EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 19 of 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by kristinkv86 on 16.08.17 17:57

Dobro je da je nece ubiti. smile Amparo je za Mariju otkrila da je iz bolnice u kojoj je pre radila otpustena zbog medicinskog nemara, gde je mnogo pacijenata zbog nje umrlo, ali ju je Alba ipak unajmila, i posto to Amparo zna, Alba mora da joj preda rezultate analiza. Majstorski potez, nema sta. smile Pa onda, u epizodama koje su vec prosle, nervirao me Serhio, koji mirno doruckuje i konstatuje da je Amparo sigurno lose spavala jer se potresla sto su se posvadjali. Jeste da je Amparo spletkarila, ali je tvoja duznost, decko, kao sina i lekara, da obidjes majku koja se ne oseca dobro. Jedva se popeo gore.
Ali, kako je bila dobra ona scena u stakleniku, gde se Amparo priseca proslosti, gde joj Arturo kaze nesto kao da ce njih dvoje ostati zajedno ceo zivot i da je nikada nece prevariti, a ona posle rece da je lazov i baci saksiju. naklon Dallje sta sledi, svi znaju.
Bas mi se svidela scena, tu se vidi zbog cega je Amparo zapravo takva kakva je, tako da se u potpunosti slazem sa tobom da je takva kao sto kazes. smile I ne treba da bude villana sa sve ubistivima i te fore, vec je Danijela igrala to. smile Sve u svemu, mene Amparo ne prestaje da iznenadjuje, dabome, vrlo pozitivno, i mogu da kazem da sam od Amparo u ovoj telenoveli dobila sta sam trazila, pa i vise od toga. Bas ovih dana razmisljam kako bi nam, kada bismo gledali ranije telenovele, trebalo bar deset epizoda da neko provali da je Amparo svesno izazvala svoj napad, a ovde to ona sama rece, odmah, islo je to bas brzo, i to mi se svidja.
Postujem za Himenu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3442

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 18.08.17 23:08

Ono Carlosovo premlaćivanje sestre mi je bilo puke puke Pretjerano.

Alejandra me smara. Njena priča je totalno nebitna u svemu ovome. Vidi se da je dodatno napisana. Baš se ne uklapa. A i nije neka glumica. Ja sam očekivala nešto vanserijski koliko su je najvljivala a ona prosjek. I koja je poenta ove njene prijateljice? U svakoj je sceni.

Počela Albina i sveštenikova priča. To mi se dopada. Alba mi je možda i najinteresantnija ovdje. Pokazala je 3 različita lika u ovih par epizoda.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 19.08.17 0:08

Tacno, i meni je muka od scena Elisinog premlacivanja, te sene su mi skroz preterane i bolesne. Imam utisak da je danas bilo bas malo Amparinih scena, ali, dobro, bice bolje. Najzanimljivije mi je zasad da je Anibal uticao na to da Danijelu ne daju kredit, a sto se Olge tice, samo cekam da je Amparo provali. Pa stvarno se mnogo Rehina pojavljuje. A sto se tice Neree, odnosno Alehandre, ja sam odmah videla da je ona glumacki tanka, ali mi je toliko slatka, da joj je sve oprosteno kod mene. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 23.08.17 20:56

Da li je realno da je onaj pad Alejandrinih roditelja onako loše snimljen rofl rofl rofl rofl Ja ne mogu da vjerujem rofl rofl Bolje da to nisu ni prikazivali facepalm Realno najgora scena ikad. Marichuy i farmerice su 0 bodova za ovo.

U sljedećoj epizodi Isabel uhvati Anibala sa Olgom. I mislim da su ispucali sve scene iz trailera.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.08.17 2:44

Može Mejia i gore. Jesi li gledala kako je u LI Gretel letela ispred zelenog zida?

Vi od starta ovo hvalite na sva zvona što se produkcije tiče a meni su od starta ništa posebno. Da imaju lepe lokacije ali sve to može mnogo bolje da se prikaže. A ja stvarno ne znam da li je realno da oni snimaju sa onakvim osvetljenjem i da se to tako emituje. nezna Ono je užas. Studijske scene su katastrofa po tom pitanju. Glumci su beli ko leševi.

Što se priče tiče i dalje smor. Oni se ne mrdaju od početka. Identične scene. Eto čekam da vidim šta će biti kada Chabela uhvati Anibala i Olgu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10851

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.08.17 6:31

Mislim da nije toliki problem do osvetljenja koliko je cela serija provučena kroz neki loš, bledunjavi filter.

Da puca od zanimljivosti ne puca, ali meni je sasvim korektna i mnogo bolja od Mujeres de negro ili Estele Carrillo. Najzanimljivija mi je priča sa popom i Martom. smile2

Moderator

Poruka : 8338

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.08.17 11:45

I meni je ta prica jako zanimljiva. smile Takodje, i sama sam primetila koliko je lose uradjena ta scena pada Alehandrinih roditelja, zaista je bilo nemoguce gledati, a ne primetiti to. Ali, zato Amparo kida. Kontrolise, manipulise, ucenjuje, zafrkava na finjaka, ali, cuva porodicu i nece da im se ista lose dogodi, ne da zena. Hajde, Serhio, da ga pregledas, pa to ti je, nadglasa ga sve pet, divna je. smile Ali, zato ne nalazim reci da opisem koliko mi je milo sto je Isabel razotkrila Anibala i Olgu. Vidim da se njemu brak ne raskida, sto me je stvarno iznenadilo, i pevala sam kad je otkrio nakit, za koji mu je ona rekla da je opljackan. naklon Zasto mi je to drago? Zato sto je Olga jedna manipulativna kucketina, a Anibal glupander na kub. smile E, sada vidimo Isabel i Danijela. Najvise me smara ova prica oko strugare i Molininih. Ni Karolina mi se nesto ne istice.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 24.08.17 12:18

I meni su Alba i pop najzanimljiviji. Ta priča baš ima potencijala a i jedina je koja se ne vrti oko istog. Realno Martha Julia je ovdje glumački uz Evoru najbolja. Ovaj malac što glumi popa uopšte nije loš a i sav je simpatičan winky

I eto ništa pametno ne bi između Isabel, Anibala i Olge.Glupo se sve na kraju završilo. Isabel ode u kuću muževe porodice facepalm facepalm Olga će vjerovatno ostati trudna. Makar da je ne gledamo golu konstantno. U ovoj epizodi su se dohvatili 2 puta facepalm

Meni je najdoadnija Alejandra i co. Pa onda čitava porodica Molina.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 24.08.17 12:22

Može li link za taj pad Alejandrinih roditelja? smile

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 634

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.08.17 18:21

Ma nema veze to sa filterom. Oni provlače celu seriju kroz neki braonkast filter. To je jedno ali svetlost iznad glave glumaca je nešto drugo. To nemaju na scenama koje se snimaju napolju. Najviše dolazi do izražaja u glavnoj kući i strugari. Tamo reflektori kao da su im tik iznad glave. Imao je Mejia taj problem i kod LA ali ne u ovolikoj meri. Prosto Mejia i njegova ekipa nisu savladali 4K o tome se pisalo tokom LA. Ocampo je mesecima pred Lichitu trubila da je kod 4K najbitnije osvetljenje, da je skroz drugačije nego ranije... Ovi Mehijini to nisu savladali. A rekao bih da pokušavaju da se igraju "prirodnog" osvetljenja koje ulazi kroz prozore. To je Nesma sjajno radila u ADp, ovde izgleda preloše.

Što se priče tiče, nije da želim da hejtujem ali meni je stvarno dosadno. Bukvalno se ništa od početka nije desilo. Evo recite vi meni šta je to zanimljivo i šta se desilo novo nakon prve epizode. Eto da zanemarimo Marthu ii popa koji su se aktivirali poslednjih nekoliko epizoda. Ne mrdaju se. Isabel i Daniel iste scene. Isabel i Serhio iste scene. Isabel i Amparo iste scene. Amparo i Arturo iste scene. Anibal i Olga iste scene. Molina iste scene. Svaka epizoda jedno te isto.

MDN i Estela su meni bile prezanimljive. Da zanemarimo glumačku postavu. Sama priča je bila 10 puta zanimljiva od ovoga i kod njih se stalno nešto dešavalo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10851

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 19 of 25 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics