EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cesur ve Güzel

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Cesur ve Güzel

Post by engell on 21.12.16 14:32

Cao !Htela bi ako moze ko da mi objasni ukratko kako vi stavljate ove videoe na youtube jer ja bih zeljela da stavim jednu englesku seriju ali youtube mi blokira .Da li treba da imam neki program kada zavrsim sa titlovima tj lepljenje ili sta vec .Konvertovanje ili ... bila bi vam zahvalna.

engell
Newbie
Newbie

Poruka : 1

Back to top Go down

Post by Angie on 29.12.16 23:11

Hehe, ovo je tip serije koji bi se meni svideo (prvenstveno zbog Kivanča). Svakako ću baciti pogled. wub winky
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 31.12.16 0:05

Poceo sam sinoc da gledam ovu seriju i malo je reci da sam odusevljen. Mnogo lici na seriju "Dila". Nije ista radnja, ali tu su ti likovi koji mnogo podsecaju na npr. Azera i Sultan(Korhan i Dzahide). Sve u svemu, odlicni su zasad.

latinofan17
Member
Member

Poruka : 312

Back to top Go down

Post by Angie on 08.01.17 13:04

Prva epizoda je toliko bajkovita da mi je odmah privukla pažnju. Odgledala sam svih osam epizoda koje su izašle i definitivno nastavljam. Glavni glumci su prelepi, radnja se odvija dovoljno brzo i tema mi je zanimljiva. thumbup
Angie
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 12.01.17 0:15

Meni je serija opustajuca, lijepa i bas sapunica u onom najljepsem smislu.  wub

Iako se po opisu likova cinilo da ce Ljeposavin brat biti jedan od uobicajenih nesposobnjakovica koji vazda zavide uspjesnijoj braci i sestrama, Korhan se pokazao kao genijalan lik, kojeg prosto obozavam. I sam glumac je unio sarma u taj lik i pretvorio ga u neodoljivog blesana.  thumbup

Tuba mi je zaista posebna od glumica iz Turske i kad ona place i ja bih s njom plakala.
Em lijepa, em zenstvena, em (meni) fantasticno glumi i prenosi emocije.
A u kombinaciji s Kivom - raj za oci.

Iako se cesto zezam da svi muskici uz Tubu sinu i izgledaju najbolje ikad u zivotu (valjda ona svojom zenstvenoscu istakne njihovu muzevnost), opet sam se iznenadila kako mi je Kivo nekako uvijek ostajao ispod radara (da, gledala sam ga u Ezelu, gledala sam i Gumus koju epizodu, ali me Gumus smorila, pa i na pocetku Kurt Seit i Syra, dok nisam odustala - ali mi to nije bilo to, lijep muskarac i eto, ista vise), a uz Tubu mi je mrak, bas mi je nekako dobio na muzevnosti, samo da smanje sa narandzastom bojom (da li je sminka ili neki filter za kameru ne znam, znam samo da je uzasno).

Epizoda - pijana noc mi je do sad najdraza sto se tice njihovih scena. Cerekala sam se kao blesava. rofl

Last edited by Pahuljica77 on 12.01.17 0:27; edited 1 time in total
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 104
Godina : 39

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 12.01.17 0:26

Bas mi se svidja sto nisu posegnuli za Preverom, sto bi bio prvi izbor na spomen Francuske, vec citiraju stihove Luja Aragona, kojeg volim.  wub
[Volim i Prevera, ali on bi bio zicerica.]

Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 104
Godina : 39

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.01.17 0:30

@Pahuljica77 wrote:Korhan se pokazao kao genijalan lik, kojeg prosto obozavam. I sam glumac je unio sarma u taj lik i pretvorio ga u neodoljivog blesana.  thumbup

Jelda? mrgreen

Sa delom oko Tube se nikako ne mogu složiti. Meni je ona katastrofalna glumica. rofl Toliko užasna da je to neverovatno. U Asi je prelepa, ovde sa ovom muškom frizurom ni to. Lik joj je super, i žao mi je što nije neka druga glumica sa više talenta koja bi taj karakter još bolje dočarala.

Kivo je što se tiče glume čist prosek, možda čak i ispod proseka. Kao Levy u CCEA. Ima potencijala koji nije iskorišćen, ali lep kao lutka. Ipak, meni je on kao Sejit neuporedivo bolji. Lik mu je snažniji, dostojanstveniji, grublji, jači, muževniji. A ovde mu čak i ova frizurica ne ide u prilog...

Ipak, što ti kažeš serija je prava sapunica pa me zato i drži sve ovo vreme. wow

Moderator

Poruka : 8061

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.01.17 23:32

Mislim da cu konacno da krenem sa ovim. Nakupilo se epizoda, taman da napravim maraton.

Sa delom oko Tube se nikako ne mogu složiti. Meni je ona katastrofalna glumica. rofl Toliko užasna da je to neverovatno. U Asi je prelepa, ovde sa ovom muškom frizurom ni to. Lik joj je super, i žao mi je što nije neka druga glumica sa više talenta koja bi taj karakter još bolje dočarala.

Hvatao sam je malo kao Asi dok je mama gledala. A gledao sam prvih nekoliko epizoda i one Kara para kako vec. Cinjenica je da je kao glumica poprilicno slaba. Ali meni je definitivno najlepsa turska glumica. Da je osisaju na celavo ona je meni lepa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10337

Back to top Go down

Post by Angie on 15.01.17 1:02

Da se nadovežem na komentare. Protiv Kivanča ne mogu ništa loše da kažem wub
Tuba je prelepa. Ne bih se složila da je sad nešto posebno ženstvena ovde, ali je prelepa. Sviđa mi se taj dečački fazon koji fura i kratka kosa. Nije mi nešto ubedljiva u glumi, ali je ok.
Korhan (ne znam ime glumca) ispade ovde najbolji lik. aplauz
Bulent je definitivno najljigaviji.
Vidim da će sledeća epizoda biti baaaš dinamična kao i ova poslednja. egyptian
Angie
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Angie on 23.01.17 15:03

Ohoho kako su ovo dobro napravili. Definitivno nije tipična turska serija. shocked popcorn
Angie
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics