EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by FanSte on 25.03.17 18:28

Ma ko će ga znati. Verovatno će još cele sledeće nedelje da je emituju.

Posting Freak

Poruka : 1596
Godina : 22

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 28.03.17 20:11

Satanistički sveštenik je hrabro skočio kroz prozor. odlepio

~dragana~
Member
Member

Poruka : 388

Back to top Go down

Post by gagi92 on 29.03.17 1:25

Nisam bas redovno pratio u zadnje vreme, pa ako mi neko moze objasniti u cemu je fora sa ovom Bokanerovom slikom i onim delovima?
gagi92
Member
Member

Poruka : 205
Godina : 24

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.03.17 7:21

@~dragana~ wrote:Satanistički sveštenik je hrabro skočio kroz prozor. odlepio

Baš mi se svidelo njegovo raskrinkavanje pred svima od strane Ruđera i Alesandra. smile2

Dakle fora je bila u tome da je težio moći i napredovanju u crkvi tako što se pravio humanim preko fondacije, a novac je prisvajao tako što je uz pomoć Manijera bogataše pravio ludima i zatvario ih u ludnicu - jedna od žrtvi je bila Davidova majka, a trebalo je da bude i Aurora koja je na kraju još gore završila (bar tako sada treba da mislimo  mrgreen ).  Hteo je da izmanipuliše i Ruđera koji bi iz pokajanja sve prepisao fondaciji, a iz straha da ponovo ne bude odvojena od Davida, njegova majka mu je poverila upravljanje delom nasledstva koji mu je Aurora prepisala. Bio poglavar one sekte, a ima i sina, Ranijera. wow Vrlo verovatno da je Ranijero upucao Auroru. Još samo da se iskristališe sve ovo oko čuvene rasparčane Bokanerove slike, i one druge gde se infracrvenim zracima vidi lik Aurorine babe.

@gagi92 wrote:Nisam bas redovno pratio u zadnje vreme, pa ako mi neko moze objasniti u cemu je fora sa ovom Bokanerovom slikom i onim delovima?

Još sve to nije najjasnije, ali fora je u onoj šifri / poruci koja se vidi na njoj jedino UV svetlom i koja će biti jasna tek kad se sastave svi delovi.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 30.03.17 2:28

U ovoj seriji je izgleda glavna misterija svih novih likova da su Gorijevi. rofl Sad se na kraju ispostavilo da je Ranijeri brat Roze Gori koga je Arijana odbacila. zvizd Isto je bilo i kad je Davide bio prava misterija. lol1 Edoardo na kraju ispade glavni negativac u celoj priči oko pentagrama i biskupovog plana. facepalm Jako se radujem kraju ove serije, mada moram da priznam da su mi poslednje 2-3 epizode bile dobre u smislu smešne. rofl Crk'o sam od smeha kad je Alesandro upao na onu Pjetrovu konferenciju da ga raskrinka, a ono ovi iz Rima u šoku i cela svetina Vilalbe jer je biskup korumpiran. rofl A onda sam umro od smeha kad se u poslednjoj epizodi vratila nadstojnica koju je Veronika gurnula niz stepenice i preuzela joj mesto. rofl Još tada su mi svađe između njih dve bile glupo smešne, a sad se ova baba kao sveti i preti Veroniki da mora da baci mantiju jer je nije dostojna. lol1 Ja se zaista nadam nekom krvoločnom obračunu njih dve do kraja gde će Veronika da je raščerupa i ubije, pa da umrem od smeha načisto. diablo

Ova priča sa Laurom i njenim detetom je takva smorčina. facepalm Onaj retardirani Mateo od početka serije nema nikakvu svrhu samo da laprda okolo i svađa se. Ruđero i Tesa su isto postali tako dosadni, a bili su najbolji par od početka. Tesa me je razočarala kad je spavala sa onim Masimom, a sad tu opet izigrava da je povređena. zvizd

Moderator

Poruka : 3727
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 30.03.17 11:32

@Stefy wrote:Ja se zaista nadam nekom krvoločnom obračunu njih dve do kraja gde će Veronika da je raščerupa i ubije, pa da umrem od smeha načisto. diablo

Ali gotovo isto sam pomislio kad se ova vratila u crkvu. rofl  rofl Bio bih zadovoljan i da je Veronika ovog puta gurne kroz prozor ili sa crkve pošto je scenaristima očigledno fetiš padanje kroz prozor, sa zgrada ili kuća. lol1 Samo, zatvori je sada Ranijeri tako da smor. cry

Sviđa mi se baš što se ispostavilo da je Ranijeri odbačeno Arijanino dete, Aurorin ujak.  wow Biskup je bio takva kurva od čoveka da je radi novca bio spreman i da pojebe nekog iz Gori porodice.  rofl  pop
Dakle onaj natpis na rasparčanoj slici je u stvari mapa do blaga porodice Gori.

Svidelo mi se i ovo s Edoardom. Prosto lik je stvoren da bude negativan.  cool  Ali mi i dalje nije jasno kako je izgubio pamćenje.

Potpis na ovo za Lauru, Matea (delovi scenografije), Tesu i Ruđera. Od onakve potencijalno dobre priče između Tese i Ruđera napravljena je teška smorčina. zvizd

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 30.03.17 17:52

Meni se takodje svidja to što se ispostavilo da je taj biskupov sin jedan od Gorijevih,tako ipak ima nekog smisla i motiva za eliminaciju Aurore.
Ovo oko Laure i to da ima sina mi je glupo.Ispravite me ako grešim,čini mi se da je radnja izmedju dve sezone tri godine,dakle dogadjaji treće sezone počinju nakon tri godine.Njeno dete bi onda trebalo da ima oko dve i po godine,koji mesec manje-više a ovo dete je starijeg uzrasta kako mi se čini,možda i grešim.Bilo kako bilo njen mi je lik suvišan u ovoj sezoni a i u drugoj nije bila neophodna.
Tesa i Rudjero su meni ok.,verujem da će se pomiriti.
Što se Edoarda tiče od početka sam sumnjala da je umešan u celu tu priču ali takodje to ne mora da znači da je istina.Izgubio je pamćenje i sad može da mu kažu bilo šta da je uradio,mogu da mu kažu da je pola Italije pobio. rofl Nadam se da će uskoro da objasne njegov gubitak pamćenja.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 388

Back to top Go down

Post by JecaMec on 02.04.17 10:54

Večeras poslednje epizoda III sezone.

Za mene je da je Izabela ubica pravo iznenađenje, ona mi je od početka bila sumnjiva i mislila sam da je povezana sa Manijerom i biskupom. Zanima me još šta će se sa Veronikom dogoditi. Sve u svemu i ova treća sezona ispade na kraju dobra, slabija od prethodne dve svakako jeste, ali je barem bila zanimljiva. mrgreen

JecaMec
Member
Member

Poruka : 367

Back to top Go down

Post by Stefy on 02.04.17 17:29

Meni je bila baš loša i predosadna. Sad pred kraj, recimo cele ove nedelje, a to su verovatno originalne 2 epizode, je jedino bila iole zanimljiva. Početak 3. sezone je bio žešći smor i sve je bilo retardirano u vidu scenarija sa onim pokušajem uvođenja paranormalnih aktivnosti na Pjetrarosi, Davide i sl. Ja sam se baš smarao gledajući seriju i postala mi je zanimljiva možda tek kad je polako počelo da se otkriva ko je Manijero, negde kad Aurora umre. Posle toga je bio opet period smora, pa evo sve dosad. U odnosu na prvu, pa i na 2. sezonu, predosadno i još gore.

Meni je isto bilo neočekivano za Izabelu. Prvo sam mislio da je Ranijeri, pa Edoardo, ali nikad nisam na nju pomislio. To mi je bilo okej kako su odradili. Ne sviđa mi se što su opet tu sektu koja je bila bitan deo cele sezone nekako usputno objasnili i uopšte se detaljno nisu time bavili. Isto su to uradili i sa onom organizacijom ljudi s crnim ogrtačima u 2. sezoni, bilo objašnjenje od 30 sekundi i to je to. Meni i dalje to nije najjasnije.

Iznervirao me je ovaj avance na Prvoj dok sam juče gledao jer su spojlovali bitan deo epizode, ali dobro. Radujem se što će se ovo završiti jer je 3. sezona bila stvarno bez veze. Nadam se da će ta očekivana 4. da bude poslednja. Verovatno je budem gledao premijerno kad krene u Italiji, a izgleda da neće bar još mesec dana, ako ne i više.

Moderator

Poruka : 3727
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by JecaMec on 02.04.17 18:40

Četvrta sezona u Italiji počinje tek ne jesen.
JecaMec
Member
Member

Poruka : 367

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics