EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Me declaro culpable

Page 14 of 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Me declaro culpable

Post by Jenna Maroney on 12.11.17 22:21

Konačno da odgledam i ja ovih 5 epizoda smile2

Što se radnje tiče apsolutno nikakve zamjerke nemam. Nema nikakvog bezpotrebnog razvlačenja i nema debilnih scena. Super mi je ova priča sa eutanazijom i to što je Javier snimio da je to tražio. Eto neko spominja da je serija bila fracaso u Argentini. Ne znam kako su to uspjeli sa ovakvom pričom smile2

Šhow je naravno ukrala Castro naklon Maestralna je. Ja nju obožavam još od Pasion i uvijek mi je zadovoljstvo gledati je koliko god ona preglumljavala smile2 Ovaj lik joj je legao kao budali šamar. Kao da su je pisali za nju. Ne znam u kojoj sceni mi je bila najbolja. Mrtva trka između one kad se svađa sa Morenom ili sa ocem rofl Konačno imamo villanu. U 2 epizodi je već nekog smakla.

Mayrin je isto dobra. Leži joj lik. Mislim da je ovo tip likova za nju. Zato mi nije bilo jasno zašto je ikome palo na pamet da je stavi u ETS. Ona je za uloge neke domaćice i sl. a ne za neke ribetine. Super ovdje ali i dalje stojim i za tog da je neharizmatična i da nije neka ljepotica smile2

Baeva... Ni sama ne znam koji je njen problem. I ona je ok i ljepuškasta je ali prosto ne prolazi kao glavna. Da li nju neko jebe ili si je Rusi poslali da špijunira nekog ne znam ali svaka čast onome ko je progurao. Djevojka se apsolutno ničim ne izdvaja. Gluma onako, izgled ništa posebno a evo već druga glavna uloga. Opet kažem ljepuškasta je ali je basic bitch. Dakle svaka cura sa instagrama je kao ona. Ista šminka, frizura, sve... I btw neko joj je očajno iscrtavao obrve rofl Čim se pokvasi ispere joj se olovka po ćoškovima rofl Ne znam da li je to neko primjetio rofl Opet ponvaljam i ona je korektna.

Sabine isto super. Nakon onako lošeg izdanja u SDA ovdje je dobra. I da ja ne znam kako ta žena uspjeva da izgleda mlađe u 2017 nego u 2000. Znači ovdje izgleda mlađe nego u EEAYO smile2

Lisset isto volim. Kako sam skontala ona je lezbo.

Čekam Maganu jer i nju volim a kako sam vidjela na entradi onaj ALbin sin će se petljati oko nje. Da nije ona Paolova sestra?

Eh sad ko mi se ne dopada.

Soler mi nikad nije bio simpatičan pa ni ovdje. Nešto kod njega mi je odbojno. Baš mi je mučan za gledanje.

Covarrubias facepalm facepalm facepalm Za glumu mu mogu progledati kroz prste. Jedva ali eto može proći rofl Ali zato je ružan kao lopov! Isti kao Soto u AYR prije nego se riješio onih bubuljica i svega ostalog rofl A lik mu je inače ok.

Trebali su mu nabaciti bradu. Izgleda pristojnije sa njom.

U suštini prezadovoljna sam 1 sedmicom. Nastavljam smile2

Last edited by Jenna Maroney on 12.11.17 22:36; edited 1 time in total
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.11.17 22:27

@Jenna Maroney wrote:Super mi je ova priča sa eutanazijom i to što je Javier snimio da je to tražio.

Da. Samo ne znam KOJOM su onda logikom osudili Mayrin za njegovo ubistvo i strpali je en la karsel. rofl

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.11.17 22:32

@Ángel wrote:Da. Samo ne znam KOJOM su onda logikom osudili Mayrin za njegovo ubistvo i strpali je en la karsel. rofl

Ni meni. Eutanazija je dozvoljena u Meksiku. Valjda je bila samo u pritvoru. Šta li rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.11.17 22:36

ili si je Rusi poslali da špijunira nekog ne znam

Priča se da je ona produkt ruske propagandne mašinerije. Poslali su je da svojom lepotom omađija Latinose i okrene ih na rusku stranu. roofl

Elem, ona je meni baš lepa. Niko od ovih mlađih ne briljira glumom, a što se lepote tiče svakako bolji izbor za glavnu nego recimo Esmeralda Majkl Džekson.

Posting Freak

Poruka : 1842
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.11.17 22:43

@FanSte wrote:a što se lepote tiče svakako bolji izbor za glavnu nego recimo Esmeralda Majkl Džekson.

Od nje je svako bolji izbor rofl rofl

Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.17 1:15

Eto neko spominja da je serija bila fracaso u Argentini. Ne znam kako su to uspjeli sa ovakvom pričom

I ja se to sve vreme pitam. Jedino ako će se ispucati sada u startu i posle biti dosadni.

Ni meni. Eutanazija je dozvoljena u Meksiku.

U nekom trenutku su rekli da će eutanazija biti dozvoljena od septembra naredne godine a da nije bila dozvoljena u trenutku kada je ona to uradila. Sad ovo za snimak je i mene zbunilo. Ispalo je da je ona tek sada prvi put spomenula Francu da postoji taj snimak. Sto je opet besmisleno jer što ne bi odmah to rekla. Ja uopšte ne znam koliko je ona i bila u zatvoru.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.11.17 4:00

Pa dugo je bila, jer je onaj mali bio dečak, nije ni krenuo u školu, bila je neka scena sa baš baš mali detetom (koliko se sećam), a sad je već kao tinejdžer. Jesu pomenuli na onoj misi koliko je godina prošlo?

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.17 4:33

Ne, taj flešbek je bio sa zdravim Mendezom. Time su nam valjda prikazali kako su bili srećna porodica.
Ne znam koliko je bila u zatvoru. Ima scena kada Mayrin kaže sinu da se i on sam seća koliko je tata bio bolestan. Znači da nije bio baš klinac. Al bila je i scena kada Sabine priča kako je ona ta koja brine o malom, hrani ga, pere i sl. Al isto tako je tu i onaj deo sa starateljstvom. Kapiram da nije dugo godina mali mogao tek tako da živi kod tetke. Ko bi ga znao. A na kraju nije ni važno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.11.17 9:19

@Miloš92 wrote:A na kraju nije ni važno.

Pa nije da nije. Jer nema logičnog objašnjena ZAŠTO je ona završila u zatvoru. Ali dobro, ovo je Nesma, nećemo tražiti baš neku logiku. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.17 15:10

Pa kako zašto? Da bi je glavni izbavio iz istog. rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down