EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by Stefy on 26.01.17 17:19

@~dragana~ wrote:Inače ovakve serije koje vi zovete "cirkus" mene nešto ne oduševljavaju. nono
Meni je ovo sve, samo ne cirkus. Cirkus treba da bude zabavan, smešan, a ovo je tako dosadno, debilno i na trenutke ne smešno, nego groteskno.

Ja ne znam do koje sam epizode tačno stigao jer skidam sa Web TV-a pošto do vikenda neću moći da gleadm premijerno. Onaj Evin povratak i razgovor sa ćerkama je bio takva glupost. facepalm Ne znam ko piše scenario, ali momentalno mu treba otkaz. Dijalozi su sve gluplji, likovi napisani katastrofa. Jedina koja me zabavlja je luda Elena i samo čekam da napravi neko žešće sranje, pa da se uplaše svi ovi ostali nje. Monforte majka je katastrofa. facepalm Teši sina Matea, plače, isplakala se tamo i samo odjednom, nestade tužna faca, nestadoše suze uz: "Hajde pojedi nešto." stars Ruđero je isto zanimljiv, Tesa i Bruno onako, tipičan par koji se voli, ali celu seriju nisu zajedno. Edoardo je sve gori, tj. gluplji. Aurora i Alesandro no comment koliko su loši, nemaju hemije i bezvezni. Ona ne zna gde će pre, te se muva s njim, te s bratom, a on ne zna da li da se brine o detetu ili kreše Auroru kad mu se dune. Ne sećam se više nekih tako debilnih replika.

Što sam trebala? facepalm

Sve u svemu, loša je serija, glupa. Imala je potencijala sa pričom, ali su i to zasrali od samog početka jer su je tako naivno predstavili. Da ne spominjem ove sporedne likove (Marcija, baba, Mateo, Mančini) koliko su dosadni i nezanimljivi. Nema niko lud, histeričan, da viče, da se bacaka okolo naokolo i sve ih jede... Svi su nešto smoreni, ukratko: mrtva puvala. zvizd

Nastavljam da gledam jer sam uspeo italijanski malo da pohvatam, pa mi je zanimljivo da vidim koliko zapravo razumem i čisto da vidim koje će objašnjenje dati za to famozno ubistvo.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3833
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Ángel on 26.01.17 21:43

Ubistvo je ispalo ok, i motiv i ubica.

Mnogo manje debilno od svega prethodno vidjenog. rofl

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by FanSte on 27.01.17 0:32

@Stefy wrote:

Što sam trebala? facepalm

Ne sudiš knjizi po koricama, samo ću to reći. winky

Posting Freak

Poruka : 1641
Godina : 22

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 28.01.17 9:56

Ovo oko ubistva Luke već nije loše.Čim sam čula da je Viola bila trudna sa Lukom znala sam da je ona pravi ubica a da je Rudjero prikriva.
Njihovo bekstvo mi je malo glupo,policajci postupili kao amateri,nije imala čak ni lisice.
Ovaj Luka Vard mi se sve više svidja kako izgleda.:smile

~dragana~
Member
Member

Poruka : 427

Back to top Go down

Post by FanSte on 28.01.17 10:28

Ma preodlično je to što je ispalo da je ubica Viola, koja od nebitne mučenice koja se ponižava zarad ljubavi ispade glavna villana. mrgreen Sapunjasto, ali opet tako nepredvidivo. naklon  @Stefy reče da fale ludi likovi i da su svi mrtva puvala - dobili smo cirkus villanu s obzirom da je u 13-oj epki otela bebu Aurori i Alesandru, a Auroru je na kraju epke upucala. jupi Uz nju, i Elena je luđa nego ikad. rofl Još i Ruđero da nastavi gde je stao... diablo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 29.01.17 18:18

Nadam se da će uvesti u radnju neke nove interesantne likove.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.01.17 21:30

Od novih baš ima potencijala žena od oca ove tri. cool Otac i komplet Ćesareova porodica mi za sada ne deluju ništa spešl. zvizd

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 30.01.17 10:08

Al'ovi propadoše za kratko vreme,Ćezare postao alkos a Laura hoće da igra oko šipke.rofl
Kako sad Ćezare ima odraslu decu a Lauri rekao da se pregledao i da su mu lekari rekli da ne može da ima decu?Ili je lagao ili scenaristi zaboravili šta su pisali u prethodnoj sezoni.
Bruno kao toliko voleo Tesu a već se oženio.I to mi je glupo ,njegovoj ženi toliko smetala Tesa pa je htela da mu oduzme ćerku ali joj ništa ne smeta to što se oženio.
Aurorina nova frizura mi se ne dopada dok je Tesina sada bolja.
Kako je krenulo do kraja sezone ko zna šta će da ispadne ko je kome otac,majka,brat,sestra.lol1.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 30.01.17 10:27

Pa dobro, ne mora baš sve da nam se crta. mrgreen Ćesare je čovek u godinama, možda je vremenom zanemoćao. rofl

Bruno i dalje ne može da preboli Tesu, ali čovek mora da ide dalje kad mu je jasno stavila do znanja da je gotovo. Brunova bivša žena nije želela da joj dete odrasta sa nemoralnom maćehom, te je zato insistirala da prekine sa njim ako želi da mu vrati ćerku, a ne iz ljubomore. Tesa i Bruno tragedija ala Šekspir. cry

BTW pohvale za nove misterije koje su ubačene, oko ove kuće / imanja Pietrarose. wow I za scenu iz mog potpisa. *_* Ova žena definitivno obećava u tandemu sa najdražim mi Edoom. aplauz

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.01.17 11:31

Potpis ti je odvratan.
Odavno nisam video nešto prostije i ružnije. puke

A ona je imbecilna i grozna na nivou mjau.

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics