EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La piloto

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: La piloto

Post by Jenna Maroney on 12.03.17 0:57

Miloš92 wrote:Inače svi fnovi raznoraznih glumica se svadjaju, a niko da prokomentariše dokle je stigla Brito. Prvo jedna od glavnih uloga u onoj seriji Estrade, a evo je sad i ovde.

Zar ona ima fanove rofl rofl Mrtva trka između Pimentel i nje koja je dosadnija i neharizmatičnija smile2 Mada eto Brito je za nijansu tolerantnija od ove previše talentovane za studio bez kartona Esmeralde rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 752

Back to top Go down

Post by Miraculum on 15.03.17 11:14

Da li neko zna sta moram da downloadam da bi mogla gledati seriju / video na univision? Uvjek mi dodje nesto tipa da taj video nije dostupan u mojoj zemlji. Hvala

Miraculum
New member
New member

Poruka : 20

Back to top Go down

Post by Bayron on 15.03.17 11:50

kopiraj link do videa s univisiona i zalepi ga ovde http://www.descargavideos.tv/ klikni na search i ponudiće ti više opcija za skidanje videa prema kvalitetu.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miraculum on 15.03.17 12:34

Super. Hvala puno smile

Miraculum
New member
New member

Poruka : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.04.17 0:12

Šteta što niko ovo ne gleda. Meni se ovo baš svidja.

Sad su se u 28. epizodi vratili na sam početak serije, odnosno na pad aviona.

Super je ispalo sve ovo oko Yolandine "izdaje". John Lusio razočaran u nju, misli da je mrtva. A kapiram da će ona sad da saradjuje sa policijom. Ovo imanje gde je ona sada je ono gde su snimali "La que no podia amar". Koliko je samo propalo za ovih par godina.

Odlična je bila i ona pucnjava od pre par epizoda u baru gde je ubijen Olivijin otac.

Zulima od starta u svom fazonu. I njen lik mi je super.

Uglavnom ovde je stalno neki haos. U svakoj epizodi neka jurnjava, pucnjava... Klasika za narko serije. Baš me zanima u kom pravcu će dalje ići.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.05.17 0:38

Evo me na 43. epizodi. Ovo je sve bolje i bolje.

Nisam očekivao da će ovako teći ova etapa sa vojskom. Al dobro je na kraju sjebala Santamariu. Super je bila scena kad je uletela u helikopter i pobegla. naklon I nakon svega što je prošla i uspela da izbegne smrt toliko puta dogovori se da se nadje sa Oscarom. facepalm I bilo je vreme da sazna da on sve vreme hoće da je ubije. Sad me baš zanima šta će biti kad sazna da je John Lucio naredio da joj sruše avion.

Trenutno su mi Yolanda i Olivia najzanimljivije, dok Amanda i Lizabeth malo smaraju.

Stvarno šteta što niko više ne gleda. Ovako me smara da sam komentarišem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.07.17 0:24

Upravo sam završio sa gledanjem serije.

Da sad ne prepričavam radnju jer niko osim mene nije gledao. Uglavnom meni je ovo od starta držalo pažnju.

Kraj mi se svideo. Eto zbog najavljene druge sezone ubacili su ovaj deo gde ih Santamaria posmatra na aerodormu. Što se mene tiče druga sezona je skroz nepotrebna. Mislim ono, narko je priča tako da mogu oni tu opet da prave haos sa osvetom Johna i Santamarie ali što se mene tiče nema potrebe za tim.

Livia je bila skroz ok. Lepo je iznela ulogu.

Yepez je od starta preteatralna ali valjda je tako osmišljen lik. Zulimin kraj je bio zanimljiv mada je produkcijski to moglo mnogo bolje da se odradi.

I ostale deovjke su bile zanimljive. Svaka je imala neku svoju priču a ni jedna nije bila bezveze i dosadna.

Sve u svemu ja sam zadovoljan. Neka moja ocena bude 8/10. Planiram da dam šansu i sledećim serijama koje će raditi Lemon produkcija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Gabriel.95 on 02.09.17 23:48

Dal vredi ovo da pocne da se gleda...?

New member
New member

Poruka : 34
Godina : 21