EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El vuelo de la victoria

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El vuelo de la victoria

Post by Archie on 11.07.17 20:01

Joooj, paljenje stopala. Ovo su novi momenti u Televisi.  wow  naklon

Posting Freak

Poruka : 1226

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.07.17 20:16

Ma da. zubo Tralalajka (Natali Lartije od milja) je poznata inovatorka u Televisi. lol1
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1738
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.07.17 21:36

Hisela je uvreda za sve villane. plez

Jebes ti seriju o peladiti gde ista skoro polovinu sedi u kolicima. Neoprostivo je imati Maite kao peladitu i Zapatu kao villanu a to ne iskoristiti da se u svakoj epizodi samaraju i svadjaju. Ta serija je sjebana tamo oko 30-40 epizode. Prerano su sredili Gatu i prosto ostali bez price. Sve kasnije su nepovezane gluposti bez glave i repa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10616

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 12.07.17 0:09

Serija od pocetka nema nikakvog smisla,i odaje utisak kao da je radjena iste godine kad i RS('88),a kad to kažem mislim da dozu imbecilnosti i toliko naihvnih zapleta koji nisu smešni apsolutno,a pogotovo ne interesantni da te vuku dalje da gledaš.Lartilje baš uprska sa tim serijama zato što se ona samo drži originala,ubaci neku svoju glupost a NIKAD ne modernizuje i ne improvizuje nešto malo.Dajem primer-u njenim telenovelama ne postoje mobilni telefoni,a 21.vek je??? rofl rofl rofl facepalm
Ali dobro ipak žena se drži originala(70-ih,80-ih i 90-ih nije bilo mob. telefona a ona sve uzima takve da rimejkuje)I kao što kaže Miloš92,Hisela je uvreda za sve postojeće i dolazeće villane,a Zapata isto tako.Biće da je sve do adaptatora.Dosad smo utvrdili da kod Lartilje valjaju svi sem Calu-Gutierez...

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 578

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.07.17 0:33

U Gati su imali tablet računare ako me sećanje dobro služi. hmm

CI je imala problem s modernizacijom, dopisivali su se pismima ali je vala sveukupno gledano novelon za sve Tralalajkine bućkuriše, i jedna od meni omiljenih novela iz ove decenije. aw Definitivno Tralalajka treba da se otkači od ove Kalu i obnovi saradnju sa Romerom.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.07.17 0:51

U Gati su imali tablet računare ako me sećanje dobro služi.

O da imali su internet kafe na onom djubrištu. rofl

Inače izvrteo sam prvu epizodu. Šta znam, klasično Nacali smeće koje može biti gledljivo. Nabacali su scene u ovoj prvoj epizodi da je za moj ukus bilo preterano brzo.

Ko je uopšte ova mala što su je udarila kola? To nisam pohvatao.

U startu im je glavni zaplet predebilan. Znači deca jure, ovu malu udaraju kola i od sve dece oni strpaju u dom Victoriu koja je bila 10 metara iz nje jer je eto neko rekao da je ona gurnula. A tu bili i pop, o Stricler i još neki silni ljudi.

Goto je simatična. Ide uz lik. Mada ona kao i Notni ima problem da izgleda kao neka klinka od 15 godina. Nikako da odrastu.

Ako budem imao vremena vrteću epizode da vidim u kom pravcu ide priča.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10616

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.07.17 1:18

Ko je uopšte ova mala što su je udarila kola? To nisam pohvatao.

Niko i ništa veštici Dvaljubavnika ako sam i ja dobro pohvatao. Strpala je Viktoriju u zatvor jer je ''kriminalac'' koji nosi zlo seme u krvi s obzirom da ju je majka napustila. rofl   Glavni zaplet jeste predebilan, ali da vidimo dalje. raspa
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 12.07.17 1:48

Pa eto strpali je u zatvor ne znaš ni zašto,kao što će uvek ostati misterija zašto je Lorensa toliko mrzela  Gatu(osim što je siromašna)...To su zapleti na nivou Natali Lartilje.Od njenih serija po meni valjaju IDT,CCEA,CI,i povremeno je bila ok MDA...Ovo Peregrina,Gata,UCHED,Rafaela sve gore od goreg.A pretpostavljam da će i ovo moći da se svrsta tu uskoro... rofl rofl rofl

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.07.17 2:23

Meni je CI najdraža, a drage su mi i IDT, CCEA i Peregrina (koja je bila sasvim pristojna, ne znam zašto je svrsta u deponija - kategoriju nezna ).

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 13.07.17 13:51

Nisam znao da je ovo rimejk CTN???Pa daj bože da bude upola zanimljivo kao ono...Samo Spanićka i Goto nemaju nikakve sličnosti...

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics