EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Le tre rose di Eva

Post by ~dragana~ on 09.01.17 19:18

LE TRE ROSE DI EVA
(STRASTI TOSKANE)

RTI-Mediaset, 2012-
Broj epizoda: 40+

Smrt uglednog vinara Luke Monfortea i osuđivanje mlade devojke za njegovo ubistvo, uzdrmali su život stanovnika mesta Vilalba.

Aurora je moderna junakinja koja se za svoju slobodu bori protiv onih koji su se urotili protiv nje i zatvorili je iza rešetaka. U pozadini svega stoji nemilosrdna borba za dom, staro neprijateljstvo suprotstavljenih porodica, tajne, borba dva brata za ljubav jedne žene. Naizgled idilična Toskana krije mnoge tajne.

Aurora Taviani imala je 18 godina kada je optužena za ubistvo oca svog dečka Alesandra Monfortea. Nakon godina provedenih u zatvoru, Aurora se vraća na slobodu mnogo jača nego pre i odlučna je u nameri da spere ljagu sa svog imena. I dalje voli Alesandra koji je se odrekao nakon očeve smrti. On je usmeren na izgradnju porodičnog carstva, ali se i dalje se bori protiv svojih osećanja prema Aurori, pogotovu kad je ugleda nakon osam godina. Još uvek slomljen zbog očeve smrti, Alesandro ne želi da veruje u Aurorinu nevinost. Alesandro ima braću: Edoarda, kojeg pokreće takmičenje sa starijim bratom, i Matea, koji smatra da nema ništa zajedničko sa njima. Tu je i sestra Elena koja nikada nije uspela da se osamostali. Njihova majka Livija nepodnošljivom lakoćom prihvata smrt svog supruga, Luke Monfortea. Tesa Tavijani namerava da se vrati u Primaluće nakon izlaska njene sestre Aurore iz zatvora, kako bi zavela najmoćnijeg čoveka u Vilalbi, Ruđera Kamerana. Planove joj remeti siromašan mladić u kog se zaljubljuje. Marcija Tavijani je druga Aurorina sestra, koja se takođe vraća u gradić nakon sestrinog izlaska iz zatvora. Otavija je njihova baka, srećna je što su se unuke vratile, ali ne želi da podrži Aurorinu potragu za istinom, verujući da je vreme koje je prošlo zauvek zakopalo tajnu koja nikada ne treba da izađe na videlo.

Uloge:
Anna Safroncik - Aurora Taviani
Roberto Farnesi - Alessandro Monforte
Luca Capuano - Edoardo Monforte
Giorgia Würth - Tessa Taviani
Serena Iansiti - Clarissa Moscato
Karin Proia - Marzia Taviani
Licia Nunez - Elena Monforte
Luca Ward - Ruggero Camerana
Victoria Larchenko - Viola Camerana
Elisabetta Pellini - Laura Patrizi Sommariva
Stefano Abbati - Cesare Sommariva

Promo:

~dragana~
Member
Member

Poruka : 427

Back to top Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by ~dragana~ on 10.01.17 9:41

Dopao mi se početak serije.Dinamično,ne razvlače puno ono što se dogadjalo u prošlosti.
Drago mi je što ima dosta poznatih likova,glumaca koje sam gledala u drugim serijama.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by gagi92 on 10.01.17 14:53

Moja prva serija iz Italije. Pocetak odlican sa misterijama bas kako volim kod vecine serija. Ko je ubio Alesandrovog oca? Jer je sigurno neko podmetnuo zlocin Aurori. Ko je ubio Evu? gde je njeno telo? Ali ja mislim da je ona ziva, mozda se kasnije tako ispostavi. Jako su dobri, nastavljam sa gledanjem.
gagi92
Member
Member

Poruka : 242
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.01.17 15:27

glavna glumica je divna. kako volim ove sumrak/svitanje scene kakve italijani uvek imaju u svojim serijama. wub

i ovaj edoardo je divan!!!!

radnja dža-bu, da ne seckaju scene i teraju onakav tempo, načisto bi se pogubili. gledljivo je, nadam se da će zadržati pažnju.

za spojlere koristite tagove!!!!
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by JecaMec on 10.01.17 16:42

Šteta što nema na WEB TV, htela sam da je gledam.

Večeras je emituju do 23h, a ostalim danima do 22:30h. Takođe biće i vikendom od 20h.
JecaMec
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by FanSte on 10.01.17 16:45

I meni se baš svidela prva epizoda. Misterije, povratak glavne u rodno mesto nakon načinjene nepravde, netrpeljivost među glavnim junacima... Motivi koji su uvek interesantni za gledanje. mrgreen

@Bayron wrote:

i ovaj edoardo je divan!!!!

*_* *_* *_* Love at first sight. zubo

Inače, dosad neviđen odnos između brata i sestre u serijama (bar od strane mene). wow  thumbsup rofl

Posting Freak

Poruka : 1641
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 10.01.17 16:51

Ja gledao prvu epizodu još preksinoć, nije mi legla. mellow

Da li zbog toga što meni italijanske uopšte ne leže (osim ako nisu koprodukcije sa Španijom ili Argentinom) ili što sam sve vreme poredio sa Gran reservom koja mi je najdraža serija, ne znam.

Sve mi je nekako prazno, hladno, bez emocija.
Priča jeste dobra, bolje od Kara Ezelde, ali nedovoljno da gledam dalje. nezna

Safroncik je prelepa, ja sam je gledao u onoj maratonskoj CentoVetrine.
Tamo je bila villana. mrgreen Zbog nje sam znao da se često zadržim na seriji. roofl

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by JecaMec on 10.01.17 17:04

Evo ipak su odlučili da postavljaju na WEB TV. Bacam se na gledanje pa pišem utiske smile2
JecaMec
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Bayron on 10.01.17 17:05

ima na web tv, sačekali su da prođe i repriza: http://www.prva.rs/web-tv/serija/strasti-toskane.html

brža je bila jeca. smile
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 10.01.17 17:13

Mene Edoardo ne oduševljava,ja sam za Kaspara Kaparonija čak i kad glumi sveštenika.:smile:

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics