EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Medcezir

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Medcezir

Post by JecaMec on 09.01.17 22:37

Pa da i ja sam to rekla, nego me možda nisi razumeo, da od užasnog smaranja od početka druge sezone poslednjih 10 koje sam odgledala su vrh. mrgreen
JecaMec
Member
Member

Poruka : 368

Back to top Go down

Post by Stef on 09.01.17 22:39

Sorry, ja te skapirao da su te u poslednjih 10 epizoda smarali. rofl

Zato mi je bilo čudno da ti je frka oko otmice bila super jer je bila među tim epizodama. lol1

Posting Freak

Poruka : 5948
Godina : 19

Back to top Go down

Post by JecaMec on 18.02.17 13:14

Upravo sam završila sam sa gledanjem II sezone i po mom mišljenju je jedna od boljih turskih serija. Bilo je jako dobrih momenata, ali i loših, kao što je početak II sezone.

Preseljenje Mire, njene sestre i oca u novo naselje mi je bilo naročito simpatično; Berenine histerije oko novog stana, zatim njen odnos Alijom, odnos sa komšilukom. Slažem se da su u poslednjim epizodama baš uništili Ejlul i Merta, a pogotovo sa ovom zbrkom sa Oldžaj.

Voditeljka je na kraju ispala neviđena ljiga.. Ni na početku nisam imala neko baš pozitivno mišljenje o njoj, ali od kako je počela da skriva oca od policije postala je nepodnošljiva. Orkun, takođe najodvratniji lik, me je iznenadio u ovim poslednjim epizodama. Mislila sam da nije toliko psihički bolestan, ali eto ipak...

Sude je na kraju postala najzanimljiviji lik, veliki deo priče u II sezone se oko nje vrteo i svaku scenu gde se ona pojavljila sam gledala do kraja, a ne premotavala, kao kod nekih likova. Nejasno mi je i zašto je Lejla ipak stala u Sudinu stranu kad joj je dala one fleške iako je imala dobar odnos sa Asimom i Kenanom.

Meni je poslednja epizoda bila odlično, napeto i neizvesno da samoga kraja... Lepo su prikazali šta se desilo sa svim likovima, ali i dalje ne shvatam zašto je Kenan u zatvoru. hmm

Okupljanje svih glumaca na obali je super odrađeno... I ja verujem da su se na setu svi super slagali, da nije bilo svađa, ljubomore i drugih gluposti kojih ima po drugim serijama. Sve u svemu uživala sam gledajući ovu seriju, ostaće mi u lepom sećanju. blush
JecaMec
Member
Member

Poruka : 368

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics