EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 7 of 19 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by Miloš92 on 23.02.17 15:26

Pa za sada ide u 21h nakon Estele.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10454

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.02.17 18:33

Izgleda da je Mayrin napustila snimanja. Claudia Alvarez je navodno umjesto nje smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 701

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.17 19:32

Baš su ispali jadni prema Mayrin. Predstavili je kao glavnu, bila na prvom danu snimanja, snimila već neke scene... Kažu da je Mayrin uplakana otišla iz televise. Navodno je razlog što se MDN trenutno emituje u SAD-u (inače emituje sa na Unimasu, ne na Univisionu), a ovo bi trebalo da krene ubrzo nakon završetka MDN pa kao da je se ne prezasiti publika. Mada čudno mi je jer su na oficijalnom twitteru juče kačili slike sa Mayrin, a ovo se navodno desilo u petak. I niko od aktera se ne oglašava.

U svakom slučaju meni je bolja Claudia od Mayrin, al svejedno baš je bezveze ovo što su joj uradili. I to drugi put joj se dešava. Isto je bila potvrdjena za "Apuesta por un amor" pa su je zamenili Manterolom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 27.02.17 19:38

Meni ovo liči na Mehijin cirkus pred emitovanje, da se malo digne prašina i da se piše o seriji. lol1

Nije mi logično da im sad dođe da šutnu Marjin, mogli su to uraditi pre zvanične prezentacije da su hteli, ne?

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2900
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.17 19:46

Meni ovo najviše liči na uticaj Billy Rovzara koji je prijatelj sa čelnicima i mnogim producentima. Dok je bila njegova žena i Sara Maldonado je redjala glavne uloge a sad je nema. A gle čuda i Claudia je došla do istih tek kada je postala njegova devojka/žena.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.02.17 19:49

@Miloš92 wrote:Kažu da je Mayrin uplakana otišla iz televise.

Jadna, baš mi je žao.
Verujem i da su čelnici Televise isto tako plakali kad su videli koliko srozava (istina već srozan) rejting sa MDN. rofl

I ja se bojim da Mejia radi cirkus, kao i obično. Ali se ipak nadam da Mayrin stvarno neće biti glavna. smile2
Claudia mi nije bila posebno simpatična, ali mi je u Simpli Meri bila prelepa tako da je mogu progutati. Mnogo lakše nego ovu Mayrin. Ne znam šta se sa njom desilo, od najsimpatičnije sestre u NAM uspela je da dođe na nivo da ne mogu da je gledam ni na slici. mrgreen Uostalom, koji to exito i glavnu ulogu u karijeri ona ima da bi dobijala tolike glavne uloge za telenovele u vodećim terminima?! Nijedan. Kraj. ziveli

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.17 19:59

Ma uopšte nije poenta da li ona nešto zaslužuje ili ne. Sve bi bilo ok da joj nisu dali glavnu ulogu. Bila žena na kastingu, nije prošla, ok. Ali dati nekome glavnu ulogu, predstaviti ga na prezentaciji, snimati nekoliko dana i onda je šutnuti. To je užas pa da je najgora glumica na svetu.

Što se MDN tiče. Srozala su se i Boyerka i Rulli na isti nivo pa ništa. Pa se onda i SIlvia Navarro srozala još nže od tri nebitnjakovićke iz MDN. A eto upravo su Silvia i Mayrin zajedno bila u MCET koja je poslednji veliki i pravi exito. Prosto tamo je sve srozano da ne može niže. Nebitno od glumca/glumice.

I ja bih više voleo Claudiu jer mi je bolja. Mayrin stvarno ne ide uz Pancheria. A i nevezano za to, Claudia mi je simpatičnija i bolja glumica. Al videćemo šta će biti. Ne bi bilo prvi put da ovi iz Hoy nešto lupe. Čudno je što se baš niko nije oglasio.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.02.17 21:35

Meija je potvrdio ovo što je Miloš pisao winky Publika će se navodno zasititi Mayrin rofl Zasitili smo je se prije 10 godina za sva vremena rofl

Moram se složiti da je baš ružno što su joj ovo uradili. Da makar nije bila na onoj prezentaciji pa i nekako. Ali ako ćemo realno na onim slikama je izgledala katastrofalno. Nikako nije išla uz ovu 3 winky

Claudia je ok. Nije sad neka wow glumica kad počne plakati odmah na mute smile2 Ali je barem lijepa.

Ne znam što Marthe Julie nema. Da je opet Meija nije ispalio pred snimanje kao u LA rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 28.02.17 23:48

De la Fuente diva 7 dio rofl

Navodno Mayrin je sama napustila snimanje zbog problema koje je od prvog dana imala sa Cristianom rofl Vjerovatno je u pitanju samo trač ali Cristian je poznat kao neko ko pravi probleme.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.03.17 0:28

rofl rofl rofl

Pa mora, diva stigao iz Holivuda. Mada on stvarno ok glumi i ima pravi izgled kao galan de las telenovelas, i ja bih mu kao producent zbog toga trepeo sranja sa ekipom. mrgreen

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 19 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics