EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by ~dragana~ on 15.01.17 10:41

@Ángel wrote:
Ovde ti neću ni reći. Ovo je tema o Toskani.

Ok.nemam ništa protiv,samo da se zna da si je prvi pomenuo.

Što se Aurorine presude tiče,jasno je na osnovu čega je osudjena,samo autori nisu išli na to da razvlače istragu i sudjenje već su odmah prešli na sadašnje vreme.
Izvinjavam se što ću se dotaći druge serije iako joj nije tema,čisto da uporedim.Ako je u seriji "Ubice mog oca" Strahinja proglašen za ubicu i napisana mu je optužnica zato što je Miličin DNK nadjen u njegovim kolima (a priznao je da su se družili i da je često vozio)i zato što je nadjen trag njegovih guma sa kola na mestu zločina na listu kukuruza(a naknadno je pronadjen) i jer nije imao alibi(navodno),zašto je čudno ovo oko Aurore?Aurora je vidjena na mestu zločina,njen DNK i otisci su na predmetu kojim je izvršeno ubistvo,imaju tel.snimak gde mu preti a i pokušala je da pobegne sa mesta zločina,niko nije potvrdio njen alibi,bitne stvari iz istrage su nestale uz pomoć korumpiranog policajca,sudstvo takodje može pod pritiskom moćnika da donese presudu i ne vidim šta je toliko čudno.Samo što to nisu prikazali.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.01.17 11:56

Ma spomenuo sam Madrastru samo radi poređenja. Koja je meni bila glupa iako je mnogima super treš. Meni nije ni to. Rasplet i sve oko ubice je preočajno. Ali tamo je Esteban bio uveren da je Maria ubica. Ovde je glavni uveren da Aurora nije ubica. Ali želi da jeste jer mu je tako lakše. Kao. Samo ne znam i ne razumem zašto. rofl

Sve je u redu što si ti napisala. Ništa nije čudno. Samo je glupo. U tome je problem. Jer ja sve vreme govorim da je način na koji je osuđena debilan i glup. Ona kao da se nije ni branila od svih optužbi i kvazi dokaza da je kriva. Suđenje i njenu odbranu nisu ni prikazivali (koliko se sećam) što automatski ukazuje da je ona preuzela krivica bez ikakve želje za odbranom. A onda posle 8 godina dolazi željna osvete i gladna da ispravi nepravdu koja joj je naneta.

Molim te. Pa samo debil može da guta takvu priču. rofl
Ruffica je u Madrastri (koju evo opet pominjem) isplakala okean suza tvrdeći da nije kriva i onda postala ogorčena posle veeeeinte anjos en la karsel i krenula da se sveti.

Ovde je sve loše. Loša osuda, nema odbrane i onda ona dolazi kao da se sveti.
I još na sve to onakav krš od glavnog para. I glumački i fizički. I produkcija koja u 2012. godini scenu vožnje na mopedu radi na zelenoj pozadini. Pa mislim stvarno za upucati se. rofl

Moderator

Poruka : 8249

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 15.01.17 12:45

OK.je da ti je nešto glupo ali nije ok.reći da ko gleda ono što je tebi glupo "može samo debil da gleda".Ne osećam se uvređeno samo kažem da nije ok.to reći. smile2
Meni se baš dopada što nisu razvlačili oko tog sudjenja a to da se nije brsnila ne znamo,verovatno jeste ali je ipak osudjena.
Nisam stekla utisak da je došla ikom da se sveti već da se vrati kući i spasi imanje a sve vreme sa nada da ce se pomiriti sa Alesandrom,bar se do sada radilo o tome.
Serija nije čisto kriminalistička već ima samo krimi motive,autori su stavili u prvi plan ljubavne priče likova pa verovatno zato nisu zalazili u detalje sudjenja,možda će se na to vratiti kasnije.
Gluposti ima i u kvalitetnijim serijama kao i loše glume,to nije ništa novo.Mogla bih do sutra da pišem o glupostima i nelogičnostima u serijama i filmovima ali nema potrebe.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by FanSte on 15.01.17 12:48

Angele, priduži i gledaj smislenu Karu mierdu gde se glavni sveti glavnoj jer ga je šutnula i poštedi nas analiza, jer who cares. ziveli

Posting Freak

Poruka : 1790
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.01.17 12:53

FanSte wrote:Angele, priduži i gledaj smislenu Karu mierdu gde se glavni sveti glavnoj jer ga je šutnula i poštedi nas analiza, jer who cares. ziveli

Specijalno i samo za tebe ću nastaviti sa analizama.
Mjauuuu thefinger

Moderator

Poruka : 8249

Back to top Go down

Post by MStefan on 15.01.17 20:04

Kako sam se navukao na ovo...

Volim italijanske serije, ovo mi baš dogovara.
Aurora mi je toliko interesantan lik, uvek čekam sta će novo da uradi. I toliko volim što je sad sa onim bratom, em je bolji frajer, em mu je bolji lik nego glavnom koji nema bukvalno ništa.

Jedino nije dobro što ovako kratku seriju emituju i vikendom, brzo će da prođe... Ali je plus što je kace na WEB TV, u reprizi ne stave celu epizodu, nagurali su program, pa nemaju gde, stvarno ne znam šta će im odjednom onoliko turskih ujutru...

EDIT:

Urekao sam ga, izgleda da nema Toskane večeras

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Stefy on 15.01.17 20:28

Bila je u 19 h danas, a ne znam zašto. Do juče je staalo da ide u 20 h i danas. Ima već na Web TV-u 8. epizoda. Kakvi debili, strašno, ako im je ovo pokušaj da navuku gledaoce na ovo tursko sranje, od mene će dobiti samo blok zauvek.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3963
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by MStefan on 15.01.17 20:30

Vidim sad, sva sreća pa imam i mogućnost 72 sata unazad, a kace i na Web TV... kakvu glupost su napravili, bez ikakve najave...

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by teletabis on 15.01.17 23:16

Veoma dobra serija. Sve pohvale, odusevljena sam thumbup
teletabis
Junior member
Junior member

Poruka : 108

Back to top Go down

Post by Stefy on 15.01.17 23:21

Odgledao sam ovu današnju epizodu, ništa se posebno nije dogodilo sem Anđeline smrti. zvizd Niti smo otkrili nešto što dosad već nekom drugom liku nije rekla. Nadam se da će Edoardo i Aurora da se smuvaju i da Aurora neće na kraju biti sa glupim Alesandrom. Iznenađen sam što je Edoardo na kraju ispao ovakav lik, očekivao sam da će biti neki ljubomorni psiho brat koji će gledati da Aurori zagorča život, a Alesandra sve više sroza. Više mi ide glumac uz nekog zlog nego ovako, ali dobro.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3963
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content