EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 23 of 25 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by Miloš92 on 30.09.17 22:30

Ti bi toliko večeras da se raspravljaš da ni ne čitaš. Ja sam i mislio na Mayrin da ne ide po godinama i da mi nije jasno kako je uopšte pala na pamet Mehiji.

Izvinjavam se nisam znao da je ovo vaša tema. I'm so sorry.

Ja sam samo izneo svoje mišljenje o datoj temi. Rekao si da ti nije jasno zbog čega dobija glavne uloge. Ja sam ti samo dao odgovor, dobro se udala. Al oper besmisleno mi je samo nju kriviti kada je generalno cela ekipa očajna i ima gorih od nje. I na sve to priča je debilna i nevidjeno dosadna. I od svega toga tebi je problem samo ona. I Danna je bila smoruša u LA ali su ostali bili dobri pa je serija bila odlična.

I glavna stvar zbog koje sam se najviše i ubacio u raspravu. Ističeš samo nju kao krivca za nedostatak hemije. Kao da ona treba da razvije hemiju sama sa sobom. Zanemaruješ skroz da su i njih trojica nikakvi i da su podjednako doprneli nedostatku hemije. Al da ti si Legareta ovog foruma, za tebe je de la Fuente oduvek bio savršenstvo bez mane.

I ne znam ko se večito raspravlja bez argumenata. Ja sve što napišem objasnim. Idemo dalje. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.09.17 22:34

Da, Milosu je zaista glavni argument u celoj prici oko ove serije to kako je Romo preocajna i najgora, to stalno potencira, kao da smo retardirani svi, pa nismo shvatili. Dobro, shvatili smo, mada se ja, ponavljam, ubih za ove 43 odgledane epizode da je vidim kao najgoru, losu, preocajnu, katastrofalnu, itd, sve se trudim, onako, bas, iz petnih zila, i ne uspeva mi. ziveli Ponavljam, Amparo sizi, vristi, ucenjuje, laze, maze, manipulise, kontrolise, proklinje, place, ali, tu i takvu porodicu drzi na okupu, bez nje nista, sto mi je dovoljno da cenim njen lik. Uz malo srece ce i sa Arturom uspeti da se usaglasi, tj. pomiri, samo jos da resimo enigmu oko Karolinine majke.
Klaudije sto se tice, ja odavno znam da joj je Bili Rovsar muz, a navikla sam se na nju u ovoj ulozi, pa mi i nije toliko losa, a gledala sam i "Peam", gde je bila villana, Veronika, i stvarno je pocistila pod sa svima tamo. Majrin ovde vise ne mogu ni da zamislim, da je ostala, plakala bi za sve pare, i Amparo bi je kasirala na Mars. rofl

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.17 22:37

Romo je preočajna i najgora u celoj postavi. Moje mišljenje Kristina i zabole me šta ti misliš. Tačka. Kao što je ti uzdišeš i svršavaš na nju u svakom postu ja ću isto tako da je pljujem. Toliko.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.09.17 22:50

Nema problema, samo izvoli, vec sam shvatila da ovde, na ovom forumu, uopste nije dozvoljeno imati i izneti misljenje drugacije od vecine, pa sto se vise pljuje, to bolje. Oni koji imaju drugacije misljenje specijalno od tebe, Milose, valjda treba da se sakriju u misju rupu, pretpostavljam, i da nista ne pisu i ne postoje. Ni meni nije mnogo stalo sta ti mislis o Romo i o bilo cemu i bilo kome, ali se necu spustiti na tvoj nivo i odgovoriti ti onako kako zasluzujes. Bitno je da su tebi vaspitanje i kultura na nivou. Zbog ovakvih stvari neki od nas jako retko i pisu ovde. Toliko.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.17 22:53

O čemu ti? Pa ti meni zabranjuješ da imam svoje mišljenje. Ti si ta koja se buni kad god ja nešto loše napišem o tvojoj voljenoj Romo. Meni ne smetaju tvoji referti o njoj niti ih komentarišem. I jbg nismo svi vaspitani. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.09.17 22:59

Ne, ja tebi uopste ne branim da imas svoje misljenje, cak mislim da to nekoliko puta i rekoh. Da sam se bunila kad god ti nesto napises o mojoj voljenoj Romo, bas i nisam, bar ne mnogo, potresa me to otprilike koliko i nju samu. smile2 O vaspitanju ne bih dalje, zelim ti prijatno vece. smile A, da, na moje referate o Romo, za koju je odavno poznato da je baz gotivim, niko se dosad nije zalio. cool Dovoljno bi bilo. rofl

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.17 23:03

Tako je i previše si rekla. I onako ništa novo. rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.09.17 23:06

Reci cu ti samo da svako od nas na ovom forumu ima svoju Maite. A ja da se stvarno bunim i ljutim kad neko napise nesto lose ili kriticki o Romo, ja ovde ne bih napisala ni slovo, tako da, samo opusteno. cool

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.17 23:10

Moja diva 260 miliona pregleda na zvaničnom yt kanalu, tvoja jedva prešla 1 milion. Nemoj da porediš neuporedivo. plez

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 30.09.17 23:44

Telenovela se skraćuje,tako da se završava nedelju dana ranije.Imaće 65 epizoda.Razlog toga je prespora radnja... rofl rofl rofl

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 662

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 25 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics