EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by JecaMec on 10.01.17 18:18

Upravo sam odgledala prvu epizodu, zadovoljna sam početkom. Ovo mi je prva italijanska serija i nadam se da će u narednim epizodama biti još bolji. winky

Sviđa mi se, kao što već neko reče, što nema razvlačenja onoga što se ranije dešavalo u prošlosti. Izlazak nakon 8 godina provedenih iza zatvorskih rešetaka, njega ogorčenost i želja za osvetom, ali istovremeno i Alesandrova želja za osvetom prema onima koji su mu 'ubili' oca. Sve je odlično odrađeno i tera te da gledaš.

Takođe se i ja po prvi put susrećem sa ovakvim odnosom između brata i sestre u nekoj seriji. Primećuje se da je Edoardo takav lik da je ljubomoran na uspeh svog brata, i da će činiti sve da zauzme njegovu poziciju ali će ga to voditi u propast. Mislim da je ova Aurorina majka živa i da će se kasnije pojaviti.

Sve u svemu nastavljam da gledam, ako je ne ukinu glare
JecaMec
Member
Member

Poruka : 353

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.01.17 22:30

Skinuo sam i ja sa Web TV-a jer nisam stigao sinoć da gledam. Kakav je ono krš kvalitet, mislio sam da stavljaju serije u boljem tamo. facepalm

Nikada ranije nisam gledao italijansku seriju, kod ove me je privukla najava koja se vrtela na Prvoj za vreme praznika. Nakon prve epizode mi je okej, ništa posebno i spektakularno zasad, ali drži pažnju. Mislim da će tek biti zanimljivija. Sviđa mi se što ima dozu trilera i misterije u sebi, baš onako prava serija kakvu ja volim. Još ceo taj koncept malog mesta gde se svi poznaju, odlično. cool Nekako mi ide sve brzo, a početak mi je bio skroz nekako glup. Aurora upala u kuću, on je video, pojurio je, odmah: "Ti si ga ubila!" i ćao. Mogli su to da razrade u više flešbekova, a ne u 3 minuta. Kontam da će se tek polako otkrivati ko je ubio Alesandrovog oca, sigurno ima veze sa onim društvom onog predsednika udruženje i Alesandrovog advokata.cesces  Odgledaću sutra reprizu na TV-u, pa uveče premijerno i onda nastaviti regularno.

@Bayron wrote:i ovaj edoardo je divan!!!!

thumbup

Je l' Prva emituje cele epizode? Video sam da se na netu ima cela serija sa prevodom. zvizd
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3684
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.01.17 22:43

Ne znam čemu to čekanje sa web tv, kad na netu ima sa Oya u duplo boljem kvalitetu. smile

Btw, zna li se kako prolazi? Pink se hvalio Kara sevdom pa iza nje Karagulom. plez

Moderator

Poruka : 7889

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.01.17 13:58

Kome treba serija u full 720p HD-u sa Oyo-a, nek mi pošalje PP. Ima prve dve sezone (26 epizoda od sat i po), ovaj krš sa Prvinog Web TV-a ne može da se poredi sa ovim HD kvalitetom.

Moderator

Back to top Go down

Post by gagi92 on 11.01.17 14:02

Jel je ova serija do kraja prikazivana na Novoj u HR, mislim sve sezone koje su dostupne?
gagi92
Junior member
Junior member

Poruka : 196
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.01.17 14:06

Ako je voditi se prema Oyo-u, emitovane su samo dve jer treća nije dostupna. Treća je u Italiji emitovana 2015. godine, a u oktobru 2016. je krenulo snimanje četvrte sezone i premijera se očekuje ove godine.

Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.01.17 14:13

Trecu sezonu je Movtex preveo.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3156

Back to top Go down

Post by Stef on 11.01.17 14:18

Mislim da je treća sezona bila na Novoj, ali je to išlo jednom nedeljno ako se ne varam.
Bila je pauza između druge i treće sezone, pa je za to vreme Movtex preveo treću sezonu.

A četvrta sezona na proleće. smile

Posting Freak

Poruka : 5633
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.01.17 14:24

Ja se samo nadam da će Prva emitovati sve 3 sezone i da seriju neće ukidati, taman da ne moram da jurim posle da skidam po netu jer meni jedini termin na TV-u koji odgovara je taj 20-21 h.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 11.01.17 14:29

Mislim da će ići sve 3. Pošto su sad u nekoj fazi da emituju sve serije koje imaju. roofl

A i da ukinu, mislim da ostaje WebTV. Na kraju krajeva, tu je internet. smile2

Posting Freak

Poruka : 5633
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics