EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La ley del corazón

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La ley del corazón

Post by Xsica on 14.01.17 11:04

ja cu danas krenut sa 20-om epkom. Fakat su odlicni, nadam se da nece past serija u kvaliteti nakon nekog vremena jer zasad sve ide super. Bas mi bilo zao one žene od koje se muz razveo jer mu je dosadila a ona jadna sva dobra, drago mi je da je dobila na lutriji, sad ce je garant htjet natrag. Nadam se da nece biti glupa i pristat na to.

meni su Alfredo i Carolina bas super,m islim super mi je ta prica da je ona tako ludo zaljubljen au njega a on to nevidi. Koliko god blesava bila meni je super njezin lik, nekako mi je sva mazna i draga smile Mislim da ce njih dvoje biti lijep par

Member
Member

Poruka : 201

Back to top Go down

Post by tae on 14.01.17 14:08

Sinoć je bila 33. epizoda i ne padaju u kvaliteti već su svakom epizodom sve bolji. Kako sam i mislila, Camilo je pravi igrač. Pametno igra, sav fin i pun razumijevanja prema Juliji, pravi se da ne zna da Julia petlja s Pablom. I eto njega iz zatvora direktno kod Pabla, došao mu se zahvaliti kako je pazio na Juliu dok ga nije bilo. Pablo kuži da manipulira, Julia izgleda ne. Bojim se da ovo pobjeđuje Camilo, uspjet će ga izvest iz takta, Camilo će biti trigger da Pablo podivlja (što ja jedva čekam, ta transformacija likova kod Agudelo uvijek pali kod mene).

Alfredo i Cata.. izgleda da će prije krenuti taj treći par s nekim događanjima, a ne Nico i Ma. de Pilar. Cata je blesava, no imaš pravo, baš je mila. Najbolje mi je kako svaki put ode pod stol kad se osramoti pred Duperlyjem, i to doslovno. I onda je on dolje traži.

Nico i Duperly kad su dobili slučaj.. Super su!
>
leyvscorazon

Pred vratima Pablo, a Julia u svom najgorem izdanju, u pidžami, dok se tovi arequipeom - "Julia nije doma!!"

A za ovu s lutrijom.. Odmah sam znala da će dobit, onako jadna, mislila da joj je najgori dan u životu. Super su mi bili kasnije Pablo i Julia kad su potrčali i oni kupovat srećke, ne bi li se i njima posrećilo.

Jako dobra serija - obavezno gledati!!
tae
Member
Member

Poruka : 328

Back to top Go down

Post by tae on 14.01.17 22:26

Sad kad sam naučila embedat s Instagrama video.. Vidjela Julia kod Pabla doma njenu podvezicu što je Pablo čuva od prve epizode, on se kasno sjetio sakrit je. Super scena

tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 16.01.17 21:18

Da stavim i ovdje na temu moj uradak koji mi je baš dobro ispao, scene iz prvih desetak epizoda.

Evo i novog, scene iz novijih epizoda.

tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by Xsica on 20.01.17 20:43

aaa lijepo si napravila video smile wub Gore si napisala kako je Pablo predobar i kako ocekujes da ce neku transformaciju dozivjet lik, voljela bih i ja to vidjeti za sad je prefin (šta je slatko i šarmantno) ali muzevnije bi bilo kad bi u jednom momentu malo puko (nesto ko Lara u Laguni)

Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 22.01.17 22:37

Ovi dvoje će još i završit skupa. Mislim na Lauru i Luciana, fenomenalni su skupa. Fora mi je što stalno komentiraju radnju serije, i oni gledaju.

tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 02.02.17 23:42

Ne samo da Luciano i Laura gledaju i komentiraju seriju nego prate i komentare fanova. Neki dan su u zajedničkom intervjuu spomenuli žensku koja radi smiješne klipiće na temu serije, ženska nije mogla vjerovat da su je prozvali.
A ženska je stvarno dobra.

Ovaj Camilo ide na živce. Ja bih ga već puknula koliko je prijetvoran i čekam da ga Pablo opali, a čeka i Camilo, i to po mogućnosti da to bude pred Juliom. I Julia će, glupača, nasjest na tu foru.
Dobra mi je ova igra Pablo-Camilo iako mi fale Pablo i Julia. Sad stalno spuštaju jedno drugom, zna Pablo biti i otrovan.
Fenomenalan mi je bio kad je pustio ljigavog Camila da čeka.
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by Xsica on 09.02.17 22:28

ja sam tek na 33 epki. Ne znam zasto mi smrdi da ce se pred kraj serije Camilo i Pablo sprijateljit, ali ajd ima jos od toga, nije Juliji lose Pablo je zgodniji ali Camilo mi je isto sladak.Iskreno do sad koliko vidim i Julia i Pablo su malo predobri, recimo ja ne kuzim Juliu da zeli ostati  prijateljica sa Camilom nakon sta je izasao iz zatvora. U redu je  bilo to sta je ostala uz njega dok je bio u zatvoru ali ja bi mu nakon izlaska rekla sve najbolje ti zelim u zivotu i bok. Ono halo zeno.... trebas birat izmedu zgodno i vjernog frajera koji te gleda ko boginju ili supka koji te prevario sa kurvom noc prije udaje., nema tu razmisljanja zna se ko dobiva

Iako ja jedva cekam da se Carolina i Alfredo zblize, nekako su mi slatki wub mislim da bi tu moglo bit komedije i kemije. Ona stalno radi gluposti ,ko ovo kad ju je lopov opljacko a ona mislila da ce joj sex za jednu noc dobro proci rofl .Isto tako  Nico i Marija Pilar su mi simpa sa stalnim podbadanjem smile glumi hladnu a zapravo gori od ljubomore kad mu se druga priblizi smile

Member
Member

Back to top Go down

Post by tae on 10.02.17 0:25

Ovu seriju su mogli slobodno nazvat "Pobre Pablo" da nema već jedna koja se tako zove. Inače u telenovelama svi navijaju za protagonisticu koja jadna pati zbog nekog blesana, ovdje je protagonist taj koji pati. On je izuzetan lik, frajer nema greške, savršen je, a ova glupača Julia razmišlja bi li dala onom kretenu Camilu još jednu šansu. Eto, sad je smeta što Pablo više nije onako divan prema njoj i što joj spušta. Camilu oprašta svaku manu, a kod Pabla je već smeta i kad je s razlogom odbojan prema njoj, odmah se nafrlji. Ne kužim što ženska hoće. Pablo je igrao skroz otvoreno, rekao i pokazao joj da je lud za njom i pustio je da sama izabere. Stvarno joj izbor nije bio težak!! I onda se ova misli, a Camilo stalno visi kod nje i kida živce Pablu i meni i svima koji gledaju. Samo Julia ga trpi. Pa je onda ulovi Pablo da kupuje tri paketa kondoma za vikend, naravno da je kupovala za ludu mater, ali je Pablo krivo shvatio, mislio da planira vikend s Camilom i šokirao se jadan njenim apetitima i totalno razočarao i odustao.. Ovo je tek 51 epizoda, treba još sedamdesetak ispunit i sigurno će uletjet Pablu neka nova ženska i neka uleti jer ga Julia ne zaslužuje. Pa neka plače kad je glupa. Eto joj Camilo da je tješi. Mama će joj posudit kondome ako joj što ostane. Naljutili su me! Ne mogu ja ovako gledat seriju bez spojlanja. Ovo mi je prvi put nakon puno godina da gledam nešto što nije do kraja prikazano i da moram strpljivo čekat novu epizodu od ponedjeljka do petka pa onda izdurat vikend na suhom i tako valjda do ljeta.

Dobar mi je danas bio.. Onako ljut i razočaran naleti na nju dok ova pokušava promijenit gumu na autu. Fin kakav jest, pita je ipak treba li joj pomoći, ova se duri i neće, pa tamo nešto petlja s onom gumom, a on prvo gleda i podjebava je, a onda ipak obavi to, što će s njom smotanom. Ona lupeta kako je htjela i mogla sama promijenit, ali eto, on je baš inzistirao.
A on: "A što ću kad sam mazohist!!"

Nema šanse da se Pablo i Camilo sprijatelje. Ja sam sve više sklonija vjerovati da je Camilo ubio onu žensku. Ili mi samo previše ide na živce.

Member

Back to top Go down

Post by Xsica on 11.02.17 9:49

znaci tako, ipak mislis da bi Camilo mogo biti kriv. A moglo bi biti, na kraju krajevea koliko sam skuzila nije da Julia toliko dugo zna Camila, pa sta nije majka od Julie pricala da su Camilo i Julia hodali par mjeseci i odlucili se zenit(mislim da je bilo jedno 7 mj.)Znaci nije bas da su bili 5 godina pa se odlucili zenit,a sta ti je 7 mjeseci veze nemozes nekog toliko dobro znati.

a ovo sam sumnljala i sad si mi potvrdila, znala sam da ce Julia ovo radit  tj. razmisljat dal da da Camilu sansu, sta mi je eto neshvatljivo facepalm  

a i iskreno onda i bolje da Pablu uleti neka zenska malo da ova shvati sta bi izgubila pa da bude ljubomorna

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top