EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by Stefy on 11.03.17 0:19

Vrhunac idiotizma: Aurora kuca u pretraživaču na internetu: "Kako razgovarati s pokojnicima?" rofl rofl rofl shitshield

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3963
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.03.17 0:24

A ćuti. Još genijalnije je rešenje - magnetofon. rofl  A još genijalnije što je ona čula Rozin glas a niko drugi ne može da čuje, pa je glavna misterija da li je luda. lol1   rofl

Al' zabavno je, moraš priznati.  plez

Posting Freak

Poruka : 1790
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.03.17 0:30

Ma kakvi zabavno, meni ovo postaje sve više groteskno. Odgledaću seriju kad sam već ovoliko izdržao, ali ona prva sezona je institucija za ovaj krš i lom sada. A ogroman plot twist: Davide je u dogovoru sa onim psihologom, pa dešavanja u Pjetrarosi ipak nisu paranormalne prirode. rofl

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.03.17 0:32

A ogroman plot twist: Davide je u dogovoru sa onim psihologom, pa dešavanja u Pjetrarosi ipak nisu paranormalne prirode. rofl

wow wow wow

Bacam se odmah na gledanje. jupi Ceo dan danas gledam kako bih sustigao premijeru, ostale su mi još jučerašnja i današnja epka.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 16.03.17 18:35

Još malo pa će i ovome kraj.Priznajem da ne pratim redovno ovu treću sezonu ali sam u toku.
Nervirao me onaj advokat Šila ranije ali ovaj psihijatar je sto puta gori.Nisu mogli da ubace neki interesantniji lik ili makar boljeg glumca.
Ostajem pri svome da mi je druga sezona bila najinteresantnija.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by FanSte on 20.03.17 6:38

I sad navodno Aurora je mrtva. Manijero priznaje biskupu da ju je on upucao s obzirom da je videla deo obreda oko pentagrama, međutim iz flešbeka se jasno vidi da nije on.  nezna Ostaje do kraja da se vidi  ko je to bio, kako je preživela (ukoliko to ne ostave za 4. sezonu),  šta u stvari ono veštičarenje predstavlja kao i kako je Edoardo prestao da se seća određenog perioda i zbog čega je sakrio deo slike koja je Manijeru i biskupu od tolike važnosti.

Jasno je jedino da su biskup i Manijero hteli da naprave ludom Auroru i strpaju je u ludnicu kako bi falsifikovanjem njenog potpisa prepisali 50% njene imovine Davidu i to prisvojili -  a njegova majka je verovatno strpana u ludnicu samo iz razloga da bi mogli da manipulišu njim, dok su Veroniki njih dvojica došli kao kec na desetku da bi ponovo osvojila Alesandra.

Sezona je od početka malo (više) WTF, ali ima potencijala da se sve lepo iskristališe do kraja. mrgreen Da li je najbolja, osrednja ili najslabija, tek ću moći na kraju da procenim. Drži mi pažnju poput prethodne dve, to je najbitnije. wub

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 20.03.17 9:57

Meni nekako ne drži više pažnju,odlutaju mi misli na stotu stranu ali me ipak zanima kraj sezone.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.03.17 15:06

FanSte wrote:Ostaje do kraja da se vidi  ko je to bio, kako je preživela (ukoliko to ne ostave za 4. sezonu)
Ostaviće to za 4. sezonu. Mislim da Ana Safroncik neće više da se pojavljuje u ovoj sezoni jer sam ja na italijanskoj vikipediji pročitao da je njen povratak u 4. sezoni, što znači da će sad do kraja biti odsutna. Ja sam mislio da će od samog početka kad su je zarobili u prostoriji kod brane da se ispostavi da je mrtva, ali evo tek sad su to uradili.

FanSte wrote:Sezona je od početka malo (više) WTF, ali ima potencijala da se sve lepo iskristališe do kraja. mrgreen
Meni je jedno žešće sranje. Razmisli o gledanju indijskih serija ako je tebi ovo zanimljivo i drži ti pažnju. Otkako je sezona krenula je predosadna, glavna misterija koja je i više nego retardirana, veštice, se spominje jednom u 3 epizode od sat i po vremena. Pažnja je posvećena nekim kao međuljudskim odnosima likova koji su već sjebani do zla boga, patetike oko ovih ljubavnih parova i očajnih pokušaja pojedinih likova da otmu ljubav drugom.

Meni je predosadna od samog početka. Jedini razlog zbog kog gledam je što sam već gledao prve 2 i odgledaću sad do kraja jer ne volim da prekidam serije. Očekivao sam da će ovo biti Veronikina sezona, da će da se aktivira malo i bude mnogo veća kučka nego u 2. sezoni, a dobili smo njene scene kako se svađa u samostanu s popovima oko dnevnih poslova i 5 sekundi kadrova u ritualima veštica. facepalm

Ona ceremonija Aurorine sahrana je bila tako patetična, dosadna i retardirana da nisam imao reči, uključujući i teatralan Alesandrov dolazak. facepalm

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 20.03.17 15:19

Stefy wrote:Razmisli o gledanju indijskih serija ako je tebi ovo zanimljivo i drži ti pažnju.

Pa ja sam oduvek govorio da bih Odbačenu rado gledao da je bila u rukama neke bolje produkcije. rofl

Drži mi pažnju jer prosto me interesuje razrešenje svega nerazjašnjenog. Npr. baš mi se svideo plot twist gde se ispostavlja da nema ničeg paranormalnog i da Aurora nije luda, već da je ludom prave. Da je sve jasno kao dan od samog početka i da je ono glavno Aurorina borba sa svim tim zalima oko nje, ne bi mi bilo interesantno.

Slažem se da je Veronika nedovoljno iskorišćena, i da je ceremonija sahrane trebalo da bude emotivna, a ne onako teatralna.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 25.03.17 10:03

Zna li neko kad idu poslednji rezanci Toskane?

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics