EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by Stefy on 02.04.17 18:53

Stvarno? blink Ja sam mislio da će sad pred leto jer su svugde uveliko postavljali slike snimanja i najavljivali da će uskoro. zvizd Ako je tek tad, ko zna da li ću da je gledam uopšte. zzzzz

Moderator

Poruka : 3727
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 03.04.17 6:24

Završi se i ovo. Da se ne ponavljam, odlično je ispalo sve sad na kraju. naklon Jedino eto što niste spomenuli, a što mi je bilo neočekivano poput toga da je Izabela pucala u Auroru je bilo to što ju je Edoardo gurnuo s litice (ok, sad sam definitivno siguran da je padanje fetiš scenarista).  wow  lol1

Kao što rekoh ranije, sve sezone su mi bile zanimljive i držale su mi pažnju, ali ako bih morao da ih poređam po tome koja mi je bila najzanimljivija / najdraža, bilo bi 2 → 1  → 3. mrgreen

Nadam se iskreno da će Prva otkupiti i 4. sezonu, a ako ne, da će je ovi sa Movtex-a prevoditi kao što su preveli i 3. Nadam se i da će ponovo ubaciti neku misteriju jer prosto ne mogu da zamislim ovu seriju kao najobičniju sapunjaru, a što se likova tiče, Edoardo i Veronika (koja je u ovoj sezoni bila žalosno neiskorišćena) imaju itekako potencijala da dominiraju. aw

Posting Freak

Poruka : 1596
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.04.17 19:45

Meni je "poslednja" epizoda bila tako dosadna da je to neverovatno. Osim te scene kod litice kada Edoardo gurne Izabelu, ovo ostalo je sve bilo sačuvaj bože. facepalm Možda bih se više iznenadio tom događaju da ga debili sa Prve nisu otkrili u avance-u pre dva dana. Kako god, svideo mi se rezultat svega i to što je Edoardo i dalje zao, a ne onaj papučar od početka 3. sezone. Svidela mi se scena kada pokupi Veroniku na putu, nadam se da će u 4. sezoni njih dvoje da budu glavni villanosi i da će Veronika konačno da dobije svojih 5 minuta i bude glavna villana. diablo Očekivao sam da će ostaviti neki cliffhanger vezan za Auroru, da će neko da pronađe nešto ili prikazati nju negde, ali ovom sezonom su komotno mogli i da završe seriju. Možda bi to i bilo najbolje, jer ne znam šta mogu više da očekujem od ovoga pošto su bili sve gori i gori kako su odmicali. facepalm

Meni je definitivno prva sezona bila najbolja i najzanimljivija. Nekako mi je najviše držala pažnju jer je imala banalan triler element, ubistvo, i tamo se u svakoj epizodi otkrivalo nešto novo. Likovi su mi isto tada svi bili normalniji nego u kasnijim sezonama gde su neki obesmišljeni do iznemoglosti, a neki ostali u seriji za ukras i nikakvu svrhu nisu imali. U prvoj sezoni je koliko-toliko bilo sve na mestu, iako je imala isto mnogo rupa i nebuloza. 2. mi je na početku bila baš usiljena, pa mi je postala zanimljiva negde posle Amedeove smrti, a ova 3. mi je bila prava smorčina i odgledao sam je samo jer već jesam prve 2. Moja ocena za ovu seriju je 2+/5 generalno ako gledam sve dosad emitovano. Produkcija je poprilično bila bedna, meni je nedopustivo da se u 21. veku u seriji ne poklapaju slika i zvuk i da to bude uočljivo na toliko mesta, negde je montaža loša, pa se opet ne poklapa, neke scene snimane pred zelenim zidovima... Sve u svemu, blagi užas. Glumci isto nisu nimalo sjajni, a glavni par Alesandro i Aurora, nikad manje hemije i povezanosti dva lika. Apsolutni promašaj. Evo osim što je ovaj Edoardo bio lep sve vreme, Veronika mi je bila dobra u onom diabolic fazonu na početku 2. sezone, ali su je u 3. sezoni srozali koliko je bila dosadna i nezanimljiva.

I ne potuče se na kraju sa madre superiorom. cry

Moderator

Poruka : 3727
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 03.04.17 21:00

Kad se setim poslednjih epizoda prve i druge sezone, ovo je stvarno bilo bedno. I stvarno su mogli neki cliffhanger sa Aurorom da ubace, jer je očigledno planirano dalje snimanje s obzirom na scenu sa Edoardom i Veronikom. Bila bi mi potpuni smor da sam palio TV i da sam znao da će Edoardo gurnuti Izabelu.

@Stefy wrote:I ne potuče se na kraju sa madre superiorom.  cry

cry

Ako se to ne desi u 4. sezoni, scenaristi treba da se zapitaju da l' su čitavi.  visi lol1

Posting Freak

Poruka : 1596
Godina : 22

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 04.04.17 11:19

Nekoliko poslednjih epizoda treće sezone bile su dobre i dinamične,šteta što Prva nije dala bar poslednju integralno već tako seckala.
Druga sezona mi je bila najinteresantnija mada su ove 2,3 poslednje epizode izvukle sezonu.
Bilo je dosta nebuloza i nelogičnosti u trećoj,mnogo više nego u prethodne dve ali takvih stvari ima i u mnogo kvalitetnijim serijama tako da ne zameram previše autorima iako sam se malo nervirala zbog toga.
Najviše me nervira to što su Edoardo i Veronika upleteni u dogadjaje oko Aurore a uvek se izvuku.Edoardo je čak ubio Evu Tavijani a istraga oko toga se više nije pominjala.
Takodje mi je glupo to što je policija uzela zdravo za gotovo da se Izabela sama bacila sa litice i da je ona ubila biskupovog sina,dakle veruje slepo Edoardu. rofl
Izabela mi je od prvog momenta bila sumnjiva i znala sam da ima veze sa Aurorinim nestankom a kasnije i sa ubistvom.
Baš me zanima kako će objasniti Aurorino vaskrsnuće.Neće se valjda pojaviti još neko od Gorijevih ili vaskrsnuti neki od ranije ubijenih likova.
Sve u svemu,serija nije vrhunska ali nije ni najlošija,lepo što su i gledaoci koji ne gledaju turske serije mogli da posle dužeg vremena na Prvoj pogledaju neku seriju i šteta što nisu nastavili sa puštanjem neturskih serija.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 388

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics