EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by Miloš92 on 12.02.17 21:53

Meni je Mayrin za svoje godine ribetina. Zelim da mi zena izgleda tako u 40 i kusur. Sad sve zavisi od lika. Ako glumi neku mladu ne ide. Ona ladno moze da odigra lik od 35 godina ali mladji ne. Mada svakako mi ne ide uz Pancheria, osim ako je takva prica da se on mladji zaljubi u nju stariju.

Nista se ne zna o likovima. Videcemo kad krene. Necu da pljujem unapred.

U svakom slucaju Mayrin mogu da gledam. Sta vise u MDN je bila super. Pa i u CQM u specijalnom ucescu je bila odlicna.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10198

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.02.17 22:17

Za svoje godine je daleko od ribetine. Imaš milion glumica koje su i starije od nje pa izgledaju kao bombe. Ona je takav prosjek bila i kao mlađa a sad je još gora. Uporedi je sa Susanom Gonzalez, Yadhirom Carillo, Marthom Juliom, Alejandrom Barros... i tim glumicama njenih godina pa ne može im ni papuče prevrnuti smile2

Daleko od toga da je žena ružna ali je još dalje od dobre ribe smile2

Možda ženu i previše hejtujem a možda me iznenadi kad serija počne ali sad za sad moje mišljenje je ovako winky Ne izgleda mi kao neko oko koga bi se 3 muškaraca mogla boriti.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 652

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.17 22:30

To sto nju generlano ljudi ne vole je druga stvar ali po mom misljenju za svoje godine je ribetina. Fali joj harizma i to stalno govorim ali ako se gleda izgled super je. Zena ima 46 godina, dakle blizi se 50-im. Za te godine ona meni izgleda savrseno. I ne izgleda mi nista losije od svih tih koje si nabrojala. Eto jedino Susy, mada ona je meni nesto posebno. Zena je prelepa, visoka, ima drzanje... Prosto mi je za klasu iznad svih ovih koje si nabroala i ne samo njih nego i mnogo mladjih. Sto se Marthe tice ma koliko mi draga ona se bas sva ofucala, izgleda mi kao neka prostitutka na zalasku karijere. Posle porodjaja je bas naglo ostarila i propala. Vidi se da ona trenira ali sve je to nekako preterano, ne izgleda vise lepo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.02.17 22:42

@Miloš92 wrote:Sto se Marthe tice ma koliko mi draga ona se bas sva ofucala, izgleda mi kao neka prostitutka na zalasku karijere. Posle porodjaja je bas naglo ostarila i propala. Vidi se da ona trenira ali sve je to nekako preterano, ne izgleda vise lepo.

Ona se ne zna obući smile2 Uvijek se obuče nekako jeftino pa izgleda kurvasto rofl Ali generalno u faci je i dalje prelijepa  smile2

Eto slika od skora dok je bila u Italiji. Jeste da je slika prošla kroz filter ali je lijepa smile2

I upropastila se vježbanjem. Previše mišića a meni to na ženama izgleda yuck
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 652

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.02.17 22:58

Ma mani me slika sa instagrama. Setio se neko da izmisli beauty face pa svako moze da izgleda savrseno bez i jedne jedine tackice. rofl Daleko od toga da je ruzna ali ne izgleda mi ni blizu negovano i lepo kao Mayrin.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.17 0:58

Definitivno se radi o priči Campos-Neira. Ja ne znam kako je Majia došao do njih. smile2 Adaptaciju radi Liliana Abud.

Nešto novo o samoj priči. Mayrin se na samom početku udaje za Oliveru. A de la Fuente pancheri se zaljublju u nju, a ona u de la Fuentea.

Nerea Camacho i Emmanuel Palomares će biti mladji protagonisti.

Ova Xirmena Cordoba, ko god ona bila, je baš lepa. Valjda bar ok glumi.

Romo ima look bože me sačuvaj i sakloni. facepalm Ista Cruela de Vil.

Uglavnom slabija ekipa nego u LA. Dosta tu ima nekih nebitnjakovića.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.02.17 1:09

Šta su pisali ti Campos-Neira? Aha, Hotel i Velvet.
Valjda bude cirkus s obzirom na to da je Abud tu. smile2

Ninel ih pojela sve, bombetina.

Moderator

Poruka : 8011

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.17 1:23

Ninel ponavlja ulogu iz FELS. Stvarno ne znam što ona nakon "Rebelde" nije napravila nešto više u svojoj karijeri. Jeste sva plastična ali prelepa je. Mada kažem ova Ximena je baš lepa. Skroz drugi tip lepote od Ninel, ali baš lepa. Eto prvo Kimberly, sad ona. To je ta neka lepota koje nije bilo dugo u televisi.

Pisali su svašta. Hotel, Velvet, Gran reserva, Embajada, Bajo sospeche... Ne znam šta da očekujem od njih. Sa Embajadom su baš kiksnuli, a ni BS nije bila nšti vauuuu, posebno ne prva sezona. Još rade i onu novu za Netflix "Chicas de cable" ili kako već. Zato se i pitam na koju foru su ih Mejia i Televisa savatali da pišu ovo.

Ja se nadam da se Abud odmorila i dozvala pameti. I nadam se da su ovih dvoje napisali nešto normalno i da će ona to samo malo adaptirati kako bi prilagodila meksikancima, a ne izmišljati neke nebuloze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.02.17 14:29

Meni je elenco bas po volji  smile2
Da li se zna koliko epizoda je planirano da se snima? Ninel zaista izgleda prelepo dok je ova glavna villana  *_* zbog nje cu i baciti pogled zato sto odavno nisam video lepsu villanu.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3259

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.02.17 15:12

Meni više zanima za koji termin planiraju ovo. smile2

Moderator

Poruka : 8011

Back to top Go down