EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Nada personal

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Nada personal

Post by Miloš92 on 07.09.17 17:05

Zavrsilo se i ovo. Odlicna serija. Meni su bili zanimljivi od pocetka do kraja. naklon

Mrzi me sad da bilo sta prepricavam jer niko drugi ne gleda.

Kraj je ostao otvoren. Nakon sto ga je Mariana javno razotkrila Rey je zavrsio u zatvoru.  Mariana se udaje za Alejandra, dok Matias u isto vreme juri na aerodrom da bi rekao Claudiji da je voli. U medjuvremenu nam prikazuju da je umesto Reya u zatvoru njegov advokat, dok Rey sa nekoj terasi prica telefonom, govori nekome ahora, pojavljuje se crna slika, pise FIN a u pozadini se cuje pucnjava. I sad je pitanje koga su ubili, da li ove na vencanju ili Santiaga i Claudiu jer je i njih posmatrao neko lik sa pistoljem. Meni se svideo kraj, ide uz ovakvu pricu.

Bilo je sjajnih momenata u seriji. Obradjivali su bas teske teme ali na proprilicno realan i otvoren nacin.

Margarita je bila skroz ok. Novoa, Soler i Kika takodje. Generallno cela ekipa je bila dobra. Meni se samo nije svideo Lanus. Fizicki je bas propao a dobar glumac nikada nije ni bio.

Sve u svemu meni se ovo bas svidelo. Sve preporuke za seriju. A sad se bacam na zavrsavanje Fiscal de hierro, taman da je zavrsim dok ne krenu Malcriadas.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10616

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics