EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El vuelo de la victoria

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El vuelo de la victoria

Post by Božić29.10.'99 on 11.11.17 0:12

Molim vas pogledajte vi ovo!Pa ja prosto obožavam ove Lartiljine naivne gluposti,ali što Magdalena juri Viktoriju sa nožićem kroz ulicu i dernja se  rofl rofl rofl rofl
I što je najgore Lartilje se uvek njenih zanimljivih gluposti seti na kraju.Nema pištolja nigde,retko koji šamar ni blizu zanimljivo i cirkuzantski kao CCEA i CI.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 639

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.17 7:12

Kakav kraj. rofl rofl rofl

Ide sve normalnim tokom. Viki i Andres (Parra) završili zajedno. Raul (Palacios) i Isadora (Susy). Maria Isabel (Rojo) moli za proštaj Viki. Magdalena (ELizabeth) završila u zatvoru. Julia (Poza) pojeli kerovi. I onda odjednom crna slika.

I tad sledi cirkus. Prikazuju nam Viki sa početka u zatvoru. Ispostavilo se da se ništa od cele serije nije zaista desilo, već je sve bila telenovela koju je ona pisala da bi ubijala dosadu a inspirisana je njenim snom, životom i ljudima koje je poznavala, kako napolju tako i u zatvoru. Onda se ispostavlja da je mama negra i dalje živa. Andres je njen dragi koji je na kraju izbavlja iz zatvora. Magdalena je neka ludača koja je sa njom u zatvoru, kao i Adriana. Njih dve je maltretiraju sve vreme. Cecilia (Natalia Guerero) nije njena majka. Viki je nju upoznala u zatvoru, gde joj je Cecilia ispričala svoju priču o tome kako je napustila svoju ćerku. Za Julia se ispostavillo da je samo radnik na Andresovom imanju. Cinta (Tania Lizardo) i Nacho (Jorge Gallegos) su u stavrnosti par i oko njih se vrti ona mala što je tokom čitave serije bila duh. Dal im je ćerka ili šta već? Luz Clarita (ona mala zbog koje je Viki završila u zatvoru) nakon nesreće je ostala u komu. Probudila se tek sad na kraju serije. Braulio (Peniche) je čovek koji im je pomagao u zatvoru, koji je bio dobar prema njoj, zato je za njega napisala da joj je otac. A samog Raula (Palaciosa) Viki nikada zaista nije ni upoznala, samo ga je slušala na radiju.

I sve bi bilo manje više ok da nakon izlaska iz zatvora Viki nisu dočekali neki parovi koji su se tokom same serije stvorili, dakle ti likovi nisu bili zajedno na početku. Tipa Emiliano i Helena. Blandon i ona njegova. To im je sjebalo skroz ideju koju su imali.

I na kraju Viki odlazi na neko takmičenje u atletici. Osvaja zlato, posvećuje medalju svojoj mama negri. Onda je Andres prosi i kraj.

Uglavnom Nacali je prevazišla sami sebe.

naklon naklon naklon
rofl rofl rofl

Sad da zanemarimo finale. Serija je bila klasično Nacalino smeće ali gledljivo. Iskreno meni je ovo mnogo bolje od UCHED koja je jelte bila exito a ovo fracaso. Eto jedino je zakazala hemija medju glavnom trojkom.

Samo mi nije jasno kako i zbog čega je Susy završila ovde. Ja sam očekivao da će da je ubace kao neku nenormalnu villanu da pravi haos. A oni je ubacili kao dobricu koja nije radila niša. Bilo je po nekoliko epizoda kada je uopšte nije ni bilo. facepalm kapiram da i dalje ima ekskluzivni ugovor pa su je naterali na ovo. Ne vidim drugo objašnjenje. Ovakve uloge nije igrala ni u najgorim momentima svoje karijere.

Za ubijanje vremena nije loše. Nema puno epizoda. Al opet ništa ne propuštate ako ne odgledate. Ni ja sam ne znam što sam uopšte ovo gledao.  smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.11.17 10:00

Pretužno je kako ova Lartileksica hoće da ispadne inovativna i zabavna, a zapravo ispadne toliko glupa da to nije vredno nikakvog komentara. cry

Kako je završio original sa Spanićkom?

Last edited by Ángel on 13.11.17 10:27; edited 1 time in total

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 13.11.17 10:11

Odličan kraj,i skroz drugačiji.Iako je serija kao sve Lartiljine naivna i pomalo besmislena ovo je strava ideja za FIN.Za ovakav sličan kraj sam čuo samo u PA.Bravo Lartilje  naklon naklon naklon

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.17 15:55

Eto, Božić kao dokaz da sve ima svoju publiku. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 13.11.17 16:11

@Miloš92 wrote:Eto, Božić kao dokaz da sve ima svoju publiku. rofl
Apsolutno. smile2

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by FanSte on 13.11.17 16:33

Ovakav kraj je trebalo da ima 10x besmislenija Gata. rofl rofl

Ali u principu zamisao nije loša. Kad je mogla PA na sličnu foru da se završi, što ne bi i Tralalajkina trešerana? lol1

Posting Freak

Poruka : 1842
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.17 16:39

Zato što u PA mnogo bolje uklopili sve. Tamo se Natalia probudila u istom okruženju, sa istim ljudima oko sebe. Samo je Islas bio doktor.

Ovde kao da su zaboravili da Cecilia u prvoj epizodi ostavlja bebu ispred vrata i da je mama negra uzima. Onda, Helena i Emiliano su se upoznali tokom same serije, nisu bili zajedno na početku. Isto kao i Blandon i ona njegova ne znam ni kako se zove. Znači oni nisu bili zajedno pre odlaska Viki u zatvor. Tako da ne pije vodu priča da celu telenovelu zapravo ona napisala.

Ideja ko ideja nije loša. Samo što Nacali i Calu nemaju mozak da to izvedu i uklope detalje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 13.11.17 17:09

Nisam gledao više od 6-7 prvih epizoda i sad sam odgledao poslednje 2, ne znam ko je tu koga, ali verujem da je nebuloza. zubo Mada za meksičke babe i mućaće velika inovacija i taman po meri. thumbup lol1

Ali Gata je bila stvorena za ovakav fin sa onako parodičnim likovima i besmislenom pričom. smile2 Baš kao da je celu priču pisala Esmeralda u onom smećarskom internet kafeu. rofl Hiselica da je bila u stvarnosti ministarka za zaštitu životne sredine na koju je Esmeralda ogorčena jer hoće da joj sruši šupu u kojoj je odrasla i napravi park, pa ju je napisala onakvu. look

Posting Freak

Poruka : 1842
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.11.17 18:32

@Miloš92 wrote:Eto, Božić kao dokaz da sve ima svoju publiku. rofl

I još se ponosi. ninja rofl

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down