EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Venganza

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Venganza

Post by Stefy on 30.05.17 14:17

Postavi sliku, jer samo ja gledam seriju ovde, a trenutno mi je na pauzi do kraja juna. cry Stao sam na 45. epizodi.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3925
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Shone89 on 30.05.17 16:42

Stefy wrote:Postavi sliku, jer samo ja gledam seriju ovde, a trenutno mi je na pauzi do kraja juna. cry Stao sam na 45. epizodi.

Ne mogu da nađem sliku nego kad dođeš do 52 ep na min 17:42 se pojavljuje on kad ga zove danijel da radi u njegu firmu zbog Martina jer on bio sa njim mislim. smile
Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 606
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.09.17 23:24

53/124

Konačno sam nastavio sa ovom serijom. cool Meni je ovo fenomenalno, sada su baš interesantne epizode. 2. sezona Revenge je u toku, ali mi je ovde nekako mnogo interesantnija nego u originalnoj verziji. Sećam se da su tamo stavljali akcenat na Ejdenovu sestru i politiku, a ovde je organizacija koja preti Pjedraitama zapravo kartel, pa mi je sve to mnogo realnije. naklon Konačno su se opet smuvali Sesar i Emilija, i ovde su mi njih dvoje najlepši par kao i u originalu, šteta što će se ta ljubavna priča tragično završiti. cry Iznenađen sam ovim eksplicitnim scenama sa Martinom i njegovim momcima, mislio sam da su ovi iz Kolumbije tradicionalniji od Televise, a kad ono, ovde sve prikazuju i snimaju bez problema. rofl Martin mi je definitivno ovde najdraži lik, smešniji mi je od Nolana iz Revenge, svaka scena se njim je cirkus. rofl Marija Elena je isto odlična, a tek će biti dobrih scena sa njom. naklon Kako mi se svidela scena kad se suprostavila sa Klaudijom. naklon Zanima me kako će ovde da izgleda scena kada Emilija i Viktorija kolektivno proteraju Klaudiju iz grada. Jedva čekam da pređu na 3. sezonu jer tada ima najviše cirkusa. naklon Dosadni su mi ovi sporedni likovi, isto kao u Revenge. Mislio sam da će izbaciti odavde ovu priču sa Adrijanom i onom braćom koja hoće da ga prevare, to me je i u Revenge strašno nerviralo i smaralo. zvizd

Jedino što mi se ovde ne sviđa je montaža. Epizode su tako nakaradno montirane, prelazi se sa scene na scenu bez ikakvog reda. Nema ni cortinilla, ni bilo čega, kraj epizode nekad bude usred dijaloga. Baš su to loše odradili i krajnje neprofesionalno, a produkcija, gluma i sve ostalo je na veoma visokom nivou. naklon

Završila se pre 10-ak dana u Kolumbiji nakon 124 epizode, mada od 82. su krenule 20-ominutne jer nije imala dobru gledanost, pa su je smanjili na pola termina. Ne znam da li su i samu seriju kratili, ali ne verujem jer kad se sve sabere i oduzme, ima 100 regularnih epizoda, a toliko je i pisalo da ima od samog početka. Video sam slučajno da je i u ovoj verziji David živ, tako da verujem da će do samog kraja, kao i dosad, ostati apsolutno verni originalu. Meni to ne smeta i očekivao sam, mada sam se nadao da će možda ovde izmeniti kraj jer mi se ni u originalu nije svideo. Sve u svemu, mnogo se radujem nadolazećim epizodama i kako će to sve izgledati ovde. aplauz

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3925
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content