EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 16 of 24 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by Miloš92 on 27.07.17 19:22

Šta znam. Bukvalno su dodali par scena onom traileru koji već postoji.

Što se same produkcije tiče, ne vidim ja tu ništa vau. Klasičan Mehijin stil, sa nekim čudnim radom kamere, stalnim zumovima i sl. To je uvek krasilo njegove serije.

Romo neka nestane sa ekrana. Nemam živaca više da je gledam. Dal je moguće da je iz serije u seriju sve gora.

Za ostale ćemo videti kad krene.

Pohvala za to što je Claudia prva na entradi. Al zato Ninel koja se ugurala pre Evore i Romo.  smile2

Može biti pristojna serija ali isto tako po svemu vidjenom može biti i dosdna. Videćemo kad krene.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10721

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.07.17 19:31

Milose, izvini, moram da te pitam sta joj zameras? smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3421

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.07.17 19:34

To što je preočajna. Dere se i preglumljava kao neka početnica. Doživeće da jedna Ninel Conde u sceni deluje bolje i normalnije od nje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.07.17 19:38

Cisto sumnjam, ali dobro. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.07.17 20:54

Meni je Romo ovde, prvi put posle Sortilegia, skroz ok.
Čak me strašno podseća na Margaritu iz Manantiala... Čini mi se da joj je takav i lik - ni sasvim beo ni sasvim crn.

Moderator

Poruka : 8255

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.07.17 21:21

kristinkv86 wrote:Pitam se da li su majka i cerka, slucajno, ili je ona deo posluge, al' ne bih rekla, kako ju je Danijel prisno zagrlio.

Romo joj je tetka.

Zaboravi prokomentarisati ovu 3 kad su usli zagrljeni puke puke Bas bas su mi ljigavi...
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 764

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.07.17 22:52

Hvala, Jenna Maroney. smile Ja sam mislila da ti sa mnom neces ni rec da progovoris, a kamoli da me citiras. smile
I ja sam zaboravila da prokomentarisem naslovnu pesmu, koja je sjajna, ceo dan je slusam. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.07.17 23:09

Hahahahahahah ma ne Kristina smile2 Ne znam zasto uopste tako mislis. Ti si meni bas interesantna i ako nekad odgovorim malo "grublje" uvijek naglasim da mi je simpaticno to sto se ti toliko uneses u te telenovele winky Ja ako kazem nesto lose za Romo to se odnosi samo na moj subjektivni stav. Mene ne odusevljava kao glumica ali zato je smatram vrhunskom pjevacicom smile Svaka njoj cast na karijeri i generalno na pobjedi protiv bolesti koju je imala ali cu uvijek reci da je precjenjena kao glumica i da zadnje 2-3 PYT nagrade nije uopste zasluzila. Ti naravno imas apsolutno pravo da se ne slozis sa mnom. Kao sto sam rekla Milosu svako ima svoju Maite Perronu na ovom forumu smile2 Dakle i ne pomisljaj da si mi na crnoj listi. Nisam ja toliko losa smile2

U zadnje vrijeme stalno ispadam neka biculja rofl Ima ovdje vecih negativaca od mene rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 764

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.07.17 23:43

Ma nisi biculja, nego se ja uzivljavam, tako da no hay problema. rofl A to da svako ima svoju Maite Peroni na ovom forumu je istina. cool Ma naravno da i ti imas pravo da kazes da ti se Romo ne dopada kao glumica, i ja to stvarno postujem, i stvarno ne bih da ispadne da od Kristine presvetu Romo niko ne sme da pipne, ono su mi i moje reakcije ponekad malo too much i pitam se da l' sam normalna, al' je stvarno mnogo volim, pa je to zato, meni je ona kao glumica sjajna i sve i da hocu, ne nalazim joj nijednu manu, da stane da se uzivljava u tablicu mnozenja, i onda bih joj aplaudirala kao luda, ona i ako preglumljava, po meni to radi na jedan vrlo podnosljiv i gledljiv nacin, ali stvarno nista licno protiv tebe nemam, ni protiv bilo koga na ovom forumu, daleko bilo. smile A o vecim negativcima od tebe, pa da, ima ih, al' bolje da cutimo obe i da ih ne diramo, spavaju i mirni su. rofl E, sad mi lakse kad smo ovo razjasnile, tako da, pozdrav srdacan. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.07.17 0:00

Po starom dobrom običaju

Cierto o falso, verdad o mentira, el carácter difícil de Cristian de la Fuente, pero el actor tiene fama de no ser buen compañero con sus parejas protagónicas.

Hoy comentó Maxine Woodside que Claudia Álvarez "le cantó su precio" a Cristian de la Fuente al finalizar las grabaciones de EN TIERRAS SALVAJES:

"La persona más difícil, nada buen compañero", fueron las supuestas palabras de Claudia para el chileno, su colega que la hizo sufrir durante la telenovela.

Maxine agregó que a todas las compañeras de De la Fuente les ha ido fatal, y recordó a Karyme Lozano en Quiero Amarte, y Betty Monroe en Sueño de Amor.

Según la periodista, nadie quiere decir nada (ALGO), porque no ha iniciado la telenovela, y finalizó diciendo que Cristian de la Fuente se hizo la fama él solito.

Ovaj čovek definitivno ima neki problem sa ženama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 24 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics