EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by FanSte on 13.01.17 2:26

Posle treće epke mogu sa sigurnošću da kažem da je ovo skroz moj cup of tea. jupi Ovakav hajp nisam osećao još od Internata.

Ne znam šta je nelogično kod hapšenja? Aurora je bila ubeđena da je Luka kriv za nestanak njene majke, što je Alesandro znao. Našla se tamo, kad je čula da neko dolazi uplašila se i počela da beži, Alesando kad ju je stigao i provalio da je ona pomislio je da mu se osvetila. Treba uzeti u obzir i da su moćni ljudi u selu članovi one sekte ili čega već čije je tajne Luka znao i koji su ga očigledno ubili, a ovo s Aurorom im je došlo k'o kec na desteku da optuže nekog.

Barbie wrote:Meni ovo bilo totalno nezanimlivo. Neke sekte, crkve, gluposti.

Dok ja obožavam kad se nešto veliko krije iza sapunjastih događaja. To što je u pitanju nekakva sekta i crkva stvara dodatnu dozu jezivosti.  horor
Stefy wrote: Uopšte nisam očekivao da će Rikardo umreti.

Šok.  shock

Stefy wrote:a ona Anđela me je smorila više.

Ja baš volim takve likove, koji su most između misterija i glavnih likova. Samo što pretpostavljam da će brzo da je koknu, kao i Alfonsa u Internatu.

Tesa i Edoardova ljubavnica hit.  mrgreen

Navijam da se desi neka akcija između Aurore i Edoa.  Scena kad mu pomaže da izvuče nogu iz prevrnutog traktora.  aw  aw  aw Oboje su mi divni (malo divniji Edoardo  wub ), glavni je levo smetalo.

Ja sam bio ubeđen da se serija zove Le tre rose di Eva zbog tri njene ćerke (figurativno), ali očigledno to ima nekakve veze s onom sektom, s obzirom da su im na grbu tri ruže a i Eva izgleda da ima nekakve veze s njima, sudeći po onom što je Rikardo pročitao.

Posting Freak

Poruka : 1800
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefy on 13.01.17 2:53

Da, i ja imam sličan utisak kao kad sam gledao "Internat", samo što mi je on bio mnogo zanimljiviji. I ja sam isto mislio da se serija tako zove zbog ćerki i sigurno jeste delom zbog toga, a delom zbog ove sekte.

Okej, da, video ju je kako beži, ali ako su već toliko bili zajedno i voleli se, mogao je bar da je sasluša, a on je odmah rekao: "Šta si uradila? Ubila si mi oca" i strpao je u policijska kola. Glupa mi je nekako cela ta scena kad ona upada u kuću, pa beži, mogli su nekako drugačije da je osmisle. Previše je površna i nerealna. To mi se jedino dosad baš nije svidelo.

Ja obožavam serije gde se radnje događaju u malim mestima gde se svi poznaju, a onda se dogodi nešto strašno, pa svako otkriva svoje lice. wub Još uz ovakvu dozu misterije, super je.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3972
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 13.01.17 2:55

Ne znam, meni je do sada sve na mestu pa čak i to hapšenje.

Inače da, Internat je mnogo dinamičniji. Ovo bi bilo savršeno da originalne epke traju 45 minuta, ne bi bilo toliko razvlačenja.

Posting Freak

Poruka : 1800
Godina : 22

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 13.01.17 9:33

Nisam sinoć gledala sve jer sam u isto vreme pratila i Zvezda-Fenerbahče i sjajnu Zvezdinu pobedu.:smile:
Ipak,ukapirala sam šta je sve bilo tako da ne moram da gledam reprizu ili na njihovoj web tv.
Meni se dopada što je sve prožeto misterijom oko te tajne organizacije ili sekte,šta li je već.Volim takve serije.
Baš su morali da ubiju Kasparov lik.:sad:.Kreteni.
Tesin lik mi u početku nije delovao nikako ali mi je sad ona simpatična.
Ovaj novi brat što se pojavio dobro izgleda a kakav će mu biti lik tek će da se vidi.
I mene Andjela nervira,toliko drami umesto da kaže šta zna.Mada,ne bi joj vredelo ni da kaže,ovi moćnici bi pritisnuli i policiju i sud da se njene reči ne mogu uzeti u obzir jer se vodi kao duševna bolesnica.Oni papiri i dokazi su već druga stvar.
Sve u svemu zanimljivo,dinamično,nastaviću da pratim.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by JecaMec on 13.01.17 18:00

Slažem se sa vama i meni je bilo potpuno neočekivano da će Rikardo umreti. Još čudnije mi je to što niko od članova njegove porodice ne pokazuje da žale, da im je žao zbog njegove smrti. Majka kao da je od kamena, a brat i sestra odmah krenuli u akciju; ovaj sa Laurom, ona sa Brunom. Anđela je počela da smara, razumem da su preko nje želeli da unesu dozu napetosti, ali meni nije to to. Mislim da bi bilo vrh, da se uskoro pojavi Eva (ukoliko je živa) i da se otkrije nešto o organizaciji. Takođe su mi kamera i produkcija jako loše, ali zbog dobre i zanimljive priče ću svakako nastaviti da gledam.
JecaMec
Member
Member

Poruka : 396

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 14.01.17 10:13

Oženi se Alesandro.
Baš sam mislila da neće doći na venčanje a Viola je pokazala koliko je ljigava.
Tesa me oduševila kad je obukla onu haljinu sa dekolteom pa otišla na večeru kod Bruna a njegova ćerka je onako gledala..smile2:

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Ángel on 14.01.17 12:05

~dragana~ wrote:Što se Aurorinog hapšenja tiče,kako radnja odmiče vidi se da je njoj grupa ljudi i moćnika sa policijom namestila ubistvo

Uravo zato je i nedopustivo što je to tako loše odrađeno. facepalm

~dragana~ wrote:a to sa kojim je argumentima i dokazima osudjena je za sada nebitno.

Molim?! Pa GLAVNI lik je bio u zatvoru. KAKO može biti nebitno KAKO je za to osuđena?! rofl

~dragana~ wrote:Zar glumci moraju da budi lepi i da im je to jedina preporuka da bi dobili ulogu?

Naravno da ne. Ali zato moraju da kidaju kako glume.
Neki od najboljih glumaca današnjice u Holivudu uopšte nisu manekeni i lepotani (evo, prvi na pamet mi pada Tom Henks) ali zato svojom glumom toliko brljiraju da pitanje izgleda bacaju potpuno u drugi plan. Ovo dvoje glavnih su harizmatični kao kontejner za smeće, a od glume možda imaju kafu u kafiću pored neke glumačke akademije.

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 14.01.17 14:01

Ángel wrote:
~dragana~ wrote:Što se Aurorinog hapšenja tiče,kako radnja odmiče vidi se da je njoj grupa ljudi i moćnika sa policijom namestila ubistvo

Uravo zato je i nedopustivo što je to tako loše odrađeno. facepalm

~dragana~ wrote:a to sa kojim je argumentima i dokazima osudjena je za sada nebitno.

Molim?! Pa GLAVNI lik je bio u zatvoru. KAKO može biti nebitno KAKO je za to osuđena?! rofl

~dragana~ wrote:Zar glumci moraju da budi lepi i da im je to jedina preporuka da bi dobili ulogu?

Naravno da ne. Ali zato moraju da kidaju kako glume.
Neki od najboljih glumaca današnjice u Holivudu uopšte nisu manekeni i lepotani (evo, prvi na pamet mi pada Tom Henks) ali zato svojom glumom toliko brljiraju da pitanje izgleda bacaju potpuno u drugi plan. Ovo dvoje glavnih su harizmatični kao kontejner za smeće, a od glume možda imaju kafu u kafiću pored neke glumačke akademije.
Da si pažljivo gledao prvu epizodu video bi da su je osudili na osnovu toga što je dirala predmet kojim je počinjeno ubistvo,zatim na osnovu poziva koji je uputila Luki i na osnovu Alesandrovog svedočenja da je video kako beži sa mesta zločina.Uz korumpirano sudstvo i policiju  i moćnike koji su odlučili da ona bude osuđena sasvim dovoljno za presudu u seriji a možda i u stvarnosti.Osudjivani su ljudi i na osnovu lažnog svedočenja pa nikom ništa.blink
Ne vidim da im je gluma toliko loša,nije briljiranje ali nije ni toliko loše.Takodje ni fizički izgled nije loš ali ukusi su različiti,recimo nekom su Anhelik Bojer,Majte Peroni,Paola Nunjes,Žulijana Paeš itd.lepotice a Vilijam Levi,Euhenio Siler,Sebastijan Rulji,Mark Tacer, David Sepeda itd.lepotani ali meni nisu ništa posebno.Mogu na stotine takvih primera da navedem. da
Što se glume tiče i to je diskutabilno,neko se bolje snadje u jednoj,neko u drugoj ulozi,ne mogu tako lako nikoga da okarakterišem da nema pojma sa glumom a gluma u ovoj seriji nije toliko loša.
Nego ne reče ništa za La Madrastra i čuveno otkriće snimka gde postavljena kamera prelazi s kadra na kadar kao da čovek njom snima? hmm

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.01.17 1:22

~dragana~ wrote:Da si pažljivo gledao prvu epizodu video bi da su je osudili na osnovu toga što je dirala predmet kojim je počinjeno ubistvo,zatim na osnovu poziva koji je uputila Luki i na osnovu Alesandrovog svedočenja da je video kako beži sa mesta zločina.

Video sam. I sve je toliko glupo i naivno, da više ni Televisa tako ne snima.
Kako je moguđe da je nisu tokom suđenja pitali gde je bežala, od koga ili da bar ona sama nije iznosila svoju odbranu na datu temu, ako se već sudstvo nije samo setilo da je preispita. Imbecilno do daske. Al ajde, mora se napraviti zaplet. Što bi se trudili da bude pametan i smislen kad je najlakše napisati takvu neku nebulozu.

Produkcija je PREjeftina, da oni ni najobičniju scenu na motorčiću nisu mogli da snime uživo, neko su radili kompjutersku animaciju. Da bar uključiše kakav reflektor da njoj pramenčić ove kose zaviori na vetru, nego čak ni to. Užas.

~dragana~ wrote:Nego ne reče ništa za La Madrastra

Ovde ti neću ni reći. Ovo je tema o Toskani.

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by Stefy on 15.01.17 3:04

Ja imam problem ovde sa likovima koji su užasno napisani. Evo, prošlo je već 7 epizoda na Prvoj i u svakoj epizodi, oni su sebi kontradiktorni. Potpuno mi je nerealno da je Edoardo sad ovako odjednom zavoleo Auroru koju je par dana ranije hteo da siluje i mrzeo je do srži. Kad ga Alesandro pita zašto, kaže: "Upoznao sam je." Pomogla mu je kad je doživeo nesreću, rekla mu par lepih reči i njemu je samo nestala onolika mržnja koju je pokazivao u prvoj epizodi? stars I zato što je plakala kad je Rikardo umro. Come on... Plakala je i kad su je optužili i sve ih uveravala, pa joj niko nije verovao tad. Dalje, Alesandro. Prekoreva brata jer se druži sa Aurorom, jer ju je doveo kući, a on ju je dan pre toga kresnuo, i to u kolibi gde mu je otac ubijen. Tek je tako zaboravio na sve i prepustio se, a u prvoj epizodi ju je samo video tamo i optužio je za ubistvo. cesces roll Gledljivo je meni ovo i zanimljivo, ali scenario je stvarno loš i glup katkad. Malo su smorili više sa ovom Anđelom, nek je ubiju više ili nek pokrene radnju. Sad ju je Kraus zatvorio u onom manastiru i verovatno će tamo biti do daljnjeg.

Ja se slažem sa Ángelom oko ovoga sa hapšenjem, samo što ja nisam toliko obraćao pažnju na to i duboko analizirao, ali to je stvarno bilo površno odrađeno i delovalo je u celoj seriji kao nebitno, a to je glavni pokretač radnje.

Produkcija ko produkcija, meni prija da gledam one predele vinograda, ova Vilalba je baš lepa, pa nisam nešto ni obraćao mnogo pažnje na te sitnice, ali primetio sam da je scena na motoru kompjuterski.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3972
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content