EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La fiscal de hierro

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: La fiscal de hierro

Post by Miloš92 on 17.09.17 17:32

Evo

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10711

Back to top Go down

Post by Franko on 18.09.17 23:12

Hvala!

Pogledao do 23. Isusekriste, evo i Barbaru su ubili. rofl  Znači samo kokaju taj main cast bez ikakvog problema. Možeš mi slobodno spoilat kad odlaze Raul i Trujillo ako se sjećaš?

BTW najveći ubojica ispada Argemiro, već je dosad ubio 7-8 likova.

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2149
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.09.17 23:58

Ne znam sad tačan broj epizoda, ali Ernesto negde oko 40 a Trujillo 55.

Na Barbaru sam i zaboravio. Njena smrt je isto bila dobra, posebno kad je u poslednjem trenutku pokazala na sliku ultrazvuka. naklon

Pa Argimro je u suštini postao on što je najviše mrzeo na početku. Imali su Silvana i on sjajnih scena kada pričaju o tome. I u poslednjoj epizodi isto. Oboje su jurili isto ali na drugačiji način.

Silvana je imala sjajan monolog na kraju. Tako surovo, istinito, sa jedne strane lepo ali sa druge opet tužno. Jedan deo je nešto u fazonu "Y ahora estoy aqui viva." Živa ali po koju cenu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10711

Back to top Go down

Post by Franko on 19.09.17 23:27

Isusekriste, hoće više završit ova Felipeova otmica? Čekam da krenu na neku drugu priču, a oni već par epizoda samo mlate po tome. I još su mi Joaquina skroz upropastili s tim da je bez ikakvog beda predao Tinovu familiju u Trujillove ruke, iako je mogao pretpostavit da je Felipe leverege Trujillu i da ga neće dobit natrag. stars

I strašno me živcira šta u toj Trujillovoj organizaciji nitko da provali da je Argemiro DURAN brat od Silvane DURAN. rofl Ili da se napravi neki veći background check.

Las estrellas - 85/150
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 15.10.17 21:31

Koliko god serija bila korektno odglumljena i zanimljiva (iako imaju periode kad imaš osjećaj da se ništa ne događa), GROZNO je izrežirana. Odgledah taman epizodu kad se Silvana i Ernesto vjenčaju, pa Argemiro upuca Ernesta ispred crkve kako bi spriječio atentat bombom na svih.

Znači, da uopće ne krenem pričat kako je čitavo vjenčanje masu zbrzano (jer pišu ovu TELENOVELU kao DRAMSKU SERIJU stars  ), još su i scene nakon toga grozomorno glupaste. U isto vrijeme kad sve vrvi od policije oko crkve, ono dvojice braće, Candelini pomagači se doslovce igraju s autićem koji nosi bombu na parkiralištu dok par metara ispred policija ispituje uzvanike. rofl  Onda kad Joaquin ulovi Argemira, TRČI za njim ulicom i stjera ga u ugao nekog susjedstva, ODJEDNOM se iza njega stvori njegovo derište koje je izgleda Superman pa je uspio poletit od crkve do te ulice. rofl Plus, šta mali nije bio dovoljno iritantan, još su mu dali i astmu pa da bude 10 puta iritantniji. rofl Plus, taj Argemiro je jedan od najbipolarnijih likova ikad u svijetu telenovela. Njega ko da piše 10 različitih ljudi koji nisu u istoj prostoriji i uopće ne komuniciraju kad predaju scenarij. rofl

Las estrellas - 85/150
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content