EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Anne

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Anne

Post by Markovic on 09.11.16 2:33

ANNE (MAJKA)

Uloge:

Džansu Dere - Zejnep
Vahide Perčin - Gonul
Beren Gokjildiz - Melek
Gondža Vusalteri - Šule
Džan Negris - Ali
Gulenaj Kalkan - Džahide
Berkaj Ateš - Džengiz

Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 21

Back to top Go down

Re: Anne

Post by Markovic on 09.11.16 2:34

Ko je odgledao prvu epizodu, neka podeli utiske smile

Za vikend ću odgledati drugu epizodu, tada će biti zanimljivije.
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 09.11.16 8:53

na koju stranu pratite turske serije sa prevodom? voleo bih odgledati anne.
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 386

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 09.11.16 12:56

Pratim na startv.com ali bez prevoda smile

latinofan17
Member
Member

Poruka : 298

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.11.16 15:34

Prve dve epizode sa prevodom imate na sajtu saprevodom.net winky
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by JecaMec on 09.11.16 19:31

Stigla sam do 2. epizode, gledam je na sajtu Star TV, i mogu reći da mi je serija privukla veliku pažnju tako da jedva čekam narednu epizodu.

U prvoj epizodi najupečativljiji mi je Melekin život kao i odnos njene majke i očuha prema njoj. Živi u potpunom haosu, sama se hrani, sama preko noći luta gradaom, a da niko ne primeti da je nema. Naročito su mi bile dirljive scene kada ju je očuh tukao pa je imala modricu na oku i kada je bio veliki odmor u školi, svi donose hranu, imaju nešto da jedu, a ona ništa. Pa zatim kada joj je očuh ubio zeca i kada ju je zatvarao u kese za bacanje smeća.

Melekina majka mi je katasrofalna. Toliko je bezosećajna, malka, sa nekom mrtvačkom facom da ne mogu da poverujem da majka nema makar neka najosnovnija osećanja za svoje dete. thumbdown

Zejnep je pokazala veličinu svoje ličnosti kada je odlučila da je uzme od majke i da odu daleko od svega kako bi započela svoj život. Lepo je uspela da iscenira da se Melek utopila, a naročito mi je bila zanimljiva Melekina rečenica, kada se Zejenp i ona nalaze u hotelu, pa gledaju vesti o njenom nestanku a ona kaže: Moja majka ne sedi kraj obale zato što tuguje zbog mene, već zato što se moli da se više nikada ne vratim. cry

U drugoj epizodi Gonul, Zejnepina majka posećuje ženu koja je odgajila Zejnep i dobija njenu sliku, a odmah nakon toga se susreće sa Zejnep...

Pročitala sam na forumu da će imati ukupno 11 epizoda bez obzira na rejting, ali mislim da od toga neće biti ništa, verujem da će biti više epizoda jer je trenutno najgledanija serija u Turskoj. Ali, videćemo. smile
JecaMec
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Markovic on 10.11.16 2:50

Ja gledam na sajtu saprevodom.net, jer turski ne znam sve, pa ne gledam uopšte nijednu bez prevoda, iako razumem nešto dovoljno. Međutim, moram ponekad bez prevoda kad neko neće da je prevodi, a toliko mi se gleda i privlači me. Uglavnom bez prevoda samo bacam neke scene i trejlere na pogled, a i gledam brzinom celu prvu epizodu skoro svake serije bez prevoda da bih znao o čemu se radi i kakva je serija.

Jeco, drago mi je što i ti gledaš i lepo je što komentarišeš i pišeš utiske, samo nastavi tako smile

I mene je Zejnep oduševila, sve čini ono što prava majka ništa ne čini... Šule je odvratna, sebična i neodgovorna, a da ne govorimo o Džengizu šta sve radi, naježio sam se kad tuče malu...

Ali mi veruj da postoje svakako takve majke i to mnogo u svetu, nažalost... Imam nekoliko poznanika koji imaju bezosećajne i nebrižne majke, a imam jednog druga prema kojem se ponaša mnogo bolje maćeha nego majka.

Što se tiče rejtinga, nadam se da će imati 11 epizoda kao ogirinalna, ali opet mislim da će produžiti i to zbog velikog rejtinga. No, videćemo tek početkom sledeće godine smile
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Markovic on 11.11.16 3:07

Nisam mogao da odolim, pa sam večeras odgledao drugu epizodu, iako sam planirao da gledam tek u subotu, ali eto, uspeo sam da stignem. No, druga epizoda je postala zanimljivija i napetija nego prva, ali ni prva nije bila uopšte loša. Jedva čekam sledeću. smile Pitam se šta je Gonul uradila i zbog čega je bila u zatvoru. Pretpostavljam da je ubila nekoga kad je Zejnep bila mala. Sad je Gonul aktivna i značajna kako treba. Scene između Zejnep, Melek i Gonul su vrlo emitovne i dirnute. Sve tri su odlične i razvaljuju neverovatno kao i likovi i glumice, a Šule (Gondža) je isto dobra, mslim kao glumica. Što se tiče glavnog glumca, nije loš, a videćemo kakav je u narednim epizodama, nekako mi je sumnjiv, ali je lep za Džansu, pa ne bi bilo loše da ima nešto između njega i Zejnep, mada mislim da nema ništa od toga kao u originalnoj. Kako god, nije ni bitno, nije poenta u toj seriji ljubav i spajanje glavnog para, već odnos između majke i ćerke i zapostavljanje i nemarnost majke prema ćerki. Uostalom, Zejnepina usvojena porodica mi je malo suvišna i iritantna, a čini mi se da jednu od sestara glumi Vahidinna ćerka, Alize Gordum.

Međutim, ja nisam nikada bio Džansuin obožavalac ili te fan, ali u ovoj seriji me je definitivno otkupila i mnogo je napredovala kao glumica, mada je takođe bila dobra kao Ejšan, a kao Sila onako, prosečno. Nije lepa, ali šarmatna i harizmatična svakako jeste i sviđa mi se kako se oblači. Osim toga, gledao sam malo par epizoda japanske originalne serije, ima dosta sličnosti, a ima i izmena, jer se turska i japanska kultura razlikuju, ali se drži i dalje originala. Turska verzija je 100 puta bolja, a glavna junakinja iz Japana mi se nikako ne sviđa i sva je bleda i antipatična bez emocija, dok je Zejnep odlična i mnogo bolja, ali i cela ekipa definitivno, jer su Japanci drugačiji i nisam navikao na njih. Po mom mišljenju, nikako ne mogu da nadmaše turske glumce. Pre svega, ova serija baš drži pažnju, iako je teška i emotivna, drugačija je od svih serija koje se emituju u Turskoj, posebno od dosadnih komedija i sapunica. Inače, ne sumnjam uopšte da će biti hit kod nas na Balkanu, a sve prethodne Džansuine serije dobro prošle smile
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 12.01.17 0:35

Jaoj, serija je fantasticna. Pocela sam da gledam i onda stala zbog nedostatka vremena. I nikako da stignem sve nadoknaditi. Ali sve epizode sto sam gledala su bile super, nije bilo onih dijelova kad u drugim serijama odsetam do kuhinje da napravim kafu, odem po cips, po kolac, po sok, do wc-a. Nego bas sjedim i gledam svaku minutu.
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 104
Godina : 39

Back to top Go down

Post by Stef on 12.01.17 0:36

Ja odgledao prvu epizodu i smorio se živ. zzzzz
Uopšte mi nije legla, niti me vuče da gledam dalje.

Mada mi i MedYapımove serije uopšte ne leže.

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics