u Paramparci, Ejlul i Hale u Yüksek Sosyete, Cagatay u İçerde, a Orkun, Mert i Nevin glume u Kosem. smile2
JecaMec
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 05.12.16 19:02

Ma cela ta priča oko Tana i klinca mi je bila da prosviraš sebi mozak.

I meni je Turunč bio interesantan, ali su ga napravili na onog debilnog negativca koji ide i ubija bez ikakvog razloga. stars Ja sam Kurşata gledao u Kayıp, odličan je.

Finale bi bilo super da nije poslednjih pola sata. Tu su sve nagurali neke gluposti.

Prvo ono oko Yamana i napaljene Mire koja bi se kresnula, a ovaj neće naklon pa posle njena histerija kad sazna da ova budala planira da je ostavi stars čak su uspeli da posvađaju Merta i Eylul! ranting A da ne pričam ovo oko Selima i Ender.

Meni je još veća debilana da Selim odlazi kod Sinana da mu prigovara što mu je "ubio ženu", a on skrenuo sa puta da se pokrše. naklon Gde je onaj staloženi, ozbiljni, smireni Selim? Što nije sačekao da dođu kući da mu sve objasni nego ajde da se pokršimo. facepalm Totalno su ga sjebali.

Ja sam pročitao da Taner Olmez (Mert) glumi sultana u Kosem. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by JecaMec on 16.12.16 21:42

(47/77)

Dosta su oslabili u odnosu na prvu sezonu, ništa posebno se ne dešava. Pogotovo smaraju sa Jamanom i Mirom i njihovim problemima, on pokušava da se nešto sa Elif, a ona o svojoj bolesti samo priča sa Orkunom. Čovekom koji im je toliko problema naneo, umesto da se posavetuje sa porodicom ili Ejlul.

Nadam se da će ubrzo biti nešto zanimljivo, ovako je sve klasično, ali bez obzira na sve gledaću do kraja. cool
JecaMec
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 20.12.16 3:06

Na 58. sam. Tu negde oko 50. boluma, kad su se Yaman i Mira konačno skrasili, serija je počela da liči na nešto. Baba Ece počela da uzima terapiju. roofl

Sad je prezabavno. wow Ovo sa Mertovom otmicom, pa njegovo zatočeništvo, konačni obračun sa Turunč Nadirom naklon

Najzad se i njega rešiše.
Sad doveli onog plavookog mutavog iz Ne brini za mene da se mota oko Mire. roofl

I onog sedog čiču negativca iz Elif, on je kao neki režiser koga Mert obožava.
A inače glumi preloše ko i u Elif. rofl
Ja sam prvo pomislio da mu je kvaran zub, kad ono mu se peršun "zakačio". lol1

Mert i Eylul i dalje genijalni. aw Ovo njegovo izigravanje heroja je piš. roofl
Al' najjači mi je bio definitivno kad je Hasanu sašio pesnicu u glavu. naklon rofl rofl rofl

Samo vidiš, Hasan se na stepenicama raspravlja sa svima, Mert stoji malo ispod njega i blene u ovom stilu - mellow ovaj silazi, Mert samo odjednom, ničim izazvanim njemu pesnicu paf u facu i patosira ovoga rofl rofl rofl i sledeća scena, u jednoj ruci telefon, zove Tugče da se hvali kako je ispao u heroj, a druga ruka u kofi s ledom. lol2

Malo mi je ovaj trougao na relaciji Selim-Sedef-Deniz isforsiran.
Sa Deniz mi nema neku hemiju, a i priča im nije ništa naročito.
A ova glumica mi nikako nije za dobrice. Ja nju gledao u Karadayı kao villanu, to joj bolje ide.

A sa Sedef mi je nekako bljuf. Dobru hemiju imaju, ali mi je bzvz da on bukvalno prelazi sa jedne sestre na drugu. stars Ono, godinama bio u braku sa Ender i sad kao nešto oseća prema njoj, ona prema njemu, a nikako da priznaju. Kažem, to mi je sve isforsirano.

Mada dobro, kako je bilo, ovo je sad super. Samo neka ovako nastave do kraja.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 02.01.17 23:31

Najzad završio, hvaljeni svi sveci.

Taman sam ih pohvalio, i odmah u sledećoj epizodi počeo smor, a kasnije i debilane.
Tačno Ece nije imala pojma šta dalje, ovo je baš veštačko produžavanje. Sve na silu.

Jedino što bih mogao da pohvalim u ovih poslednjih 20 boluma je to što su Yaman i Mira konačno počeli da razmišljaju i što kod njih nisu prolazili oni kretenski zapleti.

Baš sam se iznenadio da je Mira poverovala Yamanu kad su se pojavile njegove slike na prezentaciji sa onom tupavušom u krevetu. Očekivao sam užas, al' se falabogu to nije desilo.

Totalno su sjebali Merta i Eylul. Pred kraj su počeli strašno da se debilišu, te neke ljubomore, te svađe, a ovo sa Olcay je samo kap koja je prelila čašu.

Ja čak nisam ni skapirao šta se tu desilo, je l' spavao sa njom ili ne? Pošto je on rekao Eylul da jeste, a posle je Olcay rekla kako Mert voli samo Eylul. stars Debilana u svakom slučaju.

Šteta što su Gozde dali da bude Olcay, ona mi je baš simpa.

I tačno sam znao da ce Ece da zbije sve u poslednjih pola sata. Umesto da je još od početka epizode počela da raspetljava, ona u pola sata zbila Mirinu operaciju, sukob Yamana i Orkuna i tri meseca kasnije, a ostatak epizode tupkanje u prazno. facepalm

I svidelo mi se ovo na kraju sa celom ekipom serije na okupu, vidi se da su se super slagali. aw
To je možda i najbolje od celog finala. rofl

Kako god, ova druga sezona im uopšte nije trebala.
Ece je uradila isto kao sa Fatmom, samo što Fatma nije bila toliki užas u drugoj sezoni.

Ocena za kraj - 6/10. I ovo im je samo zbog divne prve sezone, inače bi bilo i manje.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by JecaMec on 09.01.17 22:30

(61/77)

Nakon užasnog smaranja u poslednjih 10 epizoda su ponovo prezanimljivi. Frka sa Turunč Nadirom je posebno bila zanimljiva i napeta, zatim Mertova otmica i finalni obračun sa Turunčem.

Mert i Ejlul su nestvarno božanstveni, naročito ona scena sa odmora povodom Dana zaljubljenih gde ona umotana u čaršav pokušava da ga iznenadi. rofl

Takođe mi se nije dopala ona petljavina sa onim glumcem, ali ipak je kratko trajalo. A smaraju i sa onom Elif i njenim dečkom, daj Bože da brzo ispare negde. Nju sam neki dan primetila u seriji Bahar.

Neshvatljivo mi je da je Kenan, koji je navodno zaljubljen u Sude, zbog par Orkunovih laži toliko izgubio kontrolu da je pokušao da je ubije. Međutim, pojavljuje se Mira koja ga sa leđa ranjava. Baš me zanima kako će se dalje odvijati, imam osećaj da će biti predobro.

JecaMec
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 09.01.17 22:32

A meni baš tih poslednjih 10 epizoda bilo show i prezanimljivo. rofl
Tamo od 50. do 60. boluma, posle su me udavili. stars

Posting Freak