EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by kristinkv86 on 07.09.17 20:46

Opala, izgleda da cu ostati jedina koja ovo gleda. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3391

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 08.09.17 2:49

Baš su dosadni. Bukvalno jedno te isto vrte.

Ne zna se ko je gori. Amparo-Alejandra-Sergio facepalm puke Njih troje su ipak klasa za sebe. Što Miloš reče Sergio je toliko bitan da te zaboli hoće li zaginuti ili ne. Alejadra i ova juvenil priča su teški promašaj. Baš se vidi da su na silu ubačeni. I naravno Amparo koja je najgori lik u cijelo priči. Ne najgora u smislu dobra negativka nego najgora generalno. Samo hoda sa onim prstićem i recituje jedno te isto a i ako nešto uradi provale je kroz 3 epizode.

Claudia je imala jednu dobru scenu od početka i to je to. Nije se nešto pokazala ovdje. Kao što rekoh njoj nešto fali i to je to. Stajling joj je tragikomičan mada to je uvijek tako kad je Televisa u pitanju. Baš me zanima ko je ćorava osoba koja oblači ove glumce facepalm

Daniel facepalm Njemu po onoj fabrici hoda kako ko hoće. Neko obezbjeđenje, nešto. Da ne spominjem da su zbog njeg nastradale 3-4 osobe ali on je kao i dalje dobar.

Olga koja se šunja u ogrtaču po onoj bolnici i prikuplja informacije stars

Martha i pop se pojave svake 3 epizode ali su mi jedini interesantni. Ima hemije među njima. I moram pohvaliti Ninel Conde smile2 Realno jedna je od boljih. Lik joj je dobar, ona korektna.

Sve u svemu ovo mi je na nivou AQNMD. Dosadno, naivno i glupo.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 726

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.09.17 3:14

Ja bukvalno vise necu da gledam serije u kojima glumi Romo. Znaci digne mi se kosa na glavi kad je vidim. Onakva gluma je sramota za bilo koga a ne za nju. Al kad je uspela kod Francisca Franca i Gomez Fernandeza da bude losa, zasto bi bila dobra kod Mejie.

Kao sto sam u startu rekao Campos-Neira su verovatno naskrabali neki okvirni sinopsis, napisali pricu tek da bi nesto napisali i sad Abud ne zna sta ce sa njom. Za Abud moze da se kaze sve ali nikako da su njene serije dosadne i spore. Zena je pisala svakakve nebuloze za Mejiu ali ni jedna od tih splacina od serija nije bila dosadna. Ovde verovatno postuje to sto su ovi napisali jer jelte veoma je bitno bilo da mesecima unapred trube o tome kako su pricu napisali scenaristi Velveta i GH. I sta smo dobili nista. Pa Campos-Neira su kiksnuli i sa svojim poslednjim serijama u Spaniji.

Ja jos nakon trejlera rece da ce na kraju Ninel ispasti najbolja. rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10616

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 08.09.17 3:28

Previše je ovo sve naivno napisano. Ne znam na koji način da glavnu spetljaju sa 3 braće i da ona opet na kraju ima happy end.

Bilo bi dobro kad bi Isabel završila sama na kraju. Ali pošto je ovo Meija tome se ne može ni nadati. Na kraju će ostati sa Danielom, onaj vrač će joj izliječiti astmu con su poder noSatanico, rezaće one šume i onda će im Jose Ron na instagramu napisati da idu u kurac wub The end.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 726

Back to top Go down

Post by Stef on 08.09.17 3:32

Jenna Maroney wrote:i onda će im Jose Ron na instagramu napisati da idu u kurac wub

rofl rofl rofl

Vrištim!!! look

Vidim da ništa nisam propustio time što sam ovo batalio nakon par epizoda. lol1

Posting Freak

Poruka : 6594
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.09.17 3:37

Previše je ovo sve naivno napisano. Ne znam na koji način da glavnu spetljaju sa 3 braće i da ona opet na kraju ima happy end.

To sam i ja rekao u nekom od prethodnih postova. Druga prica bi bila da je prica takva da glavna nije svetica i da na primer vara muza sa njegovim bratom, spava sa njim iza ledja muza, pa na sve to koketira i sa drugim bratom. Dakle neka nazovi villagonista. Mislim ono ne mora da bude ni villagonsita, moze da bude kao Louvier u CET. Prosto se sticajem okolnosti desilo da vara muza. Ali ne oni ovde od Isabel hoce da naprave sveticu. E pa ne moze. Bukvalno ne znaju sta da rade sa pricom. Isabel ide od brata do brata, gledaju se ko u indisjkim serijama i samo trepcu.

A na sve to i sporedni likovi su im kataklizma. Ni jedna prica se nije mrdnula od pocetka.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10616

Back to top Go down

Post by Ángel Yesterday at 22:35

Poslednjih 4-5 epizoda su baš kul, svašta se izdešavalo.
Pomerili su se sa mrtve tačke...

Najvažnije da se padresito kresnuo sa jednom od dve najbolje ženske u celoj Televisi. wow

Moderator

Poruka : 8176

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics