EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La ley del corazón

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

La ley del corazón

Post by tae on 27.12.16 23:18

LA LEY DEL CORAZÓN
Produkcija: RCN
Godina: 2016

La ley del corazón es una historia que transcurre en un exitoso bufete de abogados expertos en derecho de familia, dedicados a casos de separaciones y en general a conflictos familiares y de pareja.

De manera simultánea a los casos, avanza una historia de amor central entre Julia Escallón y Pablo Domínguez, dos abogados expertos en derecho de familia, a quienes el azar une cuando él acaba de firmar su divorcio y ella está a punto de casarse, pero su boda no se lleva a cabo. De manera paralela a esta historia, avanzan los conflictos románticos y afectivos de los demás abogados de la firma quienes, paradójicamente, buscan el amor en un ambiente de separaciones y de odios.

Uloge:

Laura Londoño - Julia Escallón Correa
Luciano D' Alessandro - Pablo Domínguez
Sebastián Martínez - Camilo Borrero
Lina Tejeiro - Catalina Mejía
Rodrigo Candamil - Alfredo Duperly
Mabel Moreno - María del Pilar Garcés
Iván López - Nicólas Ortega
Marío Ruíz - Elías Rodríguez
Manuel Sarmiento
Judy Henríquez - Carmen
Carlos Benjumea - Dr. Hernando Cabal

Tema principal:

Member

Poruka : 313

Back to top Go down

Re: La ley del corazón

Post by tae on 27.12.16 23:54

Evo, ja otvorila u nadi da će još netko gledati i komentirati sa mnom.
Odavno nisam jedva čekala novu epizodu neke serije. Noćas sam gledala 20. epizodu live (u 3 ujutro po našem vremenu), toliko su me oduševili. Baš mi je žao što nije već cijela prikazana da mogu to sve odvrtjeti u par dana pa se onda polako vraćati. Ako nešto ne zeznu, bit će ovo baš serija po mom guštu.

Usput.. na ovom videu od teme principal, Sebastian Martinez kao da je član benda, uklopio se dobro.

Member

Back to top Go down

Post by tae on 31.12.16 13:30

Ova Julia je skroz puknut lik, oduševljava me. Svako malo se spotakne, stalno nešto vrti po prstima, radi svakojake face, mrmlja i skviči sama sa sobom, blebeće brzinom munje. Napokon saznala da Pablo nije oženjen i da ga je u potpunosti krivo procijenila kao ženskara, zbog čega ga je uostalom baš okrutno otkantala pa je čovjek odustao.. Već sam mislila da će se to sve skupa sad odužit, ali žena odlučila razjasniti nesporazum, drito u glavu. Evo scene..

A on je cool.. Kaže ona:  "No me llegan las palabras.."
On: "Por favor.. que te lleguen, que te lleguen.. porque muero por oirlo!"
I na kraju.. "Yo no me quiero meter en tus asuntos emocionales. Pero, no te as puesto a pensar que a lo mejor tienes un leve problema de desconfianza con los hombres?"

Krasan par!

I da ne zanemarim drugi par koji obećava..

Member

Back to top Go down

Post by Xsica on 04.01.17 17:31

ja cu tek danas pogledat 4 epizodu, malo mi sporije ide jer ne stignem ali samo da kazem za sada sve je super. Priznajem da sam pogledala prvu epizodu jer si ti napisala kako njih dvoje imaju kemiju i kako je lik zgodan ali stvarno je serija super, pogledam 40 minuta bez problema. Likovi su jako simpaticni, glumci odlicno glume, stvarno ima jako poznate ekipe. Naravno zanimljiva mi je i ta radnja ko je namjestio Camilu ubojstvo one prostitutke i zasto, fora mi je prvi slucaj sa transeksualcem...Uglavnom za sad sve ok, jel znas možda koliko bi snimali epizoda?

Junior member
Junior member

Poruka : 189

Back to top Go down

Post by tae on 04.01.17 20:33

U biti još ne znamo je li netko smjestio ubojstvo Camilu ili je on stvarno ubio. Iako i ja mislim da nije. Ja sam danas odgledala 26. i Camilo bi mogao brzo van zatvora, tako da će tek sada biti svega.
Meni su isto likovi super, i to sva tri muška glavna lika. Od ženskih su mi dobre Julia i Maria del Pilar, Catalina mi je prenaivna i blesava, ali izgleda će i od njene i Duperlyjeve priče biti nešto, on ima kasno paljenje (mislim da će to biti kao Fer i Leti u LHDM). Ovaj slučaj s transseksualcem će ti pokazati baš koliko je Pablo dobar lik, kako prkosi predrasudama.
Glazba mi je isto super.
A što se tiče poznatih glumaca.. Je li već bio Armando iz PDG s onom ženskom? Ako nije, sad će brzo.. obrati pažnju na Pablovu reakciju kad joj vidi poprsje..
Iz PDG je sad i onaj Leandro, dobro i on glumi i dobru priču ima. A u najnovijem slučaju su ubacili Melquiadesa iz Done Barbare. Ovdje će se stvarno svi izredati.
Mislim da će biti 123 epizode.

Member

Back to top Go down

Post by Xsica on 04.01.17 20:56

bio je Armando vec u 2 epki. Uglavnom da, dosta glumaca iz PDG-a vidim. I ja isto mislim da Camilo nije kriv, zapravo mi lici ko dobar lik kojeg je jedan glup potez puno kosto ali eto ocito se nekome gadno zamjerio. Bilo bi cak i fora da ispadne na kraju kriv shock

Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by tae on 07.01.17 20:35

Camilo izlazi drugi tjedan zbog nedostatka dokaza (tek u utorak nova epizoda, praznik u ponedjeljak u Kolumbiji). Vjerojatno će nam još dugo ostaviti sumnju je li ubio ili ne. Ja mislim da nije, ali se ne bih složila da je pozitivan lik. Bit će jako dobro sad kad izađe jer Julia se malo spetljala s Pablom i sad ne zna što bi. A Camilo je vrlo pametan i prefrigan lik (dobro Martinez glumi ovdje) tako da očekujem da će je izmanipulirat. Pablo je prefin i povlači se, pustit će je na miru da ona sama odluči, i tu se gadno zeznuo, požalit će.
Joj, kako su mi dobri likovi. Nicolas mi je prestrašan, kad šarmira sve što hoda na dvije noge, mlade ženske, frajere, babe. Ne bi on nikoga odbio. Krasan Duperly i njegov odnos sa Pablom i Nicolasom. Maria del Pilar, koji lik, kako je prestravila onog ginekologa. Mabel Moreno mi je otkriće, jedva čekam da počnu prikazivati seriju gdje je protagonistica s Perniom, "Tormenta de amor", to je već snimljeno, ali nigdje nije prikazano.

Member

Back to top Go down

Post by Xsica on 08.01.17 11:40

ja sam dosla do 11 epke, bolovanje me spasilo da mogu malo vise pogledati smile
meni je Nicholas simpa samo sta mi je bas nerealno da on tako dobiva hrpu zenski bez problema, lik se sjedne za šank i uleti mu super komad, ode popit kavu u bolnicu uleti mu komad...Mislim nije da izgleda ko Pablo pa da cim ga vidis padas. Simpa mi je bilo kad je frendu poslo medeke i cvijece u znak isprike smile2 A nisam skuyila ko je njima [ef u toj firmi jer lik svako jutro dolazi polupijan, i to ne skriva smile2

Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by tae on 08.01.17 12:42

Vidjet ćeš baš kasnije kad upoznaju Juliu s Nicolasom i predstave joj ga kao glavnog fakera, i ona će reći da ne kuži zašto jer joj baš i nije zgodan. Ali eto, čovjek ima sreće valjda. Šef im je onaj stari u kolicima, ali on očito ne primjećuje što mu se događa u firmi. A firma tipična kao u većini kolumbijskih telenovela, najbitnije im je doći do sočnog trača, ona baba na recepciji je glavna sakupljačica i distributorica tračeva, a sve kao fina.
U firmi su Nicolas i Pablo socios, stari je šef, a ovi drugi su zaposlenici. Tako da si Nicolas može dopustiti malo više slobode.
A kad si spomenula medeke i cvijeće.. Dobro mi je odrađeno kad mu je Nicolas priznao da mu je spavao s curom, dosta su to realno napravili, i Pablo mi je tu bio super kad je primio Duperlyja doma, ako želiš pričat, tu sam, ako nećeš, šutjet ćemo, evo ti ostaci pizze i vreća za spavanje.
A ova Julijina mama i njene prijateljice što su mrtvaca iskopale?

Member

Back to top Go down

Post by tae on 09.01.17 21:17

Sjetila sam se da je Rodrigo Candamil, ovaj što glumi Duperlyja, bio Guille u Los caballeros las prefieren brutas, to je bilo čak i kod nas prikazano. Tip je dobar glumac, kao Guille je bio skroz drukčiji. Išla  sam tražit baš ovu scenu s njim.

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics