EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by ~dragana~ on 16.01.17 10:04

Godinama nisam gledala nijednu seriju na Prvoj,nisam znala da su postali toliko neprofesionalni.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 427

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.01.17 11:40

@Stefy wrote:Odgledao sam ovu današnju epizodu, ništa se posebno nije dogodilo sem Anđeline smrti. zvizd

Tebi svaki komentar na odgledanu epizodu/seriju počinje sa ništa se posebno nije dogodilo... roll

Italijani jesu poznati po razvučenosti, ali ovde još i ima nekih dešavanja (ako se gledaju originalne epike od 80 minuta). Samo je problem što su sva dešavanja imbecilna. rofl

Kulminacija patetike oko toga da li je mlađani pilot poginuo ili ne... stars

Majku i da mu ne komentarišem. Kad su joj ubili muža ona se fino pokupila i okrenula leđa deci i otišla. Nije mogla da izdrži? Moš misliti? Jadna. Njoj je bilo sigurno teže nego deci. Umesto da je ostala da im pruži podršku i utehu što su ostali bez oca. Budala.
O tome koliko hladno su ona (i njena deca) primili vest o smrti sina/brata popa bi se dalo mnogo više komentarisati. Ali u najmanju ruku su se potresli i ožalili ga kao da im je traktor u vinogradu pregazio psa. Katastrofa. I još drugi sa strane moraju da im crtaju da je ubijen. Ne, njegov brat Alesandro zna da je to bio nesrećan slučaj. On jednostavno zna. On je pametan. Mislim da odavno nisam video gori i gluplji muški lik. facepalm

Ali tu nije kraj debilanama. Najveća (i trenutno najzanimljivija od svih) mi je svakako ona pogubljena nesrećnica koja stalno beži i svima ostavlja poruke na ceduljicama. rofl Stvarno me zanima koji mozak piše ovakve gluposti. Jer za ovo ne postoji normalno objašnjenje. Sve je kataklizma. rofl

Vidim da je kolektivno svršavanje na Edoardo. Lik je lepuškast, harizmatičan, dobro nosi onaj svoj veliki nos, markatan je i zgodnjikav. Ali nije za neko padanje u nesvest.

Meni je Bruno 10x atraktivniji, lepši, zgodniji, jebozovniji... Baš je hodajući seks. *_*
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by MStefan on 16.01.17 11:48

Meni taj Bruno ima odvratnu facu, baš mi je onako ružnjikav. Jedino što je zgodan.
A Edoardo je bolji. Nije ni on što kažeš za padanje u nesvest, ali, u odnosu na svu muščad u seriji, u kompletu je najbolji frajer.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2055

Back to top Go down

Post by FanSte on 16.01.17 12:37

Angel svršava na čađave frajere, što je u redu. Stvar ukusa. Nije Bruno loš, ali je Edo za mene savršenstvo bez mane. wub wub wub

Ángel wrote:Kulminacija patetike oko toga da li je mlađani pilot poginuo ili ne...

Meni se baš takvi zapleti sviđaju. smile2

Ángel wrote:Majku i da mu ne komentarišem. Kad su joj ubili muža ona se fino pokupila i okrenula leđa deci i otišla. Nije mogla da izdrži? Moš misliti? Jadna. Njoj je bilo sigurno teže nego deci. Umesto da je ostala da im pruži podršku i utehu što su ostali bez oca. Budala.

Za ovo se slažem. Uz sinčića joj najstarijeg, najgori lik u seriji.

Ángel wrote:Sve u svemu očaj od kog ću se što dalje držati.

Al' si dosledan svojim izjavama.  rofl

Posting Freak

Poruka : 1641
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.01.17 12:52

Nisam. Jer ekipa s kojom sam ceo život gledao Televisu gleda ovo. I da im ja ne bih bio baksuz koji kvari ugođaj kad se okupimo gledam sa njima i zbog njih. I jednako im sve govorim što pišem i ovde, ne bi li napokon progledali i videli kakvo je ovo smeće. rofl

A i gušt mi je da ovde pišem sve mane serije, posebno zbog tvog oduševljenja. Hvala bogu pa nije toliki otpad kao Gata (koju si ti valjda jedini na planeti s oduševljenjem odgledao), jer u tom slučaju ne bih gledao ni zbog društva. Pa čak ni zbog Bruna. plez

Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 16.01.17 13:02

Smeće nije. Neka vrsta cirkusa jeste, s obzirom na ove ispade sa majkom i Edoardom koji je tek tako promenio stav o Aurori. Mogao je da se koleba sve do Angeline izjave u bolnici, iole bi bilo logično. A ono oko hapšenja meni i dalje ne smeta.

Nisam na Gatu svršavao, već na jedan jedini lik (po milioniti put). roll Njeno ime je: ... censored

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.01.17 13:07

@FanSte wrote:A ono oko hapšenja meni i dalje ne smeta.

Što me baš čudi, jer si bio oduševljen pametnom Quien eres tu.

Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 16.01.17 13:57

Ma QET je skroz druga priča, pitanje je da li ću se u skorije vreme sresti s onakvom telenovelom (doduše malo su zasrali kraj, al' nema veze).  wub

Ovo gledam zbog toga što je navlakuša kojoj može da se zažmuri na ispade, što podseća na Internat u pojedinim segmentima, divnih lokacija i naravno Edoa. *_*

Svršim ja na QET, ali i na CI. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 16.01.17 17:55

@Ángel wrote:Majku i da mu ne komentarišem. Kad su joj ubili muža ona se fino pokupila i okrenula leđa deci i otišla. Nije mogla da izdrži? Moš misliti? Jadna. Njoj je bilo sigurno teže nego deci. Umesto da je ostala da im pruži podršku i utehu što su ostali bez oca. Budala.
Slažem se da je majka debilni lik, ali mislim da nije ona pošla jer nije mogla da izdrži već da je i ona sama bila umešana u Lukino ubistvo. Čak mislim da je bila i u šemi sa Ruđerom jer se vidi da su baš bliski. Ima ona scena kad on njoj kaže da u njoj vidi svoju ćerku za 30 godina, ženu u braku bez ljubavi. Tako da je moguće da su se Ruđero i ona muvali mlađih dana, a ona ga šutnula zbog Luke. Posle je Luka nju zbog Eve, i ona besna zbog toga, učestvovala u tom ubistvu, a posle toga pobegla. A što se dece tiče, stekao sam utisak da ju je briga za njih bilo oduvek verovatno jer je u braku bila nesrećna ili nešto treće. stars

@Ángel wrote:Meni je Bruno 10x atraktivniji, lepši, zgodniji, jebozovniji...
Jeste i Bruno predobar, ali meni je ipak Edoardo bolji za nijansu. cool

Moderator

Poruka : 3830
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 16.01.17 18:08

U bilo kom slučaju, žena je cirkuzantski lik čim je bila u stanju da ostavi decu i da onako hladno primi vest da je Rikardo umro. A bar da je zanimljiv cirkuzant sa odvalama i glupiranjem, nego ni to. facepalm

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics