EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La ley del corazón

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: La ley del corazón

Post by tae on 24.02.17 21:00

Idu mi na živce s odvratnim Camilom i blesavom Juliom. Sad ću pustit da se nakupi par epizoda, ne želim se ovako mučiti svaki dan, čekam da se nešto dogodi s Pablom i Juliom pa me razočaraju.

tae
Member
Member

Poruka : 314

Back to top Go down

Post by tae on 19.03.17 0:22

Istu večer kad je glupa Julia skočila u krevet s Camilom, stigla Pablu utjeha.

[/quote]

I neka je. Julia se sad slobodno može udati za Camila. Neka uživa u bračnim posjetima u zatvoru jer Camilo je gadan neki bolesnik i sad sam već sigurna da je ubio onu žensku.
Julia je totalno razočaranje. Još ima obraza ljubomorno pozivati Pabla na red, a ljubaka se pred njim s gadnim Camilom. Jedva čekam da počne patiti, stvarno je zaslužila. Navijam za Crvenkapicu!
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by Xsica on 27.05.17 14:31

tea jel gledas i dalje? ja cekam da zavrsi pa cu onda sve,pretpostavljam da bi trebali bit pred krajem?

Junior member
Junior member

Poruka : 189

Back to top Go down

Post by tae on 28.05.17 14:03

Odvrtim svaki dan. Nije baš da gledam, naljutili su me. Tako dobar par s brdo kemije, a neiskorišten. Umrla Monica valjda nakon što je napisala 33 epizode, tako sam negdje i pročitala. Brat se kasnije pogubio i koncentrirao se na slučajeve i uobičajene stvari iz odvjetničkih serija, a potpuno zanemario Pabla i Juliu i druga dva para. Drugi tjedan će napokon biti nešto između Pabla i Julie, ali nije to više to, ona mi se tako zgadila s onim svojim Camilom, da bi sad morala puzati pred Pablom bar još 50 epizoda da bi je on pogledao. Ima još samo 5 epizoda, a izgleda da Pablo nema baš tako visoke kriterije i lakše oprašta pa će biti nešto pred sam kraj. A navodno ima i druga sezona, pa eto.. Šteta. Izvrsnih prvih tridesetak epizoda, jako dobra gluma, dobro osmišljeni pa kasnije pogubljeni likovi.
Iako i dalje ima fora.. Nico saznao da ima kćer, zove se Agua Santa (!). Kaže mala da će promijenit prezime, uzet će kao njegovo. A on će: Usput bi mogla promijenit i ime...

Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics