EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

En tierras salvajes

Post by Ángel on 01.12.16 0:26

EN TIERRAS SALVAJES

Produkcija: Televisa, 2017.
Broj epizoda:
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 7889

Back to top Go down

Re: En tierras salvajes

Post by Ángel on 01.12.16 0:28

Premijera nove telenovele Salvadora Mejie očekuje se 22. maja u 21 sat.

Kao glavni par pominju se Danna Garcia i Cristian de la Fuente.

Diana Bracho trebalo bi da odigra majku glavne junakinje, dok je Cesar Evora takođe deo ekipe. Snimanja počinju u januaru naredne godine.
Ángel
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.12.16 2:10

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9956

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 01.12.16 2:35

Meni je smiješan ovaj de la Funete. On na početku svake serije pun elana, slaže se sa kolegicama i onda odjednom počne da ih mrzi. Šamara eventualno. Nikad ali NIKAD mi neće biti jasna pomama za njim. Čovjek nema ništa posebno u sebi a glumi neku veličinu roll

Danna ok mada i ona nek se malo odkači od Meije.

Senior member

Poruka : 617

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.12.16 3:08

Možda bi se ona otkačila od njega ali niko drugi nije zainteresovan za nju.

De la Fuente osim izgleda nema ništa. U svakoj seriji je imao problem sa nekim. Što je najgore od svega serije mu uopšte nisu uspešne.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 01.12.16 10:20

@Miloš92 wrote:Možda bi se ona otkačila od njega ali niko drugi nije zainteresovan za nju.
ne, nego je ona mejijina miljenica, on je zaslužen za njen dolazak na televisu i dosta ga ceni. mislim da je na onim nekim kastinzima i s namerom prošla kako je prošla. za ecdlp se i pričalo da ga je odradila skroz nezainteresovano. baš bi nju zasenila neka esmeralda pimentiel ili claudia alvarez. rofl

de la fuentea gledao sam jedino u devious maids. on je fizički čisti miks levya i andresa palaciosa. kakav god kao glumac, za oko je prijatan. rofl
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6913
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.12.16 11:08

Činjenica je da Fuente uvek ima neke predstave oko sebe i da je sav nadmen i pun sebe, ali je fizički savršen za protagonistu, zato toliko stalno i jure za njim.

Amor bravio je dosta dobro prošla, QA nije bila exito ali je imala uglavnom pristojan rejting. Ali važnije od gledanosti je to što su te 2 serije bile super. smile2

Danna je... Ne znam. Glumački takva ravna linija i svi su joj likovi isti. A i fizički čist prosek. Upropastila lice, visoka metar i momenat, široki kukovi... U Amazonkama je čak i Ruffo izgledala bolje od nje. Fali joj otmenosti, fali joj stila, fali joj elegancije... Mnogo je mirna i neprimetna. Ja ne znam nikoga ko toliko otkida na nju i uzdiže je u nebesa kao Bayron, a ona stvarno niš posebno. Ali dobro, svako ima neku svoju divu. mrgreen

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.12.16 15:01

ne, nego je ona mejijina miljenica, on je zaslužen za njen dolazak na televisu i dosta ga ceni. mislim da je na onim nekim kastinzima i s namerom prošla kako je prošla. za ecdlp se i pričalo da ga je odradila skroz nezainteresovano. baš bi nju zasenila neka esmeralda pimentiel ili claudia alvarez

Svako vidi ono što mu odgovara. Ja ne primećujem da se producenti lome za nju, a ona ih odbija jer poštuje Mejiu. Pa i ta dva kastinga za 3 godine što je odradila (ECDLP i SM) je malo za zvezdu njenog imena i da ne pričam da to nisu bile udarne serije. A na kraju krajeva šta će jedna Danna Garcia na kastingu? I stvrno ne mogu ponovo diskutovati o njenom prekidu kursa glume u Španiji i dolasku na kasting za ECDLP, eto tek tako jer joj je bilo dosadno.  rofl  Žena je 3 godine čekala da joj u televisi nešto ponude, na kraju je snimila onu splačinu od Rute. Pa sama je nedavno pričala da nije zadovoljna što 3 godine ništa nije snimala i da se nada da ovaj put neće toliko čekati. Al dobro ne kažu džabe da nema većeg slepca od onog koji ne želi da vidi. Što se Esmeralda Pimentel tiče da pratiš vesti znao bi da su Roberto i Giselle bili oduševljeni sa njom nakon CDC. Prvo je ona uzela za glavnu ulogu, a onda je on preoteo kad je njoj otkazana serija.

Amor bravio je dosta dobro prošla

AB je jedina njegova da kažemo uspešna serija. Mada i ona je za to vreme bila cumplidora jer je smanjila gledanost LQNPA. LQNPA je posednjih meseci išla do 22-23 a ova se najveći deo emitovanja vrtela izmedju 17-18. Sadda bi bila exitaso ali tada i nije baš. Meni nije ni legla kao serija. Ali zato QA i diva Lucre, jedan od omiljenih cirkusa.

Danna je... Ne znam. Glumački takva ravna linija i svi su joj likovi isti. A i fizički čist prosek. Upropastila lice, visoka metar i momenat, široki kukovi... U Amazonkama je čak i Ruffo izgledala bolje od nje. Fali joj otmenosti, fali joj stila, fali joj elegancije... Mnogo je mirna i neprimetna. Ja ne znam nikoga ko toliko otkida na nju i uzdiže je u nebesa kao Bayron, a ona stvarno niš posebno. Ali dobro, svako ima neku svoju divu. mrgreen

Meni je ona ok. Draga mi je i volim da je gledam. Činjenica je da je svuda ista, ali meni je to korektno i gledljivo. Nešto kao Gaby Espino. Ali toliko uzdizanje nečega što je bilo pre 15 godina dovede do toga da neko počne da te nervira. Eto neka nastavi da ceni i poštuje Mejiu, daleko će da dogura. Sa Ruffom ne može da se poredi. Ruffo može neko da voli ili ne voli ali žena u svojih 50 i kusur pršti od harizme.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 02.12.16 19:18

Origel je potvrdio da je Danna je glavna ženska, a Cristian de la Fuente i Horacio Pancheri dva od tri glavna muška lika.

Sad će verovatno praviti cirkus oko trećeg, ali se zna da Colunga definitivno neće učestvovati u seriji. rofl

Last edited by Ángel on 02.12.16 19:57; edited 1 time in total

Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 02.12.16 19:50

Vjerojatno Brandon Peniche.

A lei do amor - 142/155
Alma gemea - 115/227
Amar despues de amar - 10/60
La fan - 30/120
Rock Story - 110/185