EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 8 of 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by ~dragana~ on 17.01.17 9:28

@Stefy
Ova babuskera živi tamo 20 godina i nije joj palo na pamet da to proveri.Da ne spominjem koliko je ona kao lik besmislena i koliko mi ide na živce od samog početka.Ali jebiga, moraju scenaristi nekako "Tavijanike" da izvuku iz krize, a najlakše je naći skriveno vino u podrumu.
Taj je podrum valjda godinama bio zapušten dok nisu doveli one radnike da ga osposobe.
A možda je izlapela pa se tek sad setila da ima podrum.rofl
Stvarno su to odradili loše i na brzu brzinu,pronalazak vina,takmičenje,nagrada,oduzimanje vina...Mogli su to bolje da odrade,makar da je vino bilo na nekom nepristupačnijem mestu.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 427

Back to top Go down

Post by FanSte on 19.01.17 18:24

Ne prestaju da budu zanimljivi! jupi

Cirkus majka je po svemu sudeći ubila Luku. Elena ju je videla u kupatilu, gde je u kadi ostavila krvave stvari da se peru i od tad pije lekiće i nije sama sa sobom. Scena kad nožem napada Bruna jer je odbija shock .

Aurora konačno nevina u očima svih. Monsinjor svedočio u njenu korist i roknuše ga. Živo me interesuje kakve li veze Eva ima s ovim sektašima kako ih nazvasmo, s obzirom da je Aurora našla film sa slikama njihovog sastanka i grba u njenoj torbi.

Alesandru na dohvat ruke dokazi od Kortija, njemu zavrnu šiju onaj Kameranov, a Kamerana pregazi Alesandra. Kad bi crk'o i ostavio golupčiće na miru...

aw aw aw

Ćesare priznao Lauri da ne može da ima decu, da je znao za nju i Edoa i samim tim da je čekala njegovo dete. wow Baš me zanima u kom će pravcu ići njen lik, s obzirom da ju je Edo šutnuo a dedu sve manje može da trpi.

Posting Freak

Poruka : 1641
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 20.01.17 0:12

@FanSte wrote:Kad bi crk'o i ostavio golupčiće na miru...

Ni ne sanjaj.
Glupača je shvatila u bolnici da ga voli pa su ponovo zajedno.

A Edo je OPET postao villano. rofl
Silovao je onu nesrećnicu koja je bila trudna sa njim, pa joj je isprebijao muža na mrtvo ime, a onda je na kraju preuzeo Alesandrovo mesto u firmi. Tipujem da će za 2 epizode ponovo postati dobrica. facepalm rofl rofl rofl

Debilni brat Mateo toliko pati za poginuli prijateljem da se spetljao sa njegovom ženom u crnini.

Još debilnija sestra je zvala bivšu Brunovu i napljuvala ga pa je ova došla i uzela mu malu. Onda je popila takvu šamarčinu od Bruna. Nagon. naklon thefinger

Tesa i Bruno su zapravo najbolji, i najnormalniji likovi. Jedino mi njih dvoje ne idu po živcima. I Alesandrova žena, jer je prelepa. *_* Iako je i ona ovde imala momente da će nabiti nož u stomak. facepalm rofl

Majka se pojavila, luđa od svih njih zajedno. Ovo je takav krš i treš da treba da uđe u sve svetske anale kao primer najimbecilnije serije, u kojoj likovi menjaju karaktere i strane u svakoj epizodi. facepalm

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by FanSte on 20.01.17 2:20

Upravo odgledao 8. epku. rofl

Glupača je shvatila u bolnici da ga voli pa su ponovo zajedno.

Monzorrat vol. 2. puke puke puke

Šta očekivati od Edovog lika koji ju je tek tako zavoleo i postao dobar? Pa da postane ponovo villano!  rofl  rofl

Silovao je onu nesrećnicu koja je bila trudna sa njim

Trebam prasicu. naklon Ja bih mu rado bio prasica, a ona ode posle da se iseče žiletom i cmizdri. facepalm lol1 Šalu na stranu, valjda mučenica nađe nekog mlađeg od Ćesarea i koji ne menja karakter kao Edo.

Viola ti ne ide po živcima? Onakvo ponižavanje od strane neke osobe zarad ''ljubavi'' ti ne ide po živcima?  puke Al' da je prelepa, jeste. *_*

Majka se pojavila, luđa od svih njih zajedno.

Razgovor sa ćerkama posle 8 godina voimjaoca.  pop Al' da ne sudimo knjizi po koricama, ko zna kakva je muka tera na takvo ponašanje s obzirom da je počela da kuka zbog njih kad je sela u kola.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 20.01.17 6:30

I ja je pratim redovno. Ništa specijalno, ali vrlo gledljiva i zanimljiva. Aurora mi je bila okej, a sad me nervira, jer ne zna šta hoće i bude stalno sa obojicom, a Alesandro ni miriše ni smrdi, nekako mi je antipatičan i nema nikakve emocije, i Viola mi je antipatična i glumi očajno. Edoardo mi je 100 puta bolji kao glumac od Alesandra.  Za sada su mi najdraži likovi Tesa jer je interesantna i pozitivna, nije naivna i boli je briga za sve i Edoardo a i Ruđero ma koliko god je loš, mada sam mnogo zavoleo Rikarda i žao mi je što je umro. Čak i mislim da je samo Rikardo bio svetac, a svi ostali nisu cvećke i pomalo ludi na svoj način.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 21

Back to top Go down

Post by Ángel on 20.01.17 7:25

Viola je toliko lepa da je samo gledam pa nemam vremena da doživim njene  budalaštine... rofl

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 20.01.17 9:56

@Ángel wrote:
Tesa i Bruno su zapravo najbolji, i najnormalniji likovi. Jedino mi njih dvoje ne idu po živcima. I Alesandrova žena, jer je prelepa.
Slažem se za Tesu i Bruna a što se Viole tiče ne samo da joj je lik odvratan i ljigav već ne vidim nigde tu lepotu,njeno lice mi izgleda kao našminkana bundeva.rofl.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.01.17 1:38

Au koji cirkus! baklja5

Eva dogovori sastanak sa Alesandrom kako bi mu predala dokumente koji bi uništili Ruđera i ekipu. Edoardo mu uzme karticu iz telefona i predstavlja se kao on, sazna gde se Eva nalazi, ode, rokne je i uzme joj dokumenta kako bi ucenjivao Ruđera koji je hteo da im preuzme firmu. wow Alesandro optužen za Evino ubistvo, beži od policije, a Aurora mu veruje.  
Vrhunac cirkusa scena kad Ruđero sazna od Laure, koja je ispostavilo se i njegova ljubavnica, da je Tesa kod nje kući. naklon Tesa mu preti da će skočiti sa kuće, Laura se pojavi, smiruje je i odvraća od te ideje pa skoči ona. rofl rofl rofl

Nešto zabavnije nisam gledao skoro. jupi jupi jupi

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 26.01.17 16:18

Mene ova serija počinje sve više da nervira,što zbog odvratnih likova što zbog glupih situacija.
Kad je počela činilo mi se da će biti bolja.Očekivala sam više od serije,valjda što sam gledala dosta kvalitetnih italijanskih serija,medjutim nije ispalo baš tako ali i dalje pratim.
Ovaj Edoardo mi skače po živcima,rado bih mu oplavila oko rofl
Inače ovakve serije koje vi zovete "cirkus" mene nešto ne oduševljavaju. nono

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 26.01.17 16:25

Meni je odlična. Stvarno nešto bolje i zanimljivije nisam gledao skoro.  jupi

Kraj prve sezone (12. originalna epizoda). wow  naklon naklon Neću da komentarišem još uvek šta se sve otkrilo i izdešavalo, jer uglavnom svi gledate na Prvoj.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics