EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by Ángel on 18.01.17 0:39

Samo da ne bude Mayrin, porfavor virhensita! cry

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.01.17 21:15

Danas se na kastingu za glavnu ulogu pojavila Claudia Alvarez. Mayrin je bila skoro potvrdjena ali su na kraju odustali jer izgleda starije odnosu na Christiana, Pancheria... Claudia je vec dobar izbor, samo da ne bude opet neka india mexicana.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10266

Back to top Go down

Post by Bayron on 27.01.17 21:54

@Jenna Maroney wrote:Danna je potvrdila da neće glumiti u ovoj seriji. Navodno joj je prebrzo da počinje sa snimanjem neke telenovele roll

Ja Dannu baš volim ali brate i ona malo malo pa slaže. Dođe na kasting, ne dobije ulogu pa priča kako i nije imala u planu da snima nešto. Što bi rekla JK "Pa što si došla onda" rofl rofl rofl rofl
danna je morala da odustane od serije zato što je trudna.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6944
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.01.17 23:41

Pa prije mjesec dana je sama napisala da odustaje od uloge jer joj je prebrzo da snima. O trudnoci nije bilo rijeci tada.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 667

Back to top Go down

Post by Bayron on 28.01.17 10:34

zato što ne želi da govori o privatnom životu.

Administrator

Poruka : 6944
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 29.01.17 22:23

Scarlet Gruber dobila ulogu mlađe sestre od glavne.

Da i ona konačno nešto ubode. Na svakom kastingu je bila. Mada ne znam i šta pokušava kada iza sebe ima 2 uloge a uvijek puca na glavnu.

Čudi me da se Nieto ne spominje više rofl rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 667

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.01.17 23:45

Meni je Scarlet divna. Bila je odlicna u TDR ali previse je zelela posle toga. Nekako je dosla do jedne od vodecih uloga u TDR, serija nije prosla nista vauuu, a ona je posle toga isla samo na kasting za glavnu ulogu. Pa i Kimberly koja je realno popularnija je prihvatila villanu kod Castra. Bitno je da se uvuce u televisu tamo je bar sada lako doci do glavne uloge.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.01.17 22:06

Scarlet je napisala na twitteru da ipak nece biti u seriji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.02.17 23:16

Da napisem i ja nesto ovde, iako ne znam da li cu (i kada), moci da gledam telenovelu, a bas mi se gleda. Navodno Mehija zeli Sandru Eceveriju kao glavnu, al' videcemo sta ce od toga biti, obzirom da ona snima "La querida del Centauro" za "Telemundo", osim ako vec nije zavrsila svoj posao, pa iskrsne ovde. smile Taj lik sa kojim lik Ninel Konde ima dete, najverovatnije je Giljermo Garsija Kantu, a od trojice brace, koje glume de la Fuente, Olivera i Panceri, a citala sam i da ce Olivera biti najstariji brat i glavni negativac, sto me dovodi do sledeceg: da ce Danijelinom liku najverovatnije dusu da izvadi, i to ako ona bude dobrica, mada bih je ja tako rado videla kao negativku, cisto da promeni malo, da ne place uvek, valja to. smile
I da, procitala sam sve kritike na racun Romo i njene glume, sada i ovde, ali mi ne pada na pamet da se zbog toga jadno povlacim u misju rupu, nego cu jasno i glasno reci, a i napisati, da obozavam Romo, toliko da apsolutno nikada, ni u najludjim snovima, necu moci da joj budem sudija i kriticar vezano za sve sto radi, i za nacin kako to radi, a tu mislim sada na njenu glumu. Koliko je volim, to bi sa moje strane bila blasfemija i licemerje. smile
Dalje, kad vec pominjete Laisu Vilkins, moram da priznam da sam je do te dodele gotivila, i bila odusevljena njenom glumom, ali mi se posle toga, tada, toliko zgadila, da je to za pricu, jer se nije ni potrudila da sakrije svoje razocaranje sto je nagradu dobila njena iskusnija koleginica, koja se u tom momentu borila za sopstveni zivot, i stvarno moram da kazem da, koliko god da je Bernarda (po nekima), mozda bila prenaglasena, mislim da je Danijela uspela da odlicno izinterpretira lik psiholoski nestabilne zene, koja ceo zivot i ubija i pati, jer nikada nije imala dovoljno ljubavi. Ne kazem da je u redu to raditi kada ste nesrecni i nevoljeni (jer to nije ni tema), ali, i sa ove distance, mogu da razumem njen psiholoski profil, kao i tada. I da, pade mi na pamet ovo: da je situacija bila obrnuta, Danijela bi se radovala, ne bi slagala face. smile Kod Kastro te face ne videh, naprotiv, pa mi zena ostade omiljena. Sto si realizovaniji, to si oslobodjeniji sujete, molim lepo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3278

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.02.17 21:32

Laisha je sa pravom slagala face jer je ono bila čista kradja. Nagrada se nije dodeljivala za bolesnu glumicu, već za najbolju negativku, što Romo te godine nikako nije bila. Mogli su da je spomenu, da joj požele brz opravak, šta god. Al besmisleno je dati nagradu za onu karikaturu od lika jer je žena bolesna. Meni bi bar na njenom mestu to bilo ponižavajuće. Te godine su Laisha i njena Maripaz osvojile publiku. A treba dodati da je Romo isto tako pre toga ukrala nagradu Danieli Castro za ulogu u MP. Al dobro i Castro je posle nepravedno dobila ulogu za Chelu, pored onakve Claudie i Azele sa kojima je bila u konkurenciji. Mada koliko primećujem sad su valjda shvatili koliko se Romo srozala i koliko od jedne velike i bitne glumice postala nebitna, da je više ni ne nagradjuju, izvisila je za ono blamiranje u LT a nadam se da će i sada za Hotel.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics