EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El vuelo de la victoria

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El vuelo de la victoria

Post by Ángel on 22.07.17 10:22

Tražih sad po YT da vidim entradu... Izgleda kao najklasičnija Televisa, da je neka druga glavna i da nema ovog retardiranog Parre možda bih i dao šansu, sa njih dvoje nema teorije.

Ali nisam to hteo da kažem, nego, naslovna pesma! shock Ovo je valjda prva Televisa od Las Amazonas koja ima odličnu naslovnu numeru! naklon naklon naklon wub

Last edited by Ángel on 22.07.17 12:38; edited 2 times in total

Moderator

Poruka : 8092

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.07.17 11:53

Sa Notni bi ovo bilo mnogo bolje. Ja cisto vrtim epizodu. Svakako je mnogo gledljivije od UCHED.

Citam bas pre par dana neki tekst. Maite i Ana su prstale od harizme sa svojim peladitama, to je ono sto fali Goto. Sva je bezivotna. Njoj vise odgovaraju likovi poput onog iz MCET.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10458

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.07.17 12:39

Ana i Maite prosto imaju neku harizmu. Ova nema ništa. Ni izgled, ni lepotu, ni stas, ni talenat, a najmanje harizmu. Ona glavnu ulogu ne zaslužuje ni u Venevisionu... puke

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.07.17 15:55

Ja ne znam da li je nešto gore nego kada su ljudi ravnodušni na tebe. UCHED je u svoje vreme bila exito. I ovo ne prolazi toliko loše. Al opet niko ne komentariše, ni Goto, ni seriju, ništa. U seriji se udala Goto za Parru, prva bračna noć, prvi seks. Što bi rekao taj lik koji je pisao taj tekst koji sam sponeuo, totalno ti svejedno dal se kresnula sa njim ili sa radnikom sa imanja.

Televisa ce narednih godina biti u velikom problemu. Ja mislim da je njima najametnije da vrate one juvenil serije. Mogu one nekome da se svidjaju ili ne ali većina današnjih glavnih glumica je potekla iz takvih serija a na kraju krajeva preko njih se otkrivaju novi talenti i daje se šansa mladima. Koja je poenta te njihove CEA-e kada 95% njih i ne dobije priliku da zaigra u bilo kakvoj seriji? Pa eto samo iz Rebelde su potekle dve vodeće zvdezde današnjice, Maite i Boyer. Da se ne vracamo na Larosine iz 90-ih, on je otkrio Aracely, Kate, Ludwicu itd. Pa na kraju krajeva Adela i Thalia su napravile veliki pomak u karijeri sa "Quinceanerom". I ne samo one, mnogo glumci današnjice su potekli iz tih Larosinih i Damianovih juvenil serija. Televisa prosto nema glumice koje će da naslede ovu sadašnju generaciju. Eto Notni i Goto ali ne mogu njih dve snimati sve živo. Guraju sada ovu Baevu al devojka prosto nije za glavne uloge. Mene je i Ela Velden razočarala, očekivao sam više od nje. Eto i ona se vratila na sporedne uloge. Meni je za oko zapala Claudia Martin (glumi sestru Pimentel u EDR), ona bi mogla nešto da napravi ako budu znali da je iskoriste. Lepuškasta, ima to nešto, sasvim solidno glumi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.07.17 20:38

Jeste, pesma je divna.  wub I serija je generalno ala čisti Televisa klasici, jedina debilana je bio glavni zaplet. Ali videćemo nadalje, ne može da ne bude debilane ako se Dosamantes bude pojavljivala kao duh. lol1

Goto ne prija ni mojim očima, dok ne znam šta fali de la Parri? Baš lep i simpatičan dečko, jedino mu je glas malo bez veze.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1695
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.08.17 14:56

U 23. epizodi umro je lik Susane Dosamantes.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.08.17 21:21

Helena Rojo pridruzuje se ekipi. Odigrace majku Andresa Palaciosa koja ce biti nova negativka.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 11.08.17 23:16

Je l' ti gledaš ovo? Na šta liči? rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.08.17 23:25

Vrtim. Onako. Svakako bolje i smislenije od Gate i UCHED. Al opet mi nesto fali.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 12.08.17 16:50

Da nece Helena Rojo biti ona psihopatkinja Danijela?? rofl rofl rofl rofl Koja je to kraljica,nikad zaraznije smejanje nisam čuo
https://youtu.be/0SFQLuWoHUA

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 542

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top