EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La fiscal de hierro

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

La fiscal de hierro

Post by Miloš92 on 31.01.17 21:19

LA FISCAL DE HIERRO

Tv Azteca, 2017

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Re: La fiscal de hierro

Post by Miloš92 on 01.02.17 3:02

Gledao neko?

Meni se bas svidela prva epizoda. Vidi se uticaj Joshue. Produkcijski su odlicni.

Iliana je divna. wub Rekao bih da ce Ferro i ona biti dobar par.

Citao sam sinoc neke komentare da je prva epizoda spora. Ja nisam imao takav utisak. Svasta se izdesavalo. Samo nisu morali da krenu identicno kao Candidata. smile2

Kraj epizode je super. naklon

Mislim da cu biti vise nego zadovoljan sa ovom novom Aztecom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.06.17 21:42

Uskoro krece sa emitovanjem na Univisionu smile

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 58/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3470

Back to top Go down

Post by Franko on 11.08.17 21:28

Ja počeo gledat, sviđa mi se zasad, iako nisam fan telenovela narko-tematike. stars Ova je zasad korektno napravljena, glumačka postava sasvim pristojna, radnja zasad teče normalno i bez nekih nebuloza. Jedino mi se ne sviđa baš režija. To je valjda do toga da telenovelu žele prodat pod dramsku seriju. stars  

Npr. zadnja scena treće epizode završava s tim kako Iliana Fox ulovi Carlosa Ferra kako pokušava ukrasti nešto u odjelu za dokaze. Četvrta epizoda pak počinje s Raulom Mendezom koji u stanici razgovora s Carlosom Ferrom oko toga šta je planirao ukrast i zašto je to napravio. stars

Al zasad sasvim pristojna serija. smile

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2147
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.09.17 3:59

Upravo sam završio sa gledanjem.

Mrzi me sad sve da prepričavam ali kad se sve sabere i oduzme ja sam zadovoljan. Bilo je nekih delova gde su se malo vrteli u krug ali koja serija to pa nema.

Isto tako bilo je i velikih iznenadjenja. Posebno smrt nekih od glavnih likova. Nisam uopšte očekivao da će Ernesto tako rano umreti. Pa onda i Diego.

Silvana je bila ok. Mada je na momente bila previše naivna. Ali svidja mi se što joj nije sve išlo od ruke. I ona je upadala u razna sranja, pravila greške, kršila zakon... Iliana je standardno dobra.

Izdvojio bih Candelu. Ona je imala dobar lik. Lagala je i muljala sa svima. I ova glumica mi je skroz ok. Šteta što nije imala nekog lepšeg i boljeg za aprtnera. Ovaj što je glumio Argimira mi je sav nikakav. Joshua ga je dovukao u Atecu samo zato što je glumio Amayinog sina u ESDLC.

Kraj je dobar. Ispalo je dobro ovo sa Mirandom. Mada meni ni najmanje ne bi smetalo da je uspeo da se izvuče na kraju. Ali ovakav kraj ipak nekako više ide uz Silvaninu priču. Celu seriju se borila za pravdu (osvetu) i na kraju je uspela.

Uglavnom još jedna dobra serija. Azteca radi odličan posao sa ovim novim serijama ali ovo proto nikada neće proći kod njih.

Franko, vidim da gledaš pa ako te ne mrzi prokomentariši i ti malo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 16.09.17 12:00

Ja sam tek na 20-oj epizodi, pa ne mogu dat neki opširniji komentar. Sviđa mi se serija i uzbudljiva mi je, iako me živcira par stvari:

1. Režija, što sam iznio i u prvom komentaru. Živcira me jer je riječ o telenoveli koju pokušavaju prodati pod dramsku seriju iako je radnja pisana kao telenovela i onda masu scena ne dovrše, nego objasne u nekom XY razgovoru. Često to rade i baš mi smeta.

2. Argemiro mi je kao glumac OK, prvi put ga gledam, al Argemiro iz prve epizode i Argemiro u 15-oj veze s vezom nemaju. Infiltrirao se u Diegovu sljedbu, mislim da je dosad već ubio petero ljudi. Koji bog? smile2

Ernesto mi je zasad u sivoj zoni, ne znam kako diše taj lik. Vidjet ćemo. Silvana i Ferro su mi wub i imaju mi masu kemije.

Candela mi je isto dobar lik. Zapravo nemam uopće nekih zamjerki na to kako su likovi napisani i odglumljeni.

I da, dosad mi je najveće iznenađenje bilo kako su brzo ubili lik Alberta Agnesija. Ja sam mislio da će on imat neku veću priču zajedno s Candelom, a ono, koknuli ga u šestoj epizodi. mellow

Las estrellas - 85/150
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.09.17 16:17

Da, Iliana i Ferro su bas imali dobru hemiju. wub

Što se smrti tiče. Ne znam dal si čita moj prethoddni post. Možda i bolje ako nisi. Ali tek će biti iznendjenja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 17.09.17 16:22

Pročitao sam, da, al nema veze, ne smetaju mi spoileri. rofl Mislim, već se pomirih da ovdje nitko nije siguran osim Ferra i Foxice. rofl

Las estrellas - 85/150
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.09.17 16:46

Ja sam se za ovu dvojicu baš iznenadio. Ne time što su ubijeni, jer i u traileru je prikazana smrt Ernesta, već da nisu ostali do kraja serije. Mada realno gledano od jednog momenta Camachov lik je prosto izgubio na značaju, prosto više nije imao šta da radi u priči. Miranda je preuzeo šou.

Što se tiče Joaquina. Na osnovu prvog trailera i on je trabalo da je izda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 17.09.17 17:25

Imaš link na taj trailer? Daj mi ga pošalji da pogledam, baš me zanima. smile

Las estrellas - 85/150
Tempo de amar - 12/150