EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

En tierras salvajes

Page 8 of 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: En tierras salvajes

Post by Jenna Maroney on 01.03.17 0:44

Meni nije neki glumac. Save je nekakav drven i nezainteresovan pogotovo prema partnerkama. Jedino je bio dobar sa Marjorie u SA.

Ali da je dobar fajer jeste diablo diablo
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 695

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.03.17 3:48

Dobar frajer jeste, glumac ispod proseka. Njegovo mumlanje prevazilazi čak i Levya. I skapirao bi to što trpe njegove konstante ispade da je on neka zvezda koja je garancija za uspeh ali sve njegove serije su fracaso. Eto jedino je AB koliko toliko ok prošla, mada je znatno smanjila rejting koji joj je ostavila LQNPA ii u to vreme se nije smatala nekim exitom. Sve ostalo fracaso. A važno je da još nje snimio ni jednu seriju da se sa nekim nije posvadjao.

A to da je Mayrin sama napustila seriju ne verujem. I ako sam i ja pročitao to da je diva već uspeo da se posvadja sa svojom partnerkom. Nego pokušavaju sad da se operu jer je Claudia naišla baš na nož kod publike. Pogledajte samo komentare na društvenim mrežama koliko pljuju Claudiu. Da li je preko veze došla do uloge ne znam ali mislim da Claudiji nisu učinili nikakvu uslugu. Napljuvaše devojku kao da je ubila nekoga. Kako je sve ne j, ružna, kobila, zubata... A devojka baš lepa i skroz ok glumica. Ja samo ne znam što nju sada konstantno guraju u glavne uloge kada kao villana kida. Gledao sam njene scene iz "Pobre diable" i ona je rušila sve pred sobom kao Santa. Pa i u PEAM je bila odlična.

Inače konačno da i baba Maxime kaže nešto pametno. Izjavila je da je skroz ok da izbace i Oliveru iz serije ako su izbacili Mayrin. Zvanični razlog njenog izlaska je taj što se u SAD-u trenutno emtiuje MDN, a ubrzo kreće repriza MPV (inače kao da je moralo baš sad nju da repriziraju). A gle čuda upravo joj je u svim tim serijama baš Olivera partner. On ostao u seriji a ona izbačena.

Mayrin je izjavila da je sve u redu sa Mejiom, Claudiom, televisom, kao i da i dalje ima ekskluzivni ugovor sa njima. Ja verujem da će njoj veoma brzo uvaliti neku glavnu ulogu kako bi se ovo zaboravilo.

Ponavljam kakva god bila baš je bezveze ovo što su joj uradili. A ako ćemo realno ovo se ne dešava često. Bilo je svega par slučajeva. Carillo je izvisla za "Angelu" i ako je već snimala. Za Mayrin nisam siguran da li su krenuli sa snimanjem APUM ili su na probama odustali od nje. Ali znam da je bila potvrdjena i onda odjednom zamenjena Manterolom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10439

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.03.17 0:55

Ovi me iz nekog razloga već nerviraju rofl Previše se vole po instagramu rofl Nekako fake djeluju.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.17 1:18

I mene. Znači sve je toliko usiljeno kako bi se prikazalo koliko su sjajna ekipa. Svima je mnogo žao Mayrin a realno zabole ih za nju. Stvarno me ni najmanje ne bi iznenadilo da je De la Fuente kriv za njen odlazak, a da je sve ovo samo dobra predstava da se pokaže kako je on dobar i fin. Pa i ovaj sukob sa Ronom iz vedra nebe i bez potrebe, samo da se skrene pažnja sa odlaska Mayrin i dolaska Claudie koja je naišla na takav nož i toliko je pljuju kao što nisu nikoga skoro. Ovih trojica se ne razdvajaju, ja nisam video ni jedan intervju da nisu zajedno u kadru.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.03.17 1:29

Šta je bilo sa Ronom nisam upućena smile2

Ovih trojica se ne razdvajaju, ja nisam video ni jedan intervju da nisu zajedno u kadru.

Bukvalno. Panecheri najviše iskače. Uzbudi se kad je pored ove dvojice rofl

To za Alvarez me ne čudi. Takvi su meksikanci (mada generalno svi smo) pljuju po svemu. Prvo je Mayrin bila najgora sad je Claudia. Tako je i Betty bila najgora u SDA pa kad su je gurnuli na stranu postala je najbolja.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.17 1:52

De la Fuente je postavio na instagramu snimak sa snimanja gde seče drvo i napisao nešto u fazonu "Kad nema teretane udri po drvetu". Ron je ispod slike ostavio komentar "Nadam se da ste posadili isto koliko ste isekli." Onda su fanovi krenuli da se svadjaju. A sve su podgrejale Galilea i Legareta (koja inače svršava na de la Fuentea) kada su sutradan u Hoy stale na stranu De la Fuentea i bocnule Rona. Onda je on njima dvema odgovorio i rekao im da nauče da rade svoj posao. I još postavio ceo svoj intervju na yt jer su u Hoy prikazali samo deo koji njima odgovara. Onda ga je Galilea u Hoy napala i iskonstruisala čitavu priču da je Ron napao firmu za koju radi, da to nije lepo... I ako je Ron više puta naglasio da je svestan da je to bio deo scene, da je za to dobijena dozvola i sl. ali da je njemu samo smetalo što je to de la Fuente okačio uz gore pomenuti komentar. Uglavnom svadja bez razloga. Svi su mišljenja da je sve planski odradjeno da se skrene pažnja sa odlaska Mayrin i dolaska Claudie.

Što se Claudie tiče, meni je ona skroz ok ali činjenica je da joj je krenulo od kada je sa Rovzarom a on je neki bratanac/sestrić vlasnika televise. Mada ako su već hteli da joj daju ulogu preko veze mogli su to odmah da urade. Donekle je logično da publika bude na strani Mayrin, kakva god ona bila, ipak je baš grozno ovo što su joj uradili. Uglavnom zvanično objašnjenje zbog koga je Mayrin napustla projekat je preglupo i u to veruje samo budala. Zamisli, previše njenih serija se emituje u SAD-u (baš je bilo nužnno da sada reprizijaju MPV) i nije dovoljno poznata tamo. A ono Claudia ultramegagiga zvezda na koju svi seku vene. Verujem da bi bilo koja druga isto bila dočekan na nož kao i Claudia. Ali nju baš ali baš pljuju i vredjaju najgre moguće.

Sa Betty je već druga priča. Pljuvana je kada je trebalo, branili su je kada je trebalo. Ženi je data glavna uloga a od starta je bilo jasno da ona nije za to. Tada su je svi kritikovali. A na kraju je bila uz Notni jedina svetla tačka celog tog smeća. Znači nije ona Osoria i čelnike puškom naterala da joj daju ulogu, a oni su na finjaka fracaso svalili na nju. Serija bi bla fracaso i sa Adelom Noriegom jer je bila nevidjeno smeće. Na sve to dovedu Marjorie koja je bukvalno imala više prostora od Betty i na kraju njen lik ostao sa glavnim muškim, a da se ne lažemo nije nikakva zvezdetina i garancija za uspeh. Malo pre toga je fracasirala sa HEFDM. I na sve to žena se ošiša na ćelavo (naklon naklon naklon ) a oni u isti kadar stave Cristiana i Marjorie kako se jebu. Pa kako da publika ne bude na njenoj strani?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.03.17 2:27

Ma to sve sa Mayrin je priča za budale. Ja mislim da je da la Funete tu glavni krivac. Možda mu ni Mayrin nije dovoljno lijepa ako što nije bila ni Betty  rofl Navodno je on tražio da mu dovedu ljepšu partnerku za SDA.

Betty je u SDA bila samo ok i ništa više. Mene nervira što su ljudi od nje pokušavali napraviti Meryl Streep nakon svega. Za fracaso su krvi svi do jednog jer su svi bili retardirani. Marjorie nije zvijezda to je činjenica ali je posljednja glumica koja se može pohvaliti da joj je serija išla do 27. "Megazvijezda" Ana Brenda je išla nakon nje pa nije stizala ni do 20. O Colungi da ne pričam. Naravno to i dalje ne mijenja činjenicu da se HEFDM nije proslavila smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.03.17 2:43

Počela si snimanja u studiju.

Tu je i Martha Julia. Nije je bilo do sada jer je bila bolesna.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.04.17 12:59

Planirano je da imaju 76 epizoda, s mogućnošću produžetka u slučaju dobre gledanosti. smile

Moderator

Poruka : 8084

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.04.17 16:31

Ja toliko jedva cekam da ova telenovela pocne, da to nije normalno, kao da mi je prva koju cu da gledam. smile Marta je divna. smile
Inace, posle duzeg vremena, dobar dan svima, nadam se da cemo nastaviti da se lepo druzimo, kao i do sada. smile Nije me bilo, jer mi je kuciste crklo, a juce je, konacno, postavljeno novo, pa se toliko radujem sto cu konacno moci da gledam telenovele, i da ovde pisem kako spada, bez seckanja, prekida, nemogucnosti da posaljem poruku, i ostalih mrskih mi radnji, kada je internet u pitanju. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3339

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics