EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 15 of 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by Miloš92 on 23.07.17 15:38

Otkud znam. Za sveštenika i ajde ali ovo nasilje nad ženama ne razumem što. Pa u svakoj drugoj sapunajri je bo neki što mlati ženu. Mada pitanje je koliko su slobodno snimali te scene jer je trebalo da udu u 21h. Kapiram da neće oni izbaciti te priče nego će prosto ublažiti scene. Tipa ako su snimili slobodnu scenu seksa sveštenika i Marthe, kapiram da je neće celu prikazati nego samo početak. Ja mislim da je cenzura u tom smislu. I da naveo je još da je cenzirisao priču koja se odnosi na derecho de piso. Ne znam šta to znači. nezna Dok su sa druge strane dali više nego to su planirali prostor juvenil prči.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10458

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 23.07.17 16:11

I ja prvi put cujem za to derecho de piso stars Guglala sam i ima svakavih objasnjenja tako da nista nisam skontala rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 701

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.07.17 18:44

Mogu biti dve stvari: ili stanarsko pravo ili neka vrsta maltretiranja na poslu.
Predpostavljam da se odnosi na ovo drugo, mada ne razumem zašto bi se to cenzurisalo...

Moderator

Poruka : 8092

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.07.17 19:15

"Para presentar su telenovela En tierras salvajes en el horario de las 19:30 horas, a partir del 31 de julio, el productor Salvador Mejía cuenta que tuvo que ajustar el tono de las diversas temáticas que aborda: una violación, una golpiza a una mujer, la relación de una mujer con un sacerdote y el cobro del derecho de piso."

Samo će da ublaže te priče. Neće oni izbaciti te prče skroz nego će editovati scene koje se smatraju "jakim" za 19h. Lupam sad ako je Ninel Conde u nekoj sceni izbacila sisu, tipa Spanicka u STD, to bi u 21h išlo ovde će da izbace taj kadar. Pitanje je šta je Mejia ovde radio. Verujem da ih je svlačio kad god je mogao i pokušao da napraavi ozbiljnu priču pa su verovatno prikazivali sve te priče na dosta realniji i suroviji način. Što eto u 19h ne može da ide.

Ne znam dal je sreća ili nesreća što su već završili sa snimanjem. Sa jedne strane kapiram da ne mogu tu ne znam koliko da izbace scena, mada opet odavno se zna da ovo ide u 19h pa je moguće da su usput menjali scenario. Ko bi ga znao.

Mene samo brine da Abud ne udavi sa tom juvenil pričom za koju se eto sad ispostavilo da ovi španci nisu ni napisali u originalu.

Videćemo šta će na kraju da ispadne.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10458

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.07.17 20:17

y el cobro del derecho de piso

Aaa, ne.
Ovo je reketiranje. smile2

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.07.17 22:58

I ja sam tako razumela ovaj izraz, posto sam procitala tekst sada.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3347

Back to top Go down

Post by Archie on 23.07.17 23:48

@Ángel wrote:
y el cobro del derecho de piso

Aaa, ne.
Ovo je reketiranje. smile2

A i zbog čega bi i reketiranje cenzurisali. Pogotovo mi je još čudnije da će maltretiranje da cenzurišu. Imali su oni i po drugim serijama maltretiranje žena. Od skorašnjih mislim da je u Las Amazonas bilo takvih scena, nisam gledao seriju, ali sam neke išečke na YT propratio.
Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1135

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.07.17 16:46

Sa prezentacije

https://youtu.be/JXbWfpB4AuQ

Tu su i trailer i entrada smile2

Meni ovo inreresantno izgleda. Posebno moram pohvaliti lokacije i nacin snimanja. Ovo sa camcima mi je super odradjeno. Definitivno se Mayrin ne bi uklopila ovdje. Ne znam ni kome je palo na pamet da je odaberu. Claudia je puno bolji izbor.

Ninel ce izgleda imati interesantan lik. Steta sto ona nije villana principal. Ximena mi je bas lijepa ali mi djeluje da ce biti bezveze villana. Polugola u svakoj sceni.

Romo je u ovoj sceni sa svojim bacanjem i vristanjem bas bila losa. Meni je ona uvijek sva teatralna i prenaglasena. Kao da je ispala iz nekog diznijevog mjuzikla. Svaka cast za nju kao pjevacicu ali ja u njenoj glumi uopste ne vidim nista posebno.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 701

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.07.17 17:17

Da ne znam da je Mejia, na osnovu trejlera bih se mogao zakleti da je Carla Estrada iza ovoga.
Izgleda kao stara dobra Televisa, iako mnogo toga liči i podseća na mnoge već viđene stvari. Ali to nije bitno ako je priča dobra i serija zanimljiva, a deluje mi da ova jeste.

Na osnovu trejlera mi se čini da je zanimljivija i od Las amazonas koje su mi bile odlične. smile2

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.07.17 19:17

Evo ovako, odgledala trejler, koji mi se svideo, zanimljiv je. Meni je Klaudija Alvares takodje pravi izbor za ovu ulogu, nekako mi je sva prefinjena i slatka, prava dama. smile Od ove trojice, najbolji mi je Olivera, kao sto vec negde rekoh. Mislim da ce sve da prsti od scena izmedju njega i Himene Kordobe (Olge), koja ce biti onako bas kuckasta, seksepilna villana, i to mi se bas svidja. smile Ninel kao Karolina ok, vidim da ce Amparo da je spusta samo tako. smile Nerea Kamaco mi je sva divna, ala je Amparo osamari, kuku i lele. stars Pitam se da li su majka i cerka, slucajno, ili je ona deo posluge, al' ne bih rekla, kako ju je Danijel prisno zagrlio. I tako, necu sad da prepricavam ceo trejler, svi su ga videli, samo iznosim nedoumice.
Dalje, sto se Danijele tice, zna se da je bas volim, kao i da je meni posebna i njena gluma,a i sve sa njom u vezi, i stoga cu otvoreno reci da sam ja onim sto je pokazala ovde vrlo zadovoljna, stoga bas dosta ocekujem od njenog lika, pogotovo ovako, kad vidim da vristi, baca i proklinje. naklon Znaci, neko je Donju Amparo povredio necim, i ima da plati kad tad, i nenormalno jedva cekam da vidim sta se tu sve krije, onda cu je razumeti. naklon Jaoj, kako cu da uzivam. ziveli aplauz
I to nije sve: u telenoveli ce se, kao deo muzicke podloge, naci cak tri Danijeline pesme sa najnovijeg diska, "La voz del corazon", "Despedida" y "Te busco" (duet sa Leonelom Garsijom). naklon
Ljudi moji, pa ja sam prezadovoljna, znaci, od '95. joj sto se muzike tice, nisu poklonili ovoliku paznju u telenovelama. smile2 Znam, bilo je toga jos, al' sve nesto sitno. Moze utorak da dodje odmah, sto se mene tice. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3347

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics