EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Venganza

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Venganza

Post by Miloš92 on 08.03.17 1:28

Mogao bih da bacim pogled na ovo. Mada ja na sve tako bacim samo pogled i nakupio sam serija i serija za gledanje. rofl Sreca pa je u poslednje vreme skoro svaka televisna krš od koga brzo odustanem.

Ja sam krenuo da gledam Revenge nakon što se završili i meni nije legla. Svi su je toliko hvalili, posebno taj početak, a meni ono bilo dosadno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9953

Back to top Go down

Post by Stefy on 08.03.17 1:40

Vala i ja to radim u poslednje vreme. Čisto sumnjam da ću ovo ispratiti sve premijerno, ali zasad ću da gledam jer mi se sviđa.

U Argentini se emitovala na kanalu El Trece, posle 10-ak epizoda su prekinuli i nastavili na sajtu da stavljaju, međutim stavili su samo do 25. epizode i to je označeno kao kraj 1. sezone na sajtu. Verujem i nadam se da će RCN ovo emitovati u celosti i odjednom.

Moderator

Poruka : 3675
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 14.03.17 4:08

Odgledao sam svih 5 epizoda i meni je ovo super. cool Idu malo sporije u odnosu na američku verziju, ali to mi je očekivano jer je telenovela, verovatno će imati i malo više epizoda.

Zasad mi je najzanimljiviji Martin (Nolan). rofl Glumac odlično iznosi ulogu. S jedne strane je veran Nolanu, ali nije ni približno isti već ga iznosi na neki svoj način koji je skroz kul. smile2 Jedva čekam da se Emilija i on zbliže još više jer su sad u fazi upoznavanja. Viktorija mi je isto odlična. naklon Doering sređuju baš kao što su i američku, a ona izgleda mnogo bolje ovako kao zlobnica. Gledao sam je u nekim Telemundovim i bila je obična, a ovde baš ima neku dozu prefinjenosti sa svom tom zlobom koju lik nosi. Mada, suštinski, Viktorija i nije ona prava villana. Munjoz mi jedino škripi ovde od tih glavnih likova, i to ne glumački već fizički. cesces Uopšte mi se ne uklapa u ulogu Emilije, nema taj sofisticiran stav, uz to je i pomalo ružnjikava i bez veze građena. Trebalo je naći neku lepšu glumicu za tu ulogu jer bi se više uklopila. Kad je u kadru sa Marijom Elenom, ova iako starija izgleda pet puta bolje i lepše.

Radnja je identična, promenili su samo pojedine aspekte zbog uslova snimanja, ali suštinski zasad prate original. Jedva čekam da Vilson otkrije da je Emilija u stvari Amanda, pa da u celu priču dođe i prava Emilija. Treba da se pojavi i Danijelov drug sa faksa, koji je zapravo i upucao njega na početku serije ako se ja dobro sećam. Valjda se budu ubrzali sad malo jer su već dovoljno uveli u priču.

Epizode stavljaju na fejsbuk stranici, pa možete i tamo da gledate ako vas zanima. winky
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.03.17 15:01

Druga nedelja mnogo bolja od prve. naklon Krenulo je dosta dinamično, Emilija je već uništila par osoba i zvanično započela osvetu. wow Munjoz mi je sve bolja (podnošljivija), možda sam navikao ili je zaista za nijansu bolja nego u prve 2-3 epizode. Viktorija mi je i dalje highlight cele serije. naklon Jedva čekam da krene da bude još nemilosrdnija nego što jeste. Linu će uskoro da smaknu iz serije na neko vreme, već je stigla ona kamera u obliku mačke do njenog stana. Isto je bilo u "Revenge". Mislim da je već u sinoćnjoj epizodi Vilson gurnuo kroz prozor, a Martin sve to nasnimio. diablo Iako znam sve unapred šta će se desiti, baš mi je zanimljivo da gledam. Jedva čekam da vidim šta će ove nedelje biti. cool

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics