EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by FanSte on 30.01.17 11:56

Pet sekundi prelepote. Umetnost. *_*

Posting Freak

Poruka : 1842
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Markovic on 31.01.17 6:46

Druga sezona biće zanimljivija od prve, čini mi se, ali stvarno obožavam serije sa mnogo misterija i tajni. Moja cela porodica je gleda, a i imam dovoljno poznanika koji je vole, čak i neki kažu da je druga sezona horor smile2

P.S. nisam mogao da verujem kad sam pogledao poslednju epizodu prve sezone da je Viola ubica, a najmanje je bila sumnjiva, jer sam mislio da nije imala nikakav motiv. Interesatno... Uostalom, bilo mi je strašno mučno kad je ona ubila jadnog konja!

Alesandro se popravio u poslednje vreme, a svi su manje-više postali lepši,ali Aurori ne stoje šiške. Tesa je i dalje broj 1 thumbup
Markovic
Member
Member

Poruka : 397

Back to top Go down

Post by FanSte on 31.01.17 9:51

O da, druga sezona kida. Ispit me čeka prekosutra, a ja hipnotisan ovim nemam volju da se bacim na učenje. rofl  Ova Veronika je takvo osveženje, sa svim svojim tajnama i bolestima. wub Smrt bivše Ćesareove žene pravi horor. horor Živo me interesuje šta se to dogodilo davno na Pitrarosi sa čim ona ima veze, šta joj dođe onaj novi pop i koga ono krije na tavanu Pietrarose što je 
Spoiler:
ubio oca ove tri. Inače, genijalno mi je kako su iscenirali njegovu smrt Edo i ona. naklon Pakt koji su sklopili - da joj on pomogne, a ona da razdvoji Alesandra i Auroru isto. smile2 

Viola iz zatvora u ludnicu, samo čekam da je izbavi Ruđero pa da pravi opet haos.  jupi

@Markovic wrote:Uostalom, bilo mi je strašno mučno kad je ona ubila jadnog konja! 

Odlična scena! Pokazivatelj koliko je na nju uticalo odbijanje Luke i Alesandra, tj. koliko se osećala nevoljenom i koliko je u tom konju videla iskrenog, vernog prijatelja koga je sebično čuvala za sebe.

Sve u svemu, serija je top sa mikro propustima u prvoj sezoni i preporučujem i ostalima da nam se pridruže.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 31.01.17 18:39

Nastavljam sa praćenjem ali nisam oduševljena.
Viola mi je i dalje odvratna.Luka Vard mi se još više svidja.
Ne znam da li sam u pravu ali meni se čini da su Veronika i sveštenik brat i sestra i da su oni deca iz Pjetrarose.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.02.17 7:24

Ma 100% je i on dete s Pietrarose, ali da li su brat i sestra - ko će ga znati... cesces
Nije mi bio najjasniji razgovor između njih dvoje u 3. epki 2. sezone gde mu kaže: ''Obukao si ovu halju da pobegneš od mene''. Mada, to može da se odnosi na beg od osvete.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 01.02.17 9:53

Baš mi je drago što je Oktavija rekla u lice Brunu istinu zašto ga je Tesa ostavila da se više ne kurči i izigrava nekog sveca.lol1
Mada mi se ne dopada ni taj Tesin postupak,ja bih otvoreno rekla šta je ona tražila od nje pa nek vidi s kim je bio oženjen i nek odluči sam hoće li ići na sud za starateljstvo.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.02.17 10:04

Tesa je tu pokazala kolika je duša. aw  aw  aw  

Teško bi bilo suditi se s onom vešticom. On siroma', gotovo muerto de hambre, čisto sumnjam da bi mogao da isfinansira advokata.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 02.02.17 9:30

Kratko je bilo Amadeovo pojavljivanje u seriji.Kad je glup ispao,otkrio šta je otkrio i umesto da bude oprezan njemu odmah na čelu piše da je otkrio ko je Veronika.Što bi Kesić reko,budala. rofl
Sad će valjda Brunova žena da bude trudna pa ništa od pomirenja sa Tesom,nema šanse da neku trudnoću(lažnu ili pravu)ne ubace.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 02.02.17 10:35

Al' meni je tu najgenijalnije kako su iscenirali njegovu smrt Veronika i Edo. naklon

Alesandro naiđe, Edo nju zvekne i izvuče njegov leš napolje. Dok ona pred Alesandrom glumi žrtvu napada ljubomornog Amadea, Edo ga smesti u gepek njegovih kola i pobegne njima a Alesandro pomisli da je to Amadeo koji odlazi na hlađenje.  lol2  Edo pozove onog Ćesareovog sina, i zajedno isceniraju saobraćajnu nesreću.  Hit! rofl

Inače, i ona Amadeova ćerka će izgleda biti zanimljiv lik. Ima da mrsi konce Veroniki s obzirom da zna kakva je (ako je ova ne rokne pre nego što počne roofl ).

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 02.02.17 11:16

Verovatno će u svakoj epizodi ili svakoj drugoj nekog da ubiju samo je pitanje ko je prvi na redu.smile2
Koliko sam shvatila ova Veronika-Amanda je povezana i sa dešavanjima iz prve sezone,na onom tavanu ima fotografije a ubijeni su precrtani.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics